امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی موتور کانستراکت 2 لینک دانلود

معرفی موتور کانستراکت 2 + لینک دانلود
من کد this.runtime رو که دیدم یاد سیشارپ افتادم.
به نظرم گیم میکر ازش بهتره.
چون تنها محیطی هست که عاشقشم و دوست داشتنی هست.
دیگه درگیر جزئیات نمی شیم.
همه چیز منطقی هست و فقط طراحی می کنیم و رویداد ایجاد می کنیم و اکشن رو ایجاد یا تایپ می کنیم. همه چیزم با توابع آماده هست حتی اگه بخوایم می تونیم C رو هم فکر کنم extern کنیم و از این حرفا.
game maker واسه ساخت چیزای دو بعدی برای مبتدیان واقعا عالی هست و حتی بازی های سه بعدی محشری هم می شه باهاش ساخت. یه سرچ تو گوگل کنید همین الان دستتون میاد.
باقی موتورا به خودتون مربوطهsmiley
ولی بعدش یونیتی و udk توصیه میشه نه چیز دیگه ای
https://telegram.me/gameoverblog

من به سرچشمه خورشید نه خود بردم راه/ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد
من خسی بی سرو پایم که به سیل افتادم/او که می رفت مرا هم به دل دریا برد

پاسخ
نقل قول: و از اینکه هر کسی بتونه در 20 دقیقه ی اول که برنامه رو نصب کرده بازی بسازه خوشم نمیاد.
خیلی خوب گفتی ! teeth واقعا این جوری سطح بازی ها پایین میاد ! هر کس که بازی می سازه باید حرفه ای باشه !
پاسخ
همین جوری کشکی حرفه ای میشه ادم ؟

خوب باید اموزشی چیزی باشه دیگه straightsad
[align=center][img]http://pazelmusic.ir/wp-content/uploads/wiz-khalifa.jpg[/img]
پاسخ
سلام این که توی تفاوت دو نسخه نوشته که نسخه رایگان :
Event Limit
100

Layer Limit
4

Effect Limit
2

یعنی اینکه نهایتا برای یک بازی ما میتونیم 100 تا ایونت استفاده کنیم و 4 تا لایر؟؟
پاسخ
متاسفانه تعصب چشم ها رو بسته!
این همه تو تاپیک قبلی گفتیم فایده نداره.

تو این لینک قدرت چندتا موتور رو با سند و مدرک ، تاکید میکنم با سند و مدرک بررسی کرده! بهتره یه نگاه بندازند بعضیا
https://www.scirra.com/blog/59/construct...vs-stencyl
پاسخ
بحث قدرت نیست.
شما اول از موتور خیلی عالی تعریف میکنید ولی وقتی که میخوایم یاد بگیریم و واردش میشیم تازه باگ ها و مشکلات رو میگید !
شاید بتونید با کانستراکت یه بازی پلتفرم عالی بسازید اما آخرش چی یاد گرفتید ؟ شما الآن دیگه یه کد نویس ماهر شدید ؟ میتونید به راحتی با بقیه ی انجین ها کار کنید ؟
قبلاً هم گفتم . یه انجین که فقط با اکشن میشه بازی ساخت بدرد نمیخوره و هیچ تفاوتی بین کسی که تازه نصب کرده و کسی که چند وقته با موتور کار میکنه نیست.
[align=center]
[img]http://s3.picofile.com/file/7564452040/Milad_Hyper11.png[/img]
[/align]
پاسخ
این میلاد پای حرفش وایساده
شما برو با گیم میکرت کار کن که ماله ما قبل تاریخه teeth
بیا مسابقه بزاریم بین من و کسی که بیست دقیقه با نرم افزار کار کرده ببینیم اصلا اون یارو می تونه بازی درست و حسابی بسازه
اگر بچه دو ساله هم می تونه با این نرم افزار بازی بسازه چرا رو یو ت و ب این همه ویدئو اموزشی هست؟
من با گیم میکر نه تنها زبان برنامه نویسیو یاد نگرفتم بلکه هموناییم که بلد بودم با این gml یادم رفتteeth
پاسخ
(17/5/1392، 11:51 عصر)Milad_Hyper نوشته است: بحث قدرت نیست.
شما اول از موتور خیلی عالی تعریف میکنید ولی وقتی که میخوایم یاد بگیریم و واردش میشیم تازه باگ ها و مشکلات رو میگید !
شاید بتونید با کانستراکت یه بازی پلتفرم عالی بسازید اما آخرش چی یاد گرفتید ؟ شما الآن دیگه یه کد نویس ماهر شدید ؟ میتونید به راحتی با بقیه ی انجین ها کار کنید ؟
قبلاً هم گفتم . یه انجین که فقط با اکشن میشه بازی ساخت بدرد نمیخوره و هیچ تفاوتی بین کسی که تازه نصب کرده و کسی که چند وقته با موتور کار میکنه نیست.

شما مشکلت چیه؟ مگه انجینی داریم که مشکل نداشته باشه؟نکنه گیم میکر بدون مشکله؟مشکل شماها اینه که به یه انجین خیلی محدود وابسته شدید!یه چیزی میگم امیدوارم کسی دیگه دربارش نپرسه! موتور کانسترکت یه چی داره به اسم java sdk که میتونید پلاگین های جاوا اسکریپت برای موتور درست کرده و استفاده کنید! شما الان با اون gml فقط کدزنی گیم میکر رو بلدی ولی اگه java script بلد باشی علاوه برا این که یه زبان قوی و تحت وب یادگرفتی ، توسنتی پلاگین انجینت رو هم بسازی!کاری که عمرا gml بتونه بکنه! فراموش نکنیم gml در برابر js هیچی نیست! از اینها گذشته تو کانسترکت متاسفانه به واژه ببدجا افتاده! اکشن!!! کانسترکت اکشن نداره! اکشن هایی که شماها میگید همون پلاگین هاست! یعنی به جای اکشن یه عالمه پلاگین اپن سورس داره! و یه sdk برای ساخت پلاگین! پس دیگه بهانتون برای کدنویسی کانسترکت چیه؟ خیلی خیلی بهتر از گیم میکر هست!هرچی میخوایید کد می زنید و میریزید تو پوشه پلاگین! میاد تو قسمت اکشن ها و بسم الله. اینا ما صدبار گفتیم ولی هربار شماها میایید یه چیز دیگه میگید! پلاگین کانسترکت = جاوا اسکریپت = برنامه نویسی انجین = اکشن
شما هم اکشن ها(پلاگین ها) کانسترکت رو خیلی دست کم گرفتی! مثال rain موتور رو نگاه کن! مثل یه الگوریتم پیچیده است که عمرا گیم میکر بتونه همچین چیزی بدست بده! من دیگه حرفی ندارم....چون بازم میایید حرفه خودتون رو میزنید.
در ضمن در باره اون چیزی که گفتید که مهارت رو میاره پایین! بگم که از گکی تا حالا زبان من دراوردی gml به برنامه نویسی کمک میکنه ولی js نمیکنه؟
پاسخ
شما با دابل کلیک روی اکشن های کانستراکت ( اسمشون رو هر چی که دوست داری بذار ! ) جاوا اسکریپت یاد گرفتی ؟
من جی ام ال کار کردم و به من در حدی کمک کرد که الآن میتونم جاوا اسکریپت رو از بخش متوسط شروع کنم و پیش برم !
شما هر چی در مورد کانستراکت 2 بگید بازم من توی گیم میکر میمونم.
شما بازی خودت رو با کانستراکت 2 بساز ، منم با همون گیم میکر میسازم. wink
[align=center]
[img]http://s3.picofile.com/file/7564452040/Milad_Hyper11.png[/img]
[/align]
پاسخ
(18/5/1392، 02:22 صبح)Milad_Hyper نوشته است: شما با دابل کلیک روی اکشن های کانستراکت ( اسمشون رو هر چی که دوست داری بذار ! ) جاوا اسکریپت یاد گرفتی ؟
من جی ام ال کار کردم و به من در حدی کمک کرد که الآن میتونم جاوا اسکریپت رو از بخش متوسط شروع کنم و پیش برم !
شما هر چی در مورد کانستراکت 2 بگید بازم من توی گیم میکر میمونم.
شما بازی خودت رو با کانستراکت 2 بساز ، منم با همون گیم میکر میسازم. wink
عزیز چرا میپیچونی؟ تو گفتی کد نداره من گفتم اینطوریش رو داره! بعد میگی اکشن ها straight خب معلومه من دارم برای پلاگین ها کانسترکت گسترش میدم و تا حالا بعضی از پلاگین ها رو هم تغییر دادم! معلومه که جاوا یاد میگیرم!',}
اون اکشن ها ، همون پلاگین هاست! یعنی اینقدر سخته بری تو قسمت پلاگین ها و اسمشون رو ببینی سپس بری تو همون اکشن ها و اسمشون رو ببینی ، و بفهمی که هر دو یکی اند؟ اون gml هم حتما به جاوا اسکریپت کمک میکنه! حالا c++ یه چیزی!',}
ما وظیفه مونه چیزی که خیلی خوبه رو معرفی و تبلیغ کنیم! دیگه باخودت!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نسخه جدید کانستراکت Amirns 3 1,148 29/8/1394، 08:16 عصر
آخرین ارسال: comerway

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان