کلمات کلیدی
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 14845
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت اول
جزوه ی آموزشی شماره 1 = در این جزوه ی آموزشی شما با نمای کاربری موتور بازیسازی Game Maker آشنا خواهید شد و از آموزش های بعدی ، بازیسازی به وسیله ی این موتور را فرا خواهید گرفت . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7579
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دوم
جزوه ی آموزشی شماره 2 = در این جزوه شما یاد می گیرید که اولین بازی خود با Game Maker را به وسیله فرمان دادن به یک Object طراحی کنید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6717
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت سوم
جزوه ی آموزشی شماره 3 = شما در این جزوه یاد می گیرید بازی خود را توسعه دهید . برای مثال یاد می گیرید چگونه برای بازی خود آهنگ بارگذاری کنید و به چندین Object مختلف دستور دهید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6582
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت چهارم
جزوه ی آموزشی شماره 4= شما در این جزوه یاد می گیرید که یک بازی نسبتا پیشرفته ی 2 بعدی و تقریبا شبیه به بازی GTA 2 را بسازید . توصیه می کنم این جزوه را جتما دانلود کنید تا از توانایی های شگرف خود شگفت زد شوید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3461
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت پنجم
جزوه ی آموزشی شماره 5 = شما در این جزوه یاد می گیرید که چگونه برای بازی که در جزوه ی چهارم ساختید اشیا اضافه کنید و همچنین چگونه یک فایل صوتی را به عنوان صدای موتور ماشین بارگذاری کنید. برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4236
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت ششم
جزوه ی آموزشی شماره 6 = شما در این جزوه یاد می گیرید که یک کارکتر به بازی GTA 2 اضافه کنید که این قابلیت را داشته باشد که از ماشین پیاده شود و یا دوباره سوار ماشین شود . پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید ! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید ( همچنین سورس این آموزش نیز پیوست شده تا در صورت نیاز با دانلود آن مشکل شما حل شود ) :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3728
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هفتم
جزوه ی آموزشی شماره 7 = در این جزوه ساخت یک افکت پرکاربرد در بازیهای دو بعدی را یاد خواهید گرفت . پیشنهاد میکنم اگر به دنبال جلوه دادن به بازیهای خود هستید حتما این آموزش را دانلود کنید ! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7225
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هشتم
جزوه ی آموزشی شماره 8 = در این جزوه ی آموزشی شما یاد خواهید گرفت برای اولین بار هوش مصنوعی بسازید ! تا کنون جزوات آموزشی فارسی ساخت هوش مصنوعی توسط گیم میکر در اینترنت موجود نبوده ، از این رو دانلود این جزوه برای علاقه مندان به پیاده سازی هوش مصنوعی در بازی هایشان توصیه می گردد !!!
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3842
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت نهم
جزوه ی آموزشی شماره 9 = در این جزوه ی آموزشی سعی شده تا شما بیشتر با هوش مصنوعی آشنا بشید . نحوه ی ساخت هوش مصنوعی که در این جزوه فرا خواهید گرفت بسیار پرکاربرد و مفید برای استفاده از بازی می باشد . پس حتما آن را امتحان کنید ...
رای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید:
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6747
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دهم
جزوه ی آموزشی شماره 10 = در این جزوه ی آموزشی شما نحوه ی ساخت یک Game Menu را فرا خواهید گرفت . یک بازی موفق حتما باید دارای یک منوی مناسب و شکیل نیز باشد ، اینطور نیست ؟!!!
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :