کلمات کلیدی
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 14 - بازدید‌ها: 5810
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت اول
جزوه آموزشی شماره 1 = در این جزوه شما با نمای کاربری کامپایلر C++ آشنا خواهید شد . همچنین لینک دانلود C++ نیز در این جزوه ی آموزشی بر روی 4 سرور قابل دریافت می باشد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 3832
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت دوم
جزوه آموزشی شماره 2 = مفاهیم این جزوه شامل پایه ای ترین مفاهیم C++ می باشد و همچنین در این جزوه شما یاد می گیرید اولین برنامه ی دوران زندگیتان را با دستان خودتان بنویسید و به خود افتخار کنید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1720
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت سوم
جزوه آموزشی شماره 3 = این جزوه ادامه ی آموزش مفاهیم پایه ای جزوه شماره 2 می باشد با این تفاوت که اینبار برنامه ای که می نویسید کمی پیشرفته تر خواهد شد !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1724
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت چهارم
جزوه آموزشی شماره 4 = در این جزوه شما با ساختارهای شرطی در C++ آشنا خواهید شد که ما یادگیری آنها را برای شما آسان کرده ایم . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2008
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت پنجم
جزوه آموزشی شماره 5 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و اولیه ی حلقه های تکرار در C++ می باشد که خیلی ها از آن فراری هستند . پیشنهاد می کنیم با دانلود این جزوه به دغدغه های خود پایان دهید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 4204
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت ششم
جزوه آموزشی شماره 6 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و پیشرفته ی حلقه های تکرار( حلقه ی for ) در C++ می باشد . این جزوه ادامه ی آموزش حلقه ی for در جزوه ی پنجم است که حتما برای یادگیری این جزوه نیاز به یادگیری جزوات قبلی دارید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2373
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت هفتم
جزوه آموزشی شماره 7 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و پیشرفته ی حلقه های تکرار( حلقه ی while ) در C++ می باشد . این جزوه ادامه ی آموزش حلقه های تکرار می باشد ( قسمت سوم حلقه های تکرار ) . حتما برای یادگیری این جزوه نیاز به یادگیری جزوات قبلی دارید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 33 - بازدید‌ها: 10345
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت هشتم
جزوه آموزشی شماره 8 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و پیشرفته ی حلقه های تکرار( حلقه ی while و do-while) در C++ می باشد . این جزوه ادامه ی آموزش حلقه های تکرار می باشد ( قسمت چهارم حلقه های تکرار ) . حتما برای یادگیری این جزوه نیاز به یادگیری جزوات قبلی دارید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: fairsalar - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 908
آموزش های c++
سلام آقا مجید.

خیلی وقته آموزش جدید نذاشتی ترو خدا ادامه بده من به این آموزش ها خیلی نیاز دارم
نویسنده: imka - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 3236
آموزش زبان ++C برای برنامه نویسان بازی های کامپیوتری
دانلود آموزش شماره 1

حجم: 263 کیلوبایت

resim

نویسنده: dominic