امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی موتور کانستراکت 2 لینک دانلود

معرفی موتور کانستراکت 2 + لینک دانلود
(27/1/1394، 10:21 عصر)orache نوشته است: اونت زیاد ؟ گیج کننده ؟ داداش من ساختم نیمه کارشو اصلا هم گیج کننده نیست تازه پث فایندینگ نمیخاد من از روش معمولی استفاده میکنم
اون انجینو راجع بهش چیزی نمیدونم ولی بازی همسایه ی جهنمی ادونچر نیست بازی هایی که با اون انجین ساختنو دیدم اصلا ربطی به همسایه جهنمی نداشت حالا شاید بسه ساخت که مطمئنا میشه ولی اکثر بازی هاش ادونچر اول شخصه یعنی از داخله تازه حرکت نمیکنه فقط عکس عوض میسه البته یه بازی دیدم که حرکت میکرد ولی باز من کانستراکتو ترجیح میدم
orache جان ممنون. اون موضوعی رو هم که در مورد باز شدن در و رفتن داخل گفتید فهمیدم. ممنون.
اما یک سوال دارم...
اونی رو که شما فرمودید مثلا زمانی بود که از درب طبقه پایین میخواستی بری طبقه بالا...
سوالم اینه زمانی که مثلا میخواستیم از درب طبقه پایین بریم داخل سرویس حمام تو همون طبقه پایین.. بازم یک انمیشن روان از باز کردن درب نشون میداد...
میخواستم ببینم این قسمت رو چطور برنامه ریزی میشه کرد.؟
ممنون.
پاسخ
(27/1/1394، 08:41 عصر)SEYED نوشته است: لینک سایت برنامه :
http://www.visionaire-studio.net/Home/

ممنون. داداش ی سرچ کردم اما متاسفانه فقط نسخه دمو در دسترس هست و نسخه کرک شده وجود نداره. یا شایدم من پیدا نکردم...!
ولی خداییش موتور خیلی خوبی رو معرفی کرده بودید....
نسخه ی دمو رو نمیدونید چقدر قدرت داره؟

خواهش میکنم . من این برنامه رو از این جهت معرفی کردم چون از ساخت خیلی چیزها که وقتتون رو میگیره راحت میشید مثل اینونتوری سیستم و ...
نسخه ی دموی اون که تو خود سایت برنامه هست تمامی امکانات برنامه رو داره فقط خروجی نمیده. با خرید لایسنس ایندی میتونید برای ویندوز و مک و لینوکس و موبایل ها خروجی بگیرید.چیزی کمتر از 50 یورو که واقعا برای این برنامه عالیه .

فقط اگر بخواهید بازیتون رو برای موبایل ها بفروشید باید حدود 490 یورو برای هر بازی بپردازید.
پاسخ
خوب داداش این که راحت تره بین 2 در فاصله بذارین یعنی وسط دیوار باشه بعد در از زاویه ی پهلو باید نشون داده بشه و وقتی کاراکتر در رو باز میکنه انیمیشن در اجرا شه انیمیشنش طوری باید 90 درجه باز شه که 2 بعدی بشه یعنی مسطح بر صفحه شه بعد کاراکتر بره پشت در و ناپدید شه و در در دوم برعکس این انجام شه دقت کن که کاراکتر باید یه لایه پایین تر از در باشه . انیمیشن در باید طوری حالت 3 بعدی داشته باشه یعنی مثل در واقعی باز و بسته شه و این کار تو انیمه استادیو کار بسیار راحتیه
بازیه همسایه جهنمی بازیه 3 بعدیه یعتی زمینش کلا 3 بعدیه و همچنین تمامی وسایل هاش اما دقیقا تو 2 بعدی میشه 3 بعدی رو شبیه سازی کرد مثلا زمینو مسطح نسازی بهش عمق بدی و بعد وسایل هارو بالای زمین بذاری که خیلی فانتزی تر از 3 بعدیه
البته 3 بعدی هم ساختش سختنیست ولی دلیل انتخاب من 2 چیز بود . اول اینکه خیلی زمانبر بود ساخت مدلو انیمیشن 3 بعدی بعد حالا تکسچر و متریال بعد بیا برای موبایل ها بهینه سازی کن و اخر بفروش 1500 تومن ؟ مورد دوم هم اینه که اگر گرافیک خوب میخواستم باید نصف کاربرا رو میپروندم چون الان خیلی ها گوشی هواوی دارن و گند ترین بازی تو موبایلشون نمیاد و میان بازار فحش میدن برای همین من 2 بعدی رو ترجیح دادم!
موفق باشین
پاسخ
ببخشید یه سوال با construct میشه خروجی آندروید گرفت ؟ یعنی فایل apk
پاسخ
بله، خروجی می‌ده، ولی بسته به روش خروجی گرفتنتون یک سری کارهای دیگه رو هم باید انجام بدین.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

[url=http://construct2.ir/showthread.php?tid=609]دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت[/url]
پاسخ
چه روش هایی موجوده ؟ منظورم یه فایل apk قابل نصب و بدون محدودیت هست.نه chrome.
پاسخ
خروجی اندروید یعنی APK دیگه، اگه بخواد با مرورگر باز بشه که بهش نمی‌گن خروجی اندروید. می‌گن خروجی تحت وب.
روش‌های زیادی برای خروجی اندروید هست، ولی معروف‌ترین‌هاش CocoonJS و Crosswalk هستند.
برای خروجی کراس‌واک باید نرم افزار Intel XDK رو هم دانلود کنید و با کمک اون خروجی بگیرید.
برای CocoonJS هم که آموزش ویدئوییش تو انجمن هست.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

[url=http://construct2.ir/showthread.php?tid=609]دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت[/url]
پاسخ
Intel xdk رو نصب کنین اگر میخاین خروجی اندروید بگیرین
فقط اینکه تمامی تنظیمات رو تو همون نرم افزاره باید انجام بدین مثلا تنظیمات ایکن و صفحه یا نسخه های اندروید
دیگه نیازی به نصب android sdk یا ndk و این حرفا نیست ولی 16 مگ میاره رو بازیت مثلا بازیت 20 مگ باشه با این میشه 36 مگ البته موضوع مهمی نیست ولی واسه ایرانیا مهمه با این سرعت نتشون!!!
Coconjs نیازی به نصبو اینا نداره تحت نته و 7 مگ میاره رو بازیت ولی اولش مینویسه power by ludie که باید لایسنسشو بگیری تا برداشته شه
من که intel xdk رو ترجیح میدم
راستی در کانستراکت 3 احتمالا خود انجین خروجی میگیره
پاسخ
یکی از بهترین برنامه های رایگان برای ساخت بازی ادونچر، انجین Wintermute , یا به اختصار WME است.که کد نویسی آنچنانی هم احتیاج نداره،اکثر بازی های ادونچر ایرانی رو با این موتور ساختن،که یکی از معروفترین هاش بازی «شبان» است.
ولی با کانستراکت هم میشه بازی ادونچر ساخت.من خودم چند نمونه ی نیم تمام ساختم.که یدونشو در عکس زیر میبینید.جالب بدونید ادونچر 2.5D یا شبه سه بعدی هم میشه با کانستراکت ساخت! بعبارت دیگر شبیه سازی کرد.

resim
[b][color=#32CD32]بر احمد و بر احد، گواه‏ست على
در ملك وجود، پادشاه‏ست على‏
با نصِّ حديث، آسمان دين را
خورشيد: محمّدست و، ماه‏ست : علی[/color] [/b]
پاسخ
(10/2/1394، 01:04 صبح)vng نوشته است: یکی از بهترین برنامه های رایگان برای ساخت بازی ادونچر، انجین Wintermute , یا به اختصار WME است.که کد نویسی آنچنانی هم احتیاج نداره،اکثر بازی های ادونچر ایرانی رو با این موتور ساختن،که یکی از معروفترین هاش بازی «شبان» است.
ولی با کانستراکت هم میشه بازی ادونچر ساخت.من خودم چند نمونه ی نیم تمام ساختم.که یدونشو در عکس زیر میبینید.جالب بدونید ادونچر 2.5D یا شبه سه بعدی هم میشه با کانستراکت ساخت! بعبارت دیگر شبیه سازی کرد.

سلام. چطوری میشه شبه سه بعدی ساخت؟
میشه مختصر در موردش توضیح بدین؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نسخه جدید کانستراکت Amirns 3 1,232 29/8/1394، 08:16 عصر
آخرین ارسال: comerway

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان