درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

کلمات کلیدی
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 15040
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت اول
جزوه ی آموزشی شماره 1 = در این جزوه ی آموزشی شما با نمای کاربری موتور بازیسازی Game Maker آشنا خواهید شد و از آموزش های بعدی ، بازیسازی به وسیله ی این موتور را فرا خواهید گرفت . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7677
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دوم
جزوه ی آموزشی شماره 2 = در این جزوه شما یاد می گیرید که اولین بازی خود با Game Maker را به وسیله فرمان دادن به یک Object طراحی کنید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6814
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت سوم
جزوه ی آموزشی شماره 3 = شما در این جزوه یاد می گیرید بازی خود را توسعه دهید . برای مثال یاد می گیرید چگونه برای بازی خود آهنگ بارگذاری کنید و به چندین Object مختلف دستور دهید . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6661
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت چهارم
جزوه ی آموزشی شماره 4= شما در این جزوه یاد می گیرید که یک بازی نسبتا پیشرفته ی 2 بعدی و تقریبا شبیه به بازی GTA 2 را بسازید . توصیه می کنم این جزوه را جتما دانلود کنید تا از توانایی های شگرف خود شگفت زد شوید !!! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3539
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت پنجم
جزوه ی آموزشی شماره 5 = شما در این جزوه یاد می گیرید که چگونه برای بازی که در جزوه ی چهارم ساختید اشیا اضافه کنید و همچنین چگونه یک فایل صوتی را به عنوان صدای موتور ماشین بارگذاری کنید. برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4310
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت ششم
جزوه ی آموزشی شماره 6 = شما در این جزوه یاد می گیرید که یک کارکتر به بازی GTA 2 اضافه کنید که این قابلیت را داشته باشد که از ماشین پیاده شود و یا دوباره سوار ماشین شود . پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید ! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید ( همچنین سورس این آموزش نیز پیوست شده تا در صورت نیاز با دانلود آن مشکل شما حل شود ) :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3799
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هفتم
جزوه ی آموزشی شماره 7 = در این جزوه ساخت یک افکت پرکاربرد در بازیهای دو بعدی را یاد خواهید گرفت . پیشنهاد میکنم اگر به دنبال جلوه دادن به بازیهای خود هستید حتما این آموزش را دانلود کنید ! برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7300
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هشتم
جزوه ی آموزشی شماره 8 = در این جزوه ی آموزشی شما یاد خواهید گرفت برای اولین بار هوش مصنوعی بسازید ! تا کنون جزوات آموزشی فارسی ساخت هوش مصنوعی توسط گیم میکر در اینترنت موجود نبوده ، از این رو دانلود این جزوه برای علاقه مندان به پیاده سازی هوش مصنوعی در بازی هایشان توصیه می گردد !!!
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3907
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت نهم
جزوه ی آموزشی شماره 9 = در این جزوه ی آموزشی سعی شده تا شما بیشتر با هوش مصنوعی آشنا بشید . نحوه ی ساخت هوش مصنوعی که در این جزوه فرا خواهید گرفت بسیار پرکاربرد و مفید برای استفاده از بازی می باشد . پس حتما آن را امتحان کنید ...
رای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید:
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6820
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دهم
جزوه ی آموزشی شماره 10 = در این جزوه ی آموزشی شما نحوه ی ساخت یک Game Menu را فرا خواهید گرفت . یک بازی موفق حتما باید دارای یک منوی مناسب و شکیل نیز باشد ، اینطور نیست ؟!!!
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3814
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت یازدهم
جزوه ی آموزشی شماره 11 = این جزوه اولین جزوه ی آموزشی از سری جزوه های آموزش زبان برنامه نویسی Game Maker می باشد . در این جزوه برای اولین بار آموزش برنامه نویسی در Game Maker آموزش داده شده است و از این شماره به بعد شما با برنامه نویسی GM آشنا خواهید شد تا بتونید ابتکار عمل در ساخت بازی رو یاد بگیرید .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3506
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت دوازدهم
جزوه ی آموزشی شماره 12 = به دنبال جزوه ی آموزشی شماره قبل ، در این جزوه نیز روند جزوه ی یازدهم را ادامه می دهیم تا شما با زبان برنامه نویسی Game Maker به خوبی آشنا شوید . امیدوارم با صبر و تلاش به خوبی متوجه ی این زبان شیرین و راحت بشید .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 5544
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت سیزدهم
جزوه ی آموزشی شماره 13 = به دنبال آموزش قبلی ، در این جزوه بیشتر با زبان برنامه نویسی Game Maker آشنا می شویم . در این جزوه با توابع گسترده ای که در Game Maker وجود دارد و همچنین کاربرد آنها آشنا می شویم .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3576
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت چهاردهم
جزوه ی آموزشی شماره 14 = در این جزوه با توجه به آموخته های قبلی ، شروع به برنامه نویسی یک بازی ساده می کنیم .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 5175
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت پانزدهم
جزوه ی آموزشی شماره 15 = در این جزوه با یک دستور بسیار مهم در Game Maker آشنا خواهیم شد و یک هوش مصنوعی ساده را با استفاده از توابع موجود در Game Maker برنامه نویسی می کنیم .
برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4145
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت شانزدهم
جزوه ی آموزشی شماره 16 = در این جزوه با چندین توابع از مجموعه توابع موجود در Game Maker آشنا خواهید شد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3529
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هفدهم
جزوه آموزشی شماره 17 = در این جزوه با متغیرها و نحوه عملکرد آنها در Game Maker بیشتر آشنا خواهیم شد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :

نویسنده: mohammadali1375 - پاسخ‌ها: 18 - بازدید‌ها: 5353
سورس بازی استراتیژیک بدون برنامه نویسی با حجم 10 کیلوبایت(گیم میکر)
این سورس مشکل شمارا در بازی استراتیژیک حل میکنه که خودم هم ساختم
البته اگه برنامه نویسی هم توش بشه خیلی با حال میشه
دانلود باحجم 10 کیلوبایت
نویسنده: Majid - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3334
آموزش بازیسازی با Game Maker - قسمت هجدهم
جزوه آموزشی شماره 18 = در ادامه ی جزوه آموزشی قبلی در این جزوه نیز در مورد متغیرها در Game Maker و کاربرد آنها صحبت خواهیم کرد . برای دانلود روی فایل پیوست شده کلیک کنید :
نویسنده: fairsalar - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 2335
حرکت آبجکت با حرکت کردن موس
سلام. ببخشید یه سوال دارم ، من میخوام که موس رو هر کجا که حرکت دادم آبجکت مورد نظرم با اون حرکت کنه. مثل نشانه بازی جنگ های صلیبی. اما نمیتونم . لطفا کمکم کنید