کلمات کلیدی
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 14 - بازدید‌ها: 5815
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت اول
جزوه آموزشی شماره 1 = در این جزوه شما با نمای کاربری کامپایلر C++ آشنا خواهید شد . همچنین لینک دانلود C++ نیز در این جزوه ی آموزشی بر روی 4 سرور قابل دریافت می باشد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 3836
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت دوم
جزوه آموزشی شماره 2 = مفاهیم این جزوه شامل پایه ای ترین مفاهیم C++ می باشد و همچنین در این جزوه شما یاد می گیرید اولین برنامه ی دوران زندگیتان را با دستان خودتان بنویسید و به خود افتخار کنید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1722
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت سوم
جزوه آموزشی شماره 3 = این جزوه ادامه ی آموزش مفاهیم پایه ای جزوه شماره 2 می باشد با این تفاوت که اینبار برنامه ای که می نویسید کمی پیشرفته تر خواهد شد !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1724
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت چهارم
جزوه آموزشی شماره 4 = در این جزوه شما با ساختارهای شرطی در C++ آشنا خواهید شد که ما یادگیری آنها را برای شما آسان کرده ایم . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2010
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت پنجم
جزوه آموزشی شماره 5 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و اولیه ی حلقه های تکرار در C++ می باشد که خیلی ها از آن فراری هستند . پیشنهاد می کنیم با دانلود این جزوه به دغدغه های خود پایان دهید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 4204
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت ششم
جزوه آموزشی شماره 6 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و پیشرفته ی حلقه های تکرار( حلقه ی for ) در C++ می باشد . این جزوه ادامه ی آموزش حلقه ی for در جزوه ی پنجم است که حتما برای یادگیری این جزوه نیاز به یادگیری جزوات قبلی دارید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2377
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت هفتم
جزوه آموزشی شماره 7 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و پیشرفته ی حلقه های تکرار( حلقه ی while ) در C++ می باشد . این جزوه ادامه ی آموزش حلقه های تکرار می باشد ( قسمت سوم حلقه های تکرار ) . حتما برای یادگیری این جزوه نیاز به یادگیری جزوات قبلی دارید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 33 - بازدید‌ها: 10361
آموزش برنامه نویسی C++ - قسمت هشتم
جزوه آموزشی شماره 8 = این جزوه آموزشی شامل مفاهیم پایه ای و پیشرفته ی حلقه های تکرار( حلقه ی while و do-while) در C++ می باشد . این جزوه ادامه ی آموزش حلقه های تکرار می باشد ( قسمت چهارم حلقه های تکرار ) . حتما برای یادگیری این جزوه نیاز به یادگیری جزوات قبلی دارید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: AliScan - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1453
سوال:زبان برنامه نویسی
سلام خدمت اساتید
من یه سوال داشتم که اول تو بخش اموزشهای C++ پرسیدم ولی دیدم جاش مناسب نیست گفتم اینجا سوال کنم.من یه چند وقتیه شروع کردم به یاد گرفتن زبان برنامه نویسی C# چون هم تازه می خواستم برنامه نویسی یاد بگیرم هم پیشنهاد کردن که زبان آسون تر و رون تری هستش.هدف من از یاد گرفتنش هم بکار گیری در انجین های بازیسازی هستشwinkکه بیشتر UDK مد نظرم هستش تا اونجایی هم اطلاع دارم این انجین زبان برنامه نویسیش ([color=#FF0000]Unreal S
نویسنده: mohammadali1375 - پاسخ‌ها: 18 - بازدید‌ها: 5227
سورس بازی استراتیژیک بدون برنامه نویسی با حجم 10 کیلوبایت(گیم میکر)
این سورس مشکل شمارا در بازی استراتیژیک حل میکنه که خودم هم ساختم
البته اگه برنامه نویسی هم توش بشه خیلی با حال میشه
دانلود باحجم 10 کیلوبایت