امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نکته ی مهم در مورد بحث کردن تاپیک ها

نکته ی مهم: در مورد بحث کردن در تاپیک ها
از این به بعد هر کاربری که یک تاپیک رو آغاز میکنه باید جنبه ی انتقاد رو داشته باشه، و کاربری هم که پیام میگذاره اگر انتقادی داره باید به شکل کاملا مودبانه مطرح کنه، اگه نمی تونین با آرامش مخالفت کنین، خوب چه اصراری دارین که انتقاد کنین! رفتاری که من امشب از بعضی از دوستان دیدم واقعا خجالت آور بود، وجالب اینجاست وقتی دوتا از کاربرا با هم دعواشون میشه چند تا کاربر دیگه هم به دعوا ملحق میشن، که مبادا چیزی رو از دست بدن! از این به بعد در مورد کل کل های بی جا سخت گیری بیشتری میشه، توهین به دیگر کاربرا توی هیچ فرومی در دنیا آزاد نیست.
نکته ی دیگه هم اینه که اگر بعضی از شما دوستان از دیگر مدیران شکایت دارین از طریق پیام خصوصی با آقا مجید مطرح کنین، لازم نیست یک تاپیک جدید باز کنید و توی فروم دعوا راه بندازین.

چند تا نکته که اگر رعایت کنید بحث روال عادی خودش رو طی می کنه:

1_ قبل از هر چیز در نظر داشته باشین که اگر فکر می کنین خیلی واردین و خیلی توی کارتون استادین و اصرار دارین که بگین از همه کاربرای دیگه بهترین، اشتباه اومدین، بهتره در مدح محسنات خودتون یه فروم راه بندازین.
2_ مدیران سایت از اونجا که اسمش پیداست وظیفه شون " مدیریت سایته! " (اینا چکاره اند) توجیه خوبی برای شکایت نیست!
3_ متاسفانه بیشتر ما ایرانی ها ظرفیت بحث با مخالفمون رو نداریم، گاهی وقت ها میشه از کنار یه کار که به نظر شما مزخرفه به راحتی رد شد و هیچ نظری نداد. باور کنید که نه تنها هیچ چیز رو از دست نمی دین! بلکه باعث دلخوری خودتون و دیگران هم نمی شید.
4_ میشه "من" رو فراموش کرد، این که فکر کنید هرچی کن فکر می کنم درسته، باعث میشه مشکلات جدی براتون پیش بیاد! مخصوصا اگر در مورد دیگران باشه!

Falcon Standard
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/98/Standard_of_Cyrus_the_Great_%28White%29.svg/150px-Standard_of_Cyrus_the_Great_%28White%29.svg.png[/img]
I know the pieces fit 'cause I watched them fall away
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مورد تاپیک های بی محتوا! SULIM 0 992 24/6/1392، 09:14 عصر
آخرین ارسال: SULIM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان