درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

کلمات کلیدی
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 15057
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت اول
جزوه ی آموزشی شماره 1 = در این جزوه ی آموزشی شما با نمای کاربری موتور بازیسازی Game Maker آشنا خواهید شد و از آموزش های بعدی ، بازیسازی به وسیله ی این موتور را فرا خواهید گرفت . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7687
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دوم
جزوه ی آموزشی شماره 2 = در این جزوه شما یاد می گیرید که اولین بازی خود با Game Maker را به وسیله فرمان دادن به یک Object طراحی کنید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6825
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت سوم
جزوه ی آموزشی شماره 3 = شما در این جزوه یاد می گیرید بازی خود را توسعه دهید . برای مثال یاد می گیرید چگونه برای بازی خود آهنگ بارگذاری کنید و به چندین Object مختلف دستور دهید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6667
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت چهارم
جزوه ی آموزشی شماره 4= شما در این جزوه یاد می گیرید که یک بازی نسبتا پیشرفته ی 2 بعدی و تقریبا شبیه به بازی GTA 2 را بسازید . توصیه می کنم این جزوه را جتما دانلود کنید تا از توانایی های شگرف خود شگفت زد شوید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3546
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت پنجم
جزوه ی آموزشی شماره 5 = شما در این جزوه یاد می گیرید که چگونه برای بازی که در جزوه ی چهارم ساختید اشیا اضافه کنید و همچنین چگونه یک فایل صوتی را به عنوان صدای موتور ماشین بارگذاری کنید. برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4321
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت ششم
جزوه ی آموزشی شماره 6 = شما در این جزوه یاد می گیرید که یک کارکتر به بازی GTA 2 اضافه کنید که این قابلیت را داشته باشد که از ماشین پیاده شود و یا دوباره سوار ماشین شود . پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید ! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید ( همچنین سورس این آموزش نیز پیوست شده تا در صورت نیاز با دانلود آن مشکل شما حل شود ) :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3804
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هفتم
جزوه ی آموزشی شماره 7 = در این جزوه ساخت یک افکت پرکاربرد در بازیهای دو بعدی را یاد خواهید گرفت . پیشنهاد میکنم اگر به دنبال جلوه دادن به بازیهای خود هستید حتما این آموزش را دانلود کنید ! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7309
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هشتم
جزوه ی آموزشی شماره 8 = در این جزوه ی آموزشی شما یاد خواهید گرفت برای اولین بار هوش مصنوعی بسازید ! تا کنون جزوات آموزشی فارسی ساخت هوش مصنوعی توسط گیم میکر در اینترنت موجود نبوده ، از این رو دانلود این جزوه برای علاقه مندان به پیاده سازی هوش مصنوعی در بازی هایشان توصیه می گردد !!!
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3910
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت نهم
جزوه ی آموزشی شماره 9 = در این جزوه ی آموزشی سعی شده تا شما بیشتر با هوش مصنوعی آشنا بشید . نحوه ی ساخت هوش مصنوعی که در این جزوه فرا خواهید گرفت بسیار پرکاربرد و مفید برای استفاده از بازی می باشد . پس حتما آن را امتحان کنید ...
رای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید:
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6828
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دهم
جزوه ی آموزشی شماره 10 = در این جزوه ی آموزشی شما نحوه ی ساخت یک Game Menu را فرا خواهید گرفت . یک بازی موفق حتما باید دارای یک منوی مناسب و شکیل نیز باشد ، اینطور نیست ؟!!!
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3819
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت یازدهم
جزوه ی آموزشی شماره 11 = این جزوه اولین جزوه ی آموزشی از سری جزوه های آموزش زبان برنامه نویسی Game Maker می باشد . در این جزوه برای اولین بار آموزش برنامه نویسی در Game Maker آموزش داده شده است و از این شماره به بعد شما با برنامه نویسی GM آشنا خواهید شد تا بتونید ابتکار عمل در ساخت بازی رو یاد بگیرید .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3514
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دوازدهم
جزوه ی آموزشی شماره 12 = به دنبال جزوه ی آموزشی شماره قبل ، در این جزوه نیز روند جزوه ی یازدهم را ادامه می دهیم تا شما با زبان برنامه نویسی Game Maker به خوبی آشنا شوید . امیدوارم با صبر و تلاش به خوبی متوجه ی این زبان شیرین و راحت بشید .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 5550
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت سیزدهم
جزوه ی آموزشی شماره 13 = به دنبال آموزش قبلی ، در این جزوه بیشتر با زبان برنامه نویسی Game Maker آشنا می شویم . در این جزوه با توابع گسترده ای که در Game Maker وجود دارد و همچنین کاربرد آنها آشنا می شویم .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3584
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت چهاردهم
جزوه ی آموزشی شماره 14 = در این جزوه با توجه به آموخته های قبلی ، شروع به برنامه نویسی یک بازی ساده می کنیم .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 5179
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت پانزدهم
جزوه ی آموزشی شماره 15 = در این جزوه با یک دستور بسیار مهم در Game Maker آشنا خواهیم شد و یک هوش مصنوعی ساده را با استفاده از توابع موجود در Game Maker برنامه نویسی می کنیم .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4151
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت شانزدهم
جزوه ی آموزشی شماره 16 = در این جزوه با چندین توابع از مجموعه توابع موجود در Game Maker آشنا خواهید شد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3534
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هفدهم
جزوه آموزشی شماره 17 = در این جزوه با متغیرها و نحوه عملکرد آنها در Game Maker بیشتر آشنا خواهیم شد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3338
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هجدهم
جزوه آموزشی شماره 18 = در ادامه ی جزوه آموزشی قبلی در این جزوه نیز در مورد متغیرها در Game Maker و کاربرد آنها صحبت خواهیم کرد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4973
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت نوزدهم
جزوه آموزشی شماره 19 : در این جزوه آموزشی بیشتر با دستورات شرطی در Game Maker آشنا خواهید شد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 8974
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت بیستم
جزوه آموزشی شماره 20 : در این جزوه یاد خواهید گرفت که چگونه برای بازی خود یک Timer ایجاد کنید تا در موقع تمام شدن این Timer بازی شروع شود . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :