درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کار + خروجی گرفتن
این بازی جدیدیه که دارم با انجین قدرتمند CryEngine میسازمش.. میدونم که به نظر بعضی مدیران، جای این تاپیک در مبحث "بازی های درحال ساخت" می‌باشد اما اینطور نیست. چون توضیحی از بازی نمیدهم و فقط به عنوان نمونه کار، اسکرین شات هایی از آن را می‌خواهم بگذارم.
=====
اما قبل از آن، نکته ای درباره‌ی خروجی گرفتن از CryEngine:
به نظر شما، چرا هزاران دانشگاه در جهان، CryEngine 3 رو انتخاب کرده اند؟ چرا هزاران هزار بازی ساز رفتن سراغ CryEngine freeSDK؟ در صورتی که میدونن نمیشه خروجی گرفت؟
خوب جواب واضحه، کرای انجین ۳ هنوز در مرحله‌ی بتائه و هر آپدیت داره از باگ ها کم میکنه و به امکانات اضافه میکنه.... مطمئن باشید که برای بازی های مجانی چنین کاری رو هم انجام میده.... مگر نه به درد نمیخوره.. که این بر ضرر شرکت CryTekهه.
فعلا خروجی مستقل نمیشه گرفت ولی میشه از بازی با لانچر کرای انجین خروجی گرفت که به رودی آموزشش رو خواهم گذاشت!
====
نمونه کار:
چون من تخصصم برنامه نویسیه، بیشتر روی هوش مصنوعی بازی،داستان،زیبایی و realistic بودن و مخصوصا مدلسازی Terrain(محیط کوه و دشت و ...) کار کردم و برای اتومبیل و قایق از مدل آماده استفاده کردم....:
البته مشکلی نیز در این مورد دارم:
اگر به تصاویری نگاه کنید که بین دو دیوار را نشان میدهند، کشیدگی Texture را میبینید! کسی در این مورد می‌تواند کمکی کند؟؟؟

resim
resim
resim
resim
resim
اینم همینجوری برای استفاده از چراغ ها ساختم!teeth :
resim
به زودی آموزش جنجالی Artificial intelligence
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011 ، amir719 ، programmer
شما که میگی انقدر روی ترین کار کردی چرا انقدر تکسچر هات کشیدس ؟ ',}
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadi.sepehr
خوبه ولی اون عکس هایی که بین 2 کوه رونشون میده تسکچراش خیلی بده .
خب لطفا آموزش خروجی هم بزار

ارسال به وسیله گوشی GT-S5570I

لینک مدلای من:
مدل تخت 2 طبقه
مدل میز + صندلی + کامپیوتر

آموزش فارسی کامل 3D Max:
لینک

یادش بخیر:
بیشترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته اند: 208 کاربر در تاریخ ۶/۸/۱۳۹۱ و ساعت ۰۵:۳۴ عصر بوده است.
پاسخ
(15/9/1392، 12:28 صبح)lord arthas نوشته است: شما که میگی انقدر روی ترین کار کردی چرا انقدر تکسچر هات کشیدس ؟ ',}
مشکل منم همینجاست دارم روش کار میکنم درست شه. چون Unwrap map که توی CryEngine نداریم!
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
من که با cry engine کار نکردم ولی توی یونیتی میشه از یه تکسچر کشیده استفاده کرد. امتحان کن ببین جواب میده یا نه.
پاسخ
1 - که 100% داریم شما پیدا نکردی

2 - Tile که داریم !!!
resim
پاسخ
(15/9/1392، 02:18 صبح)lord arthas نوشته است: 1 - که 100% داریم شما پیدا نکردی

2 - Tile که داریم !!!

میدونم داریم و استفاده هم کردم ولی بازهم نشد! نترسید من توی متریال. حرفه ایم. هرجوری با tile کار کردم نشد!آخه این آبجکت نیست که داره تکسچر میگیره، این یه terrainهه. یکم فرق دارن.همون یکم فرق خراب کرده قضیه رو !
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
من تا به حال نه یو دی کا رو دیدم نه کرای.فقط با دیدن نمونه کار هایی که با این دو ساخته میشه مطمعنم اینا بهترین ها هستند.نمونه رندر های کرای انجین رو که میبینم انگار دارم خواب میبینم.
یه پیشنهاد دارم که کارتون بهتر بشه:
من یه کتاب آموزشی خونده بودم درباره ساختن تررین واقع گرایانه برای یونیتی بود. یه نرم افزار توش استفاده میشد که خیلی امکانات خوبی داشت.میخواستم اینو بگم که بهتره برای ساختن تررین از یه نرم افزار خوب استفاده کنید.
پاسخ
مشکلی با ساخت تراین ندارم. مشکل من با تکسچر کردنشه چون سیستم ساخت Terrain کرای انجین عالیه!
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
بسیار زیباست

تا به حال تنها دو بار در این انجمن چنین چیزهایی به این زیبایی دیدم که یکیش این بود و دیگری کار اقای aliscan

واقعا هزاران دانشگاه این موتور رو انتخاب کردن ؟ چه دانشگاه هایی ؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadi.sepehr ، AliScan

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه کارهای CE3.Max-Dev Maximum-Dev 34 10,388 15/7/1392، 10:48 صبح
آخرین ارسال: Maximum-Dev

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان