درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدارهای UDK
(26/3/1393، 01:49 عصر)sajjad3011 نوشته است: این روزا بیشتر کاربرای دنیا از unity استفاده می کنن. یونیتی یک موتور واقعا انعطاف پذیر و قدرتمند هست که منابع و فیلم های زیادی هم ازش توی یوتیوب و سایت های دیگه ساخته میشه wink
من خودم در حال حاضر دارم یونیتی رو یاد می گیریم. طراحی محیط و وارد کردن یک کاراکتر و انیماتور رو یاد گرفتم . مونده چیزای دیگه که بعدا مهم ترین چیزش به نظرم هوش مصنوعی هست.
نمیدونم چرا نمیخواید از یونیتی دست بکشید ! شاید با دیدن دموهای unreal engine 4 تو youtube نظرتون عوض بشه !
من با یونیتی کار کردم و میدونم اصلا موتور بهینه ای نیست و خیلی ضعیفه و فقط به درد بازیهای کوچک (خیلی کوچک) میخوره ohno
بهتره وقت با ارزشتون رو با این موتور هدر ندید !
آنریل 4 محشره ! حتما تبلیغ های آنریل 4 رو ببینید تا دست از سر یونیتی بی خاصیت بردارید teeth

پاسخ
فقط گیم استودیوی بزرگlollollollollollollol
پاسخ
(26/3/1393، 03:34 عصر)shahinnn نوشته است:
(26/3/1393، 01:49 عصر)sajjad3011 نوشته است: این روزا بیشتر کاربرای دنیا از unity استفاده می کنن. یونیتی یک موتور واقعا انعطاف پذیر و قدرتمند هست که منابع و فیلم های زیادی هم ازش توی یوتیوب و سایت های دیگه ساخته میشه wink
من خودم در حال حاضر دارم یونیتی رو یاد می گیریم. طراحی محیط و وارد کردن یک کاراکتر و انیماتور رو یاد گرفتم . مونده چیزای دیگه که بعدا مهم ترین چیزش به نظرم هوش مصنوعی هست.
نمیدونم چرا نمیخواید از یونیتی دست بکشید ! شاید با دیدن دموهای unreal engine 4 تو youtube نظرتون عوض بشه !
من با یونیتی کار کردم و میدونم اصلا موتور بهینه ای نیست و خیلی ضعیفه و فقط به درد بازیهای کوچک (خیلی کوچک) میخوره ohno
بهتره وقت با ارزشتون رو با این موتور هدر ندید !
آنریل 4 محشره ! حتما تبلیغ های آنریل 4 رو ببینید تا دست از سر یونیتی بی خاصیت بردارید teeth

اونقدی که به این پست تو خندیدم به بهترین جکی که تاحالا شنیده بودم نخندیدم : )))))
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadrezaamini
نقل قول: اونقدی که به این پست تو خندیدم به بهترین جکی که تاحالا شنیده بودم نخندیدم : )))))

این از 100 تا فحش بد تر بود . سازندش میشنید الان خود کشی میکرد
پاسخ
پست من یا این دوستمون ؟
resim
پاسخ
پست شما دیگه . نقل قول کردم
پاسخ
من منظورتو نمیفهمم ، یعنی تو میگی یوینتی بده ؟ : )) سازنده چی میشنید خودکشی میکرد ؟ : ))
resim
پاسخ
نقل قول: من منظورتو نمیفهمم ، یعنی تو میگی یوینتی بده ؟ : )) سازنده چی میشنید خودکشی میکرد ؟ : ))

بیخیال. wink
پاسخ
دوستان این همه بحث نکنید خوب معلومه کدوم بهتره.یــــــــــــــــــــــــــــــــونـــــــــــــــــیــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــی
یونیتی اصلا ضعبف نیست شما یونیتی رو بدون پلا گین ها و پکیج هاش در نظر می گیرید.اما یونیتی از آنریل 4 هیچی کم نداره ودر برخی موارد خیلی هم بهتره.
آنریل4 ،انجین فوق العاده ای که همه ی امکانات رو یکجا جمع کرده و اون بلو پرینتش واقعا باعث شگفتی من شد و پارتیکل سیستم قویش.اما کار باهاش خیلی زمان بره یعنی ساخت یک بازی خیلی طول میکشه.و یونیتی همه ی اینا رو داره و خیلی هم ساده تره.

این بود خلا صه ای از نظرات من در مورد یونیتی و آنریل 4lol
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس