درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتابخا نهای گیم میکر
وقتی موس رو روی هر اکشن نگهدارید به اختصار توضیح میده که این اکشن چیکار میکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط sameh ، javidrayan
همشون خراب هستنsadsadsad

اصلا دانلود نمیشنsadsadsad
از انكه خيال خوبي ها درمان بدي ها نيست
بلكه صد چندان بر زشتي انها مي افزايد .
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
Sin Bass DLL

می دونید که گیم میکر توی بخش صدا و موسیقی خیلی ضعیف هست. اما با این کتابخونه می تونید بزرگترین ضعف های اون رو بر طرف کنید. با این کتابخونه می تونید فایل های aiff، mp3، mp2، mp1، ogg و wav رو توی بازیتون استفاده کنید. همچنین می تونید وسط بازی آهنگ رو Pause و دوباره Resume کنید. می توانید مکان کنونی آهنگ رو ذخیره کنید، از بازی خارج شده و پس از اجرای دوباره بازی از مکان قبلی اجرا کنید. از امکانات دیگر اون میشه به کنترل سرعت اجرای موسیقی و حجم صدا اشاره کرد. این کتابخونه برای بازی های غیرتجاری آزاد می باشد.

Sin Display DLL

این کتابخونه مخصوص تغییر رزولوشن صفحه نمایش می باشد. با این کتابخونه می توانید طول و عرض صفحه نمایش، وضوح رنگ و تعداد فرکانس صفحه نمایش را تعیین کنید. همچنین می توانید علاوه بر دریافت مقدار این گزینه ها، تعداد مانیتور (یا هر نمایشگر دیگر) متصل به سیستم و نام کارت گرافیک سیستم را دریافت نمایید.

Sin Directory DLL

با این کتابخونه دست شما برای کار با پوشه ها و مسیرها بازتر می شود. این کتابخونه علاوه بر توابع ایجاد، حدف و تغییر نام پوشه، توابع زیادی برای گرفتن مسیر پوشه های ویژه مثل MyDocument، Windows و System32 دارد. توابع دیگری برای گرفتن حجم یا فضای خالی درایوها نیز در این کتابخونه موجود است.

Sin Accesskey DLL

این کتابخونه واسه بازی هایی که توی اونا از کلیدهای Ctrl و Alt و Shift استفاده میشه خیلی خوبه. تا حالا واستون پیش اومده که توی یه بازی که کلید Ctrl واسه شلیک هست با فشردن مداوم این کلید ویندوز پیغامی مبتنی بر روشن کردن Stickey Keys بده و بازی شما رو توی هیجان انگیزترین بخشش مختل کنه. با این کتابخونه می تونید این اتفاقات رو غیرفعال کنید و کاربر با خیال راحت به بازی و فشردن این کلیدها بپردازه.

Sin Desktop DLL

این کتابخونه واسه کار با دسکناپ هستش. با توابعی که توی این کتابخونه هست می تونید عرض و ارتفاع دسکتاپ و نوار وظیفه (Task Bar) رو بگیرید. می تونید مسیر پس زمینه دسکتاپ رو دریافت کنید یا تصویر اون رو تغییر بدید. می تونید آیکون های دسکتاپ رو پنهان کنید و چند کار دیگه که این توابع انجام می دن.

Sin Force Feedback DLL

این کتابخونه برای کار با دسته های بازی هستش. از جالب ترین امکانات اون میشه به ایجاد شوک در دسته های شوک دار اشاره کرد. شما می توانید تعیین نمایید که در بازی، هنگام شلیک تیر، تصادف ماشین یا موارد دیگر شوک دسته متناسب با اتفاق رخ داده، به کار بیفتد. همچنین همراه این کتابخونه برنامه ای برای ساخت افکت های مختلف برای شوک در اتفاقات مختلف می باشد. در ضمن این کتابخونه Sin Force Feedback DLL از طرف سازنده دیگر پشتیبانی نمی شود.

شما می توانید تمامی این کتابخونه های معرفی شده رو از آدرس زیر دریافت نمایید:
http://www.vourtsis.com/sindarin/DLLS/
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadpc ، imka ، AliScan ، Milad_Hyper ، khodemuni ، javidrayan ، aminblog76
سلام
این کتابخانه ها که معرفی کردید رو چطور باید راه اندازی کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
بعضی هاشون همراه خودشون فایل gml دارند و می تونید اونها رو توی گیم میکر import کنید و یه سری تابع بهتون میده.
بعضی ها هم extension هستن و می تونید از بخش extension ها، توی گیم میکر اون رو install کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
امکان داره کسی دوباره lib های انگلیسی رو یه جا دوباره آپلود کنه ؟
ظاهرا دیگه هیچ کدام از لینک ها کار نمیکنه
در ضمن گیم میکر من 8.1 هست ولی در محل نصب آن فایل lib وجود ندارد ، اگه میشه بهم بگین که چی کار کنم تا اجرا بشه در ضمن ویندوزم 7هست
( تنها فایل موجود در پوشه گیم میکر ، ++c هست )
هیچ وقت فکر نکن چیزی از بازیسازی میدونی، اینجوری همیشه کوچک خواهی ماند.

هر زمان که من یک بازی می سازم، مثل این است که فرزندم متولد شده است
پاسخ
(20/9/1390، 07:07 عصر)killer777 نوشته است: امکان داره کسی دوباره lib های انگلیسی رو یه جا دوباره آپلود کنه ؟
ظاهرا دیگه هیچ کدام از لینک ها کار نمیکنه
در ضمن گیم میکر من 8.1 هست ولی در محل نصب آن فایل lib وجود ندارد ، اگه میشه بهم بگین که چی کار کنم تا اجرا بشه در ضمن ویندوزم 7هست
( تنها فایل موجود در پوشه گیم میکر ، ++c هست )
توی سرچ بنویس %appdata%\GameMaker

XEngine
پاسخ
(20/9/1390، 08:25 عصر)bazebaz نوشته است: توی سرچ بنویس %appdata%\GameMaker

مرسی ولی هیچی نیومد
هیچ وقت فکر نکن چیزی از بازیسازی میدونی، اینجوری همیشه کوچک خواهی ماند.

هر زمان که من یک بازی می سازم، مثل این است که فرزندم متولد شده است
پاسخ
مگه می شه
بیا بابا برو اینجا
C:\Users\Administrator\AppData\Roaming\GameMaker
XEngine
پاسخ
این رو باید تو Run بنویسی نه سرچ.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی و دانلود نرم افزار spine TNT 18 8,697 24/1/1395، 09:18 عصر
آخرین ارسال: TNT
Thumbs Up دانلود اسپرایت میکر Xaniar 3 3,527 13/10/1394، 08:56 عصر
آخرین ارسال: nimaabasi
NewText دانلود ابزارهای مورد نیاز خروجی اندروید در گیم میکر استادیو sajjad3011 3 1,681 3/4/1394، 02:50 عصر
آخرین ارسال: mobina.mv.103
dashboard دانلود لیب حرکت پلیر ساخته شده توسط خودم amir719 10 3,276 15/5/1393، 02:17 عصر
آخرین ارسال: Ahoora Gh
  دانلود GM_Platform_Extension برای گیم میکر 8و7 shakala 0 1,026 7/1/1393، 12:36 صبح
آخرین ارسال: shakala

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان