درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کتابخانه اختصاصی

کتابخانه اختصاصی
http://www.promakers.ir/showthread.php?t...8#pid79108
ضمنا من روش کسی رو کپی نکردم و خودم سعی کردم فکر کنم و قضیه رو به شیوه ی خودم حل کردم. باور کنید حتی سورس شما رو اجرا هم نگرفتم چه برسه به کپی.lol
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
 سپاس شده توسط tfh1368
سجاد اهل کپی نیست !! شاید شما فکر کنید داره ایدتونو می دزده ولی مطمئن باشید که در اشتباهید ! چون که این کار از قبل تو ذهن ایشون بود teeth
پاسخ
آنچه عیان است چه حاجت به بیان است؟

به سیستم ثبت امتیازات سیستم ثبت نظرات نیز افزوده شد

resim

تا اطلاع ثانوی ساخت این سیستم و نرم افزارهای دیگر رو به علت عدم حمایت، کم لطفی ، کم توجهی دوستان و... تعطیل میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Amirns ، ironAtom2 ، Ahoora Gh ، mohammadrezaamini ، aminj73
خیلی زیباست!
هر بار بهتر از قبل ...
فقط یه چیزی ...
این ارسال نظر رو فارسی کنی خلی خوب میشه یا مثلا ...
اینطوری باشه که انتخاب کرد زبان فارسی یا انگیلسی باشه.
resim
زنبورک یه بازی در سبک اشاره و کلیکه و در این بازی شما یه زنبور رو کنترل می‌کنید و هدف بازی جمع آوری گل ها و رسوندن زنبور به کندوشه!
زنبورک [بازی] (مراحل پایانی کار)
resim
دانلود بازی زنبورک - Zanboorak
پاسخ
 سپاس شده توسط tfh1368
سیستم مذکور به صورت کامل فارسی شد

resim

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط Amirns ، aminj73
امروز داشتم لیست بازی های موجود در سیستم ثبت امتیازات آنلاین رو چک میکردم متوجه شدم بجز بازی های خودم ، این سیستم در هیچ یک از بازی های ایرانی مورد استفاده قرار نگرفته و فقط دوستان جدول ایجاد کردن برای تست سیستم ، در مقابل این متوجه یه چیز دیگه هم شدم در بیش از 60 بازی انگلیسی و روسی سیستم مورد استفاده قرار گرفته و حدود 18 بازی ترکی هم تو سیستم مشاهده کردم

نمونه یکی از بازی های انگلیسی

http://gameo.riiz.ir/test/test.php

و این خیلی جالبه سیستم رو یک ایرانی ساخته و جز ایرانی ها تقریبا همه ازش استفاده بهینه میکنن <think>

البته جهت ثبت امتیاز هم یه روش جدید براش در نظر گرفته بودم که نیازی به اسپلش نبود و کاربر فک میکنه به نت وصل نشده و فقط برای نمایش امتیازات نیازمند اسپلش بود. که دیگه فک کنم نیازی به گسترش سیستم نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط aminj73
من نفهمیدم چجوری از آخریه استفاده کنیم؟ lib رو چیکار کنیم؟
بازی رکوردی و مرحله ای آنلاین DotS منتشز شد: http://promakers.ir/showthread.php?tid=14030
پاسخ
این که خیلی راحته

اکستنشن رو دانلود کنید و نصب کنید

لینک دانلود اکستنشن

به سایت زیر برید و یه چیزی بنویسید و ارائه رو بزنید (از حروف انگلیسی استفاده کنید)

لینک سایت

بعدش به حرف وارد شده شما یه کد اضافه میکنه (سومین خط موجود در صفحه) به کل خط سوم بگیم sconame

خب میریم تو گیم میکر اکشن high score Ekh رو برای هر اکشنی که مد نظرتونه فعال کنید

امتیاز رو تو بازی هر چی تعریف کردین تو score وارد کن

کد sco name رو در sco name وارد کن

ادرس اینترنتی یه تصویر رو در کادر سوم وارد کن

مابقی هم رنگ نوشته ها هستن اگه خواستی عوضشون کد

resim

پاسخ
 سپاس شده توسط aminj73
صرفا جهت اطلاع خواستم بگم سیتم ثبت امتیازات آنلاین ساخته شده توسط من توسط افرادی در کشورهای هلند - اسپانیا - فرانسه - ژاپن و چین نیز مورد استقبال قرار گرفته و به صورت پویا داره ازش استفاده میشه.(قبلا هم انگلیس - روسیه و ترکیه استفاده میکردن و هنوزم استفاده میکنن)

lol
lol
lol

سیستمم بدون تبلیغات داره پیش به جهانی شدن نزدیک میشه moa
پاسخ
 سپاس شده توسط aminj73 ، shahinnn ، HADIp
فکر کنم به زودی از آمریکا میان آقا توحید رو بدزدن!lol
امضا:

STICK-MAN

رسیدن به هدف مساوی است با یک درصد نبوغ و نود و نه درصد عرق ریختن. (توماس ادیسون)

به نظرم یه گرافیک فوق العاده میتونه بازی هایی با برنامه نویسی های تکراری که بقیه همیشه دارن مثل اون میسازن رو خیلی زیبا تر کنه smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط tfh1368 ، محمدمهدی علیجانی ، h.b

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتابخانه سه بعدی گیم میکر alirezass 22 4,273 16/2/1394، 06:43 عصر
آخرین ارسال: software.iauh
  کتابخانه ی مجازی گیم میکر sajjad3011 0 783 5/5/1393، 09:25 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
Question درخواست فایل کتابخانه ای Sin Accesskey DLL myoyo 3 1,049 2/4/1391، 04:58 عصر
آخرین ارسال: myoyo

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان