درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدارهای UDK
(26/3/1393، 01:49 عصر)sajjad3011 نوشته است: این روزا بیشتر کاربرای دنیا از unity استفاده می کنن. یونیتی یک موتور واقعا انعطاف پذیر و قدرتمند هست که منابع و فیلم های زیادی هم ازش توی یوتیوب و سایت های دیگه ساخته میشه wink
من خودم در حال حاضر دارم یونیتی رو یاد می گیریم. طراحی محیط و وارد کردن یک کاراکتر و انیماتور رو یاد گرفتم . مونده چیزای دیگه که بعدا مهم ترین چیزش به نظرم هوش مصنوعی هست.
نمیدونم چرا نمیخواید از یونیتی دست بکشید ! شاید با دیدن دموهای unreal engine 4 تو youtube نظرتون عوض بشه !
من با یونیتی کار کردم و میدونم اصلا موتور بهینه ای نیست و خیلی ضعیفه و فقط به درد بازیهای کوچک (خیلی کوچک) میخوره ohno
بهتره وقت با ارزشتون رو با این موتور هدر ندید !
آنریل 4 محشره ! حتما تبلیغ های آنریل 4 رو ببینید تا دست از سر یونیتی بی خاصیت بردارید teeth

پاسخ
فقط گیم استودیوی بزرگlollollollollollollol
پاسخ
(26/3/1393، 03:34 عصر)shahinnn نوشته است:
(26/3/1393، 01:49 عصر)sajjad3011 نوشته است: این روزا بیشتر کاربرای دنیا از unity استفاده می کنن. یونیتی یک موتور واقعا انعطاف پذیر و قدرتمند هست که منابع و فیلم های زیادی هم ازش توی یوتیوب و سایت های دیگه ساخته میشه wink
من خودم در حال حاضر دارم یونیتی رو یاد می گیریم. طراحی محیط و وارد کردن یک کاراکتر و انیماتور رو یاد گرفتم . مونده چیزای دیگه که بعدا مهم ترین چیزش به نظرم هوش مصنوعی هست.
نمیدونم چرا نمیخواید از یونیتی دست بکشید ! شاید با دیدن دموهای unreal engine 4 تو youtube نظرتون عوض بشه !
من با یونیتی کار کردم و میدونم اصلا موتور بهینه ای نیست و خیلی ضعیفه و فقط به درد بازیهای کوچک (خیلی کوچک) میخوره ohno
بهتره وقت با ارزشتون رو با این موتور هدر ندید !
آنریل 4 محشره ! حتما تبلیغ های آنریل 4 رو ببینید تا دست از سر یونیتی بی خاصیت بردارید teeth

اونقدی که به این پست تو خندیدم به بهترین جکی که تاحالا شنیده بودم نخندیدم : )))))
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadrezaamini
نقل قول: اونقدی که به این پست تو خندیدم به بهترین جکی که تاحالا شنیده بودم نخندیدم : )))))

این از 100 تا فحش بد تر بود . سازندش میشنید الان خود کشی میکرد
پاسخ
پست من یا این دوستمون ؟
resim
پاسخ
پست شما دیگه . نقل قول کردم
پاسخ
من منظورتو نمیفهمم ، یعنی تو میگی یوینتی بده ؟ : )) سازنده چی میشنید خودکشی میکرد ؟ : ))
resim
پاسخ
نقل قول: من منظورتو نمیفهمم ، یعنی تو میگی یوینتی بده ؟ : )) سازنده چی میشنید خودکشی میکرد ؟ : ))

بیخیال. wink
پاسخ
دوستان این همه بحث نکنید خوب معلومه کدوم بهتره.یــــــــــــــــــــــــــــــــونـــــــــــــــــیــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــی
یونیتی اصلا ضعبف نیست شما یونیتی رو بدون پلا گین ها و پکیج هاش در نظر می گیرید.اما یونیتی از آنریل 4 هیچی کم نداره ودر برخی موارد خیلی هم بهتره.
آنریل4 ،انجین فوق العاده ای که همه ی امکانات رو یکجا جمع کرده و اون بلو پرینتش واقعا باعث شگفتی من شد و پارتیکل سیستم قویش.اما کار باهاش خیلی زمان بره یعنی ساخت یک بازی خیلی طول میکشه.و یونیتی همه ی اینا رو داره و خیلی هم ساده تره.

این بود خلا صه ای از نظرات من در مورد یونیتی و آنریل 4lol
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان