درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن لاینسن CryEngine
سلام،
بعد از کمی تحقیق در سایت CryEngine و گفته های آقای Maximum-Dev به نتایج زیر برای این انجین قدرتمند رسیدم:
برای خروجی گرفتن دوراه وجود داره:
راه اول : خروجی گرفتن از انجین با استفاده از نرم افزار Visual Studio (که هروقت برنامش کامل شد بهتون آموزش میدم) روش مخصوص من
راه دوم : گرفتن لایسنس از خود کرایتک: << برای بازی های پولی >>
درواقع شما پولی نمیدید!
۱- بازینامه رو کامل کنید و روش کار کنید.
۲- شروع میکنید فقط محیط میسازین، هیچ برنامه نویسی در این قسمت نمیکنین.(نیاز نیست) فقط مدل سازی و تکسچرینگ . فعلا نیاز نیست محیط بزرگ باشه. یه محیط کوچک ولی با کیفیت فعلا کافیه
* : بعد ازمرحله بالا ، میتونید تو سایت کرای تک عضو شید، در اونجا درخواست همکاری بدید که افراد بهتون کمک کنن.که برای جذب اون افراد این مدل هایی و محیطی هایی که ساختید رو نشون میدید.
۳- برنامه نویسی و چیز های دیگه مورد نیاز بازی رو شروع کنید به انجام دادن.فقط حواستون به کیفیت کار باشه.
۴- پروژه تون به یه حدی که رسید به عنوان نمونه کار بدید کرایتک، اگه کیفیت قابل قبول بود، نسخه تجاری موتور رو بهتون میده و دیگه با freeSDK کار نمیکنید و پروژه رو ادامه میدید. اگه کرایتک قبول کرد، بدونید نونتون تو روغنه teeth
۵- حالا برید تو انجمن های مختلف برای جذب نیروی متخصص پز بدید که لایسنس دارید lol
۶- بازی که تموم شد با خیال راحت به Steam GreenLight تحویل بدید و مطمئن باشید رای مورد نظر رو میاره چون کرایتک بازیتون رو تایید کرده. پس ناشر بازیتون میشه Steam و بازیتون رو منتشر میکنه و میفروشه.
۷- پس از فروش ، ۲۰ درصد مال Crytek ، سی درصد مال Steam و پنجاه درصد برای شما! برای کسایی که تو ایران زندگی میکنن چیز خوبیه چون ۵۰ درصد فروش چنین بازی ای که کرایتک تاییدش کرده و توسط استیم بفروش رفته قطعا فروش بالایی خواهد داشت و ۵۰ درصدش هم اون هم به دلار قیمت بالاییه که اگه به ریال تبدیل بشه که خودتون میدونید چی میشهteeth
به زودی آموزش جنجالی Artificial intelligence
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
 سپاس شده توسط Mehrdad ، D4N005H
درود.
دوست عزیز وقتی ما تحریمیم چجوری کرایتک این کارایی رو که گفتید انجام میده ؟ مگر اینکه در آینده به خاطر موافقات هسته ای که انجام شده این تحریم ها برداشته بشن.مثلا انجین UNREAL رو هم به ما نمیدن.
با مشکلات دوئل میکنم
محدودیت ها را از بین میبرم
تا از این روزگار به روزگار دیگری برسم
چه ربطی داره. کرایتک ایران رو تحریم نکرده.
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
درمورد Unreal Engine حرف نزنید که صدها هزار دلیل بر بهتر بودن و قوی تر بودن CryEngine بر Unreal Engine دارم....
CryEngine مثل یونیتی و Unreal نیست که ایران رو تحریم کنه.....
حتی توی فرم معرفی نامه برای گرفتن لایسنس کشور ایران وجود داره درصورتی که یکسری کشور های دیگه که تحریم هم نیستن وجود نداره.
پس این یعنی اینکه ما توسط کرایتک تجریم نشدیم!
هیج ربطی هم به مذاکرات 1+5 هم نداره.
فقط میخواستم شفاف سازی بشه تا بلکه از این CryEngine کمی رفع اتهام بشه.
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
لایسنس درسته ؟ یا لاینسن ؟؟
درست نوشتن نام موضوع خیلی مهمه ، باعث میشه اگه کسی تو گوگل سرج کرد براش اینجا بیاد و مشکلش حل شهcool
کار های graphic art و هنری گیم در خدمتیم.cool
همچنین دوبله دیالوگ های بازی در خدمتیم.cool
ایده های ناب دارم، در واقع تخصص اصلی من تو این صنعت همینه
نیاز داشتید تلگرام @obydan
لایسنس.. اشتباه تایپی بود! teeth
اما هیچ یک از مدیران اصلا به این موضوع توجهی نکرد. :>
روی موتور جستجو تاثیر نداره چون bot های موتور جستچو علاوه بر عنوان متن توش رو هم میخونه پس نتیجه رو میاره.cool
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
شما بازی با یونیتی و یو دی کا بسازین --> حساب ارزیتون با من .. گرین لایتتون با من --> رای هم براتون میارم
نمیدونم شما کرای انجین کاری ها چه اصراری دارین همه با انجین کرای کار کنن هرکی با هر انجینی خوشش اومد نه شما 1 بازی با کرای نشون بده تو استیم که سازندش مثل ما ها باشن من 100 تا بازی نشون میدم که با یونیتی و یو دی کا باشه شما عمرا بتونین 1 نفر هم گیر بیارین
نمیدونم چرا تو این فروم اون فروم تبلیغ میکنین پورسانت میدن ؟؟
در ضمن لایسنس یعنی لیسانس خودمون درست بنویسین !
.
در ضمن زهی خیال باطل به همین راحتی ها هم نیست یا باید بری خارج یا باید فامیل تو خارج داشته باشی این 1 تازه اگر بازیت خیلی خوب باشه باید حساب ارزی گلدن یا بیزینس داشته باشی که کلی مدارک مورد نیازه لطفا زهن کسی رو با این چیزا در گیر نکنین
البته نمیگم نشد نداره خودم داره سر همین قضیه کار میکنم (البته بعد کنکور ) ولی بازی سازی فعلا کار مشکلی هست یعنی بخای بازی بسازی که با بازی های روز مقابله کنه کمی سخته ولی بازی موبایل ساختن asset unity ساختن یا انیمیشن بازی و ابزار و پلاگین بازی نمیدونم مدل و.. راحته میشه من بیشتر میخام تو این کار ها باشم بازی موبایل خیلی خوبه با یونیتی اگر یدونه فامیل تو خارج داشته باشی مثل اب خوردنه
اگر هم ندارین باید یه فرد مورد اطمینان پیدا کنین که شرکت های ایرانی به منظور این کار درست شدن
البته نمیشه به همه اطمینان کرد به همین شرکت ها به نظر من تو فروم های خارجی دوست پیدا کنین و پول رو حواله کنین به حساب اونا بعد اون پول رو بریزه به پیپال یا پرفکت مانی یا اوکی پی یا امثال اینا بعد شما میتونین تو ایران پول رو بردارین
.
یافتن چنین دوستی راحته چون یو دی کا روی ای او اس رایگان خروجی میده اکثر کاربر های فروم اپیک حداقل 1 گیم تو ایتونز دارن میتونین به اونا اعتماد کنین همشون ادم های خوبی هستن
.ببخشید که زیاد تایپ کردم و پستم ربطی به تاپیک نداشت ولی ربط به موضوع داشت lol
انریل ایرانو تحریم نکرده این اولش دوم اینکه خوب کرایتک شرکت المانی هست این دلیل شما بر بهتر بودن کرای هست ؟؟ بحث کردن با شما زیاد فایده برای هیچ کسی نداره اگر 1 نفر فقط به حرف شما گوش میداد میرفتن سمت کرای تو فروم یو دی کا هم خیلی بحث کردیم به نتیجه ای نرسیدیم اقای Maximum-Dev چشمشون رو رو واقعیت بسته بودن
خوب حالا این موضوع هم پیش میاد
هروقت شما طرف دار کرای انجینی ها 1 بازی گذاشتین تو استیم حرفتون قبوله .. انریل تحریمیم ؟؟ حالا هرچی ولی 3 تا بازی داریم تو استیم که با این موتور هست در اینده 2 - 3 تا دیگه هم خواهیم داشت یونیتی هم نگرانش نباش اونم هروقت گذاشته شد یا گذاشتیم به امید خدا خبرت میکنم فعلا شما برین کوهو دشتو جنگل بسازین با کرای teeth
اینکه 90 درصد کرای انجین کارا کوه و دشت میسازن، به خاطر اینه که جذب گرافیک بسیار بالای کرای انجین شدن چشمشون رو به قابلیت های دیگه ی این انجین بسته شده.

با انجین Cry کار نکردی (حرفه ای) نمیدونی چه خبره.
با انجین Unreal هم که به قول خودت هیچ کس نمیتونه کار کنه.

اگر هم ++C و پایتون رو قبول داشته باشی، این دوزبان زبان های برنامه نویسی CryEngine هه.
اگر هم با UnrealKismet کار کرده باشی، با Flow graph CryEngine یکیه.
پس برنامه نویسی CryEngine قویتز از Unreal Engine هه.

بعد اینکه طرف با Unity3D چه بازی هایی میسازه بعد یکی خودش رو .... نمیتونه یک صدم اون رو هم توی CryEngine و UDK بسازه و تعداد بازی های ساخته شده اصلا ربطی به این مبحث نداره.
تو CryEngine ایران تحریم نیست پس فامیل خارحی نمیخواد و همینجوری از روی اطلاعات غلطت صحبت نکن.
حالا خوبه ده هزار بار بعد از نوشتن "لاینسن" که تو موضوع اشتباه نوشتم، توی تاپیک گفتم "لایسنس" که اون اشتباه هم به خاطر نوع تایپ کردن این کلمه اس.
تو که غلط گیزی، ذهن رو اینطوری مینویسن....
من خبری درمورد تحریم کردن یا نکردن Unreal ندارم. از روی حرف آقای PARS گفتم.
من هزار و یک دلیل بر برتر بودن CryEngine بر Unreal Engine دارم که هیچ کدوم به "آلمانی بودن CryEngine" ربطی نداره.

اینکه تمام کار هایی که من در کرای انجین انجام میدم ولی آخر سر به من میگی برو کوه و دشتتو بساز، یک توهین کاملا مستقیم به خودم میدونم.
درضمن آقای مدیرعامل UDK، من انجین اصلیم Unity3D هه... نمیدونستی بدون!:>
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
اخرش من نفهمیدم بین اینا که گفتید کودوما بهتره ؟ اصلا کاری به سختی یا اسونیش ندارم ، کدومش بهترین کیفیت رو می تونه اراعه کنه what
کار های graphic art و هنری گیم در خدمتیم.cool
همچنین دوبله دیالوگ های بازی در خدمتیم.cool
ایده های ناب دارم، در واقع تخصص اصلی من تو این صنعت همینه
نیاز داشتید تلگرام @obydan

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استدیو کرایتک موتور CryEngine را متن‌باز می‌کند shervin_akh 4 1,148 15/11/1395، 12:59 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
  CryENGINE - سورپرایز! Maximum-Dev 9 5,006 9/10/1392، 12:46 عصر
آخرین ارسال: PARS
  دانلود کتاب CryENGINE 3 Cookbook kaka78 2 1,682 28/4/1392، 04:21 عصر
آخرین ارسال: h.b
  دانلود CryENGINE Free SDK 3.4.5 Maximum-Dev 5 3,390 26/4/1392، 03:07 عصر
آخرین ارسال: sameh
  شروع کار با CryENGINE 3 Maximum-Dev 0 686 24/4/1392، 03:43 عصر
آخرین ارسال: Maximum-Dev

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان