درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چندتا لیب نورپردازی دوبعدی (کمیاب)
resim

اگر کسی طرز استفاده ازشون رو بلد نیست بگه که توضیح بدم. wink
منتظر نظرات و سپاس هاتون هستم. teeth teeth

دانلود
پاسخ
 سپاس شده توسط رامهرمز ، Amirns ، noob_in_2ta ، aminj73 ، SULIM ، tfh1368 ، Milad_Hyper ، soldier n.245 ، اذاذیل ، matin710 ، Ahoora Gh ، gamevar ، fox ، Microsoft2
آموزش هم بزاری ممنون میشم داش!:P
سورس بزار گارداش:دی
اینم نمونه کار های جدید پیکسلی من:
سبزه
سکه
انسان
resim
پاسخ
اینم سورس:

دانلود
پاسخ
دیگه نبود. پس نظرا و سپاس کوش؟!depressed
پاسخ
 سپاس شده توسط اذاذیل
(9/10/1392، 03:41 عصر)TNT نوشته است: resim

اگر کسی طرز استفاده ازشون رو بلد نیست بگه که توضیح بدم. wink
منتظر نظرات و سپاس هاتون هستم. teeth teeth

دانلود

اول خیلی خوشال شدم
ولی بعد وقتتی لینک خراب بود نا امید شدم ازت whatdepressed
Error 404
Pleas Try Later
پاسخ
سلام
این لیب و لیب های مشابه رو قبلا دیدم

خیلی خوب عمل نمیکنند من ترجیح میدن از shader های گیم میکر استادیو استفاده کنم اما برای گیم میکر معمولی عالی هستند

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط matin710
(5/1/1394، 02:50 صبح)shakala نوشته است: سلام
این لیب و لیب های مشابه رو قبلا دیدم

خیلی خوب عمل نمیکنند من ترجیح میدن از shader های گیم میکر استادیو استفاده کنم اما برای گیم میکر معمولی عالی هستند

ممنون

شیدر گیم میکر استدیو چی هست چجوریه کجاست میشه به منم بگید؟لطفا
Error 404
Pleas Try Later
پاسخ
shader که میدونی چیه؟

تو اخرین نسخه گیم میکر استادیو البته اخر که نه چند تا مانده به اخر گیم میکر استادیو shader هم بهش اضافه شده

که میتونی افکت های خیلی قشنگی باهاش بسازی مثلا یکی از افکت هایی که من خیلی دوست دارم اینه که میتونی یه چیزی شبیه به زربین بسازی که موس رو هر چی رفت روم کنه یا تار کردن صفحه و نور پردازی و ..

دقیق یادم نمیاد اما تو گیم میکر اگه برید قسمت tutorials یه بازی تفنگی هست که اسکلت میاد باید شلیک کنید

اون یه مثال خیلی خوب از نور پردازیه

اگه به کد هاش دقت کنید اول با یه کد کل مپ روئ تاریک کرده ( با حذف کد ها متوجه میشید بعد امده لامپ و چراق قوه رو طراحی کرده

و خیلی هم قشنگ در امده چون تو این لیب های نور پردازی فقط یه دایره رو نشان میدن بقیه صفحه مشکی اما تو مثال خود گیم میکر به اجسا نزدیدک تر نور بیشتری میرسه نسبت به اجسام دور تر teeth

امیدوارم فهمیده باشی

فقط اگه خواستی تست کنی گیمکیرت نباید خیلی قدیمی باشه نباید هم خیلی جدید باشه teeth چون تو اخری نمیشه دانلود کرد اموزش ها رو ( من که نمیتونم depressed ) اینم عکس اموزش اگه خواستی از اخرین نسخه دانلود کنی ( نسخه 1 این اموزش هم شاید جواب گو باشه )

resim

پاسخ
 سپاس شده توسط matin710 ، spark
به نظر خوب میادwink
ولی حیف که لینک خرابه ohno
خداوندا...
اراده ام را به زمان کودکی ام بازگردان.
همان زمان که برای یک بار ایستادن ، هزاران بار می افتادم
اما ناامید نمی شدم...
پاسخ
(5/1/1394، 12:56 عصر)shakala نوشته است: shader که میدونی چیه؟

تو اخرین نسخه گیم میکر استادیو البته اخر که نه چند تا مانده به اخر گیم میکر استادیو shader هم بهش اضافه شده

که میتونی افکت های خیلی قشنگی باهاش بسازی مثلا یکی از افکت هایی که من خیلی دوست دارم اینه که میتونی یه چیزی شبیه به زربین بسازی که موس رو هر چی رفت روم کنه یا تار کردن صفحه و نور پردازی و ..

دقیق یادم نمیاد اما تو گیم میکر اگه برید قسمت tutorials یه بازی تفنگی هست که اسکلت میاد باید شلیک کنید

اون یه مثال خیلی خوب از نور پردازیه

اگه به کد هاش دقت کنید اول با یه کد کل مپ روئ تاریک کرده ( با حذف کد ها متوجه میشید بعد امده لامپ و چراق قوه رو طراحی کرده

و خیلی هم قشنگ در امده چون تو این لیب های نور پردازی فقط یه دایره رو نشان میدن بقیه صفحه مشکی اما تو مثال خود گیم میکر به اجسا نزدیدک تر نور بیشتری میرسه نسبت به اجسام دور تر teeth

امیدوارم فهمیده باشی

فقط اگه خواستی تست کنی گیمکیرت نباید خیلی قدیمی باشه نباید هم خیلی جدید باشه teeth چون تو اخری نمیشه دانلود کرد اموزش ها رو ( من که نمیتونم depressed ) اینم عکس اموزش اگه خواستی از اخرین نسخه دانلود کنی ( نسخه 1 این اموزش هم شاید جواب گو باشه )

resim

سلام
مرسی ممنون که پاسخ دادی
والا فهمیدم کارش چیه ولی نفهمیدم از کجاا بیارم کدش چیه و این حرفا
امیدوارم گیم میکر استادیوم جدید باشه
میرم چک میکنم ببینم میشه یا نه
مرسی اقای shakala
Error 404
Pleas Try Later
پاسخ
 سپاس شده توسط shakala

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان