درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شفاف سازی در مورد برخی از مسائل!
سلام
متاسفانه طی این چند روز برخی از دوستان صحبت هایی رو مطرح کردند که احساس کردم می بایست جوابی به اونها داده بشه!

این چند روز (پس از افتتاح فروشگاه پرومیکرز) برخی از دوستان عنوان کردند که شما قبلاً می گفتید به دنبال پول و کسب درآمد نیستید امّا حالا چی شده که می خواید گونی گونی از طریق فروشگاه پول در بیارید؟!!!

متاسفانه برخی از دوستان فکر می کنند بنده با ارثی که از آب و اجدادم که به ارث بردم اینجا رو اداره می کنم و یا مبادا شب ها روی گنج می خوابم! و یا اینکه از در به دری و الافی و از سر ناچاری مسئولیت اینجا رو به عهده گرفتم! البته که سر هیچکس منت نمی ذارم چرا که اینجا رو با میل باطنی خودم ایجاد کردم و روز به روز از اینکه چنین جو صمیمی، دوستانه و تخصصی مرتبط با بازی سازی ایجاد شده، به خودم افتخار می کنم! امّا خیلی ناراحت میشم که می بینم برخی دوستان زوایای دیگه ی اداره کردن یک انجمن و سایت رو نگاه نمی کنند.

طی این چند ماهه موضوعاتی پیش اومده بود که صلاح نمی دیدم به صورت عمومی در انجمن مطرح کنم، امّا برخی دوستان کار رو به جایی کشیدن که لازم می بینم این صحبت ها رو مطرح کنم...

تا همین چند ماه پیش تصمیم بر این شده بود که پرومیکرز بعد از اتمام جشنواره تابستانی و اهدای جوایز، برای همیشه offline بشه. متاسفانه مشغله های خانوادگی/شخصی، همچنین نخوندن دخل و خرج سایت به همدیگه و بعد از اون قبولی در کنکور ارشد، باعث شد که این تصمیم رو بگیرم و حتّی اطلاعیه ی تعطیل شدن انجمن رو هم آماده کردم بودم تا منتشر کنم. تا اینکه برخی دوستان پیشنهاد کردند برای تامین مخارج و هزینه های انجمن و یا مسابقات، این فروشگاه راه اندازی بشه و منم استقبال کردم. چون واقعاً دوست ندارم انجمنی که وارد چهارمین سال فعالیت خودش شده و این همه کاربر واسش زحمت کشیدن تا به اینجا برسه، یک روزه از بین بره!

خدایی نکرده ما کسی رو به زور وادار نمی کنیم که از پرومیکرز حمایت کنه! با چماق بالا سر کاربران نیستیم تا از اونها برای تامین مخارج سایت کمک بگیریم! مثل خیلی از انجمن ها یا سایت های دیگه بخش های ویژه (VIP) رو ایجاد نکردیم تا فرقی بین کاربران قائل بشیم! کسی رو به زور کتک وادار به حمایت از خودمون نکردیم!

این فروشگاه فقط و فقط جنبه حمایتی از پرومیکرز داره. هرکسی که از این فروشگاه خریداری می کنه علاوه بر اینکه محصول مورد نظر خودش رو خرید می کنه، برای اداره و سرپا ماندن پرومیکرز هم به ما کمک می کنه.
==============
ویرایش: ضمن اینکه برنامه هایی هم آماده کردیم تا رفته رفته کاربران بتونن مالک اصلی فروشگاه بشن و فروشگاه با مدیریت اونها اداره بشه تا حداقل جواب حمایت های اونها رو هرچند کوچک داده باشیم!

همین ...

پاسخ
 سپاس شده توسط MPZ ، رضا النصار ، mohamadi.sepehr ، armin ، camry ، sir maker ، taha_mct ، qwerty13 ، soldier n.245 ، Milad_Hyper ، fox ، mohammadali1375 ، tfh1368 ، imans77 ، aminblog76 ، bagher2g ، No Name ، mqt ، AliScan ، REZA78 ، M2_DR ، sajjadchabokroo ، amir-kratos ، محمد هکر ، 7876 ، h.b ، Amirns ، FARDIN1378 ، mahdisml ، تور110 ، mzr ، sajjad3011 ، hemmattby ، mohammadrezaamini ، Mehrdad ، aminj73 ، PARS ، amir719 ، BlacksuN137 ، SULIM ، kabood ، lord arthas ، aseman ، sajad gm ، orache ، ahmadrezakamali ، alirezapir ، voiceoffox ، arix ، Majid1889 ، Black Flag ، رامهرمز ، obydan ، radmehr.m ، HADIp ، wolfing ، HUNT3R ، alirezass ، m.babayi574 ، TNT ، mdc

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation اطلاعیه: حذف برخی از بخش های انجمن رضا النصار 2 1,029 28/2/1395، 02:26 عصر
آخرین ارسال: رضا النصار
  معرفی و برخی نکات! Designer-Man 0 1,463 26/10/1392، 11:42 عصر
آخرین ارسال: Designer-Man

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان