درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کانستراکت ۲ فارسی در راه است

کانستراکت ۲ فارسی در راه است
خدا کنه مثل اون گیم مکر فارسی نشه که زبونش پنجاه شست درصد ماله ناکجا اباده
پاسخ
دادا اي تاپيك ماله يه قرن پيشه
نويسنده اين پست هم خيلي وقته غيبش زده
سلام
اگه اینو میخونید و منو میشناسید ، من معذرت میخوام !
زمانی که تو این انجمن بودم خیلی بچه بودم و چیزی حالیم نبود depressed لوس بازی در اوردم و خیلی هارو عصبی کردم
تابستون امسال احتمالا بر میگردم و میخوام یونیتی یاد بگیرم.
چیرز smiley
پاسخ
(24/12/1392، 06:54 عصر)MAJED نوشته است: خدا کنه مثل اون گیم مکر فارسی نشه که زبونش پنجاه شست درصد ماله ناکجا اباده

سلام. اون از تنظیمات زبان ویندوزتونه. اگه درستش کنید دیگه مال ناکجا آباد نیست و فارسی می‌شه.
درضمن در نسخه‌ی فارسی گیم میکر ۸ باگ‌های زیادی وجود داره که البته رفعشون کردم ولی هنوز وقت نکردم دوباره براش ستاپ بسازم.
انشاء الله در آینده گیم میکر 8.1 هم ترجمه خواهد شد. ولی گیم میکر استودیو قابل ترجمه نیست. چون وقتی خواستم ترجمه‌ش کنم خروجی اندروید و خیلی از خروجی‌های دیگه‌ش کلاً ناپدید شد.

(24/12/1392، 06:57 عصر)kabood نوشته است: دادا اي تاپيك ماله يه قرن پيشه
نويسنده اين پست هم خيلي وقته غيبش زده

سلام. طبق سهم بندی که کرده بودیم من سهم خودم رو ترجمه کردم (بعضی از تصاویرش رو هم توی پست اوّل می‌بینید) ولی متأسفانه یکی از دوستان که قبول کرده بودند همکاری کنند کم لطفی کردند و این پروژه روی هوا موند! (البته ناگفته نماند حتّی اگر اون دوستمون سهم خودش رو ترجمه می‌کرد باز هم قسمت‌هایی می‌موند قابل ترجمه شدن نبود. مثل گیم میکر 8 فارسی که بعضی قسمت‌هاش همچنان انگلیسی باقی مونده)

به احتمال زیاد همچنان روی هوا خواهد ماند چون موقعی که ترجمه رو شروع کردیم جدیدترین نسخه‌ی کنستراکت ۲ نسخه‌ی 130 بود ولی حالا جدیدترینش نسخه‌ی 163 هست.

درضمن من قصد نداشتم تا پایان ترجمه‌ی کامل تاپیکی در این مورد بزنم (مثل گیم میکر ۸ فارسی) ولی با درخواست همون دوستمون این تاپیک رو زدم.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط hrz ، SEYED
چجوری تنظیمات زبان ویندوزو درست کنم؟what
پاسخ
(28/12/1392، 09:20 عصر)MAJED نوشته است: چجوری تنظیمات زبان ویندوزو درست کنم؟what

وارد کنترل پنل شوید، در قسمت clock,language... روی change display language کلیک کنید بعد در تب administrative روی change system location کلیک کنید بعد توی قسمت local system location از اون منو persian رو انتخاب کنید بعد کامپیوتر رو ریست کنید درست می شه.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط SEYED
درود
نا امید نشید
کاری که شروع کردید تمام کنید
خدا قومت
پاسخ
سلام ممنون برادر فقط کارتون تمام نشده الان سال 94 هست
پاسخ
خیلی وقته تموم شده عزیز:
دادن لینک ممنوع
پاسخ
کانستراکت مگه برای اندروید خرپجی نمی داد؟
خیلی عالیه بعد این برین سراغ یونیتی - آنریل انجین - کرا یانجین
پاسخ
وای ! یهنی میشه کانستراکت فارسی بشه ؟
خیلی عالی میشه ! فقط خوب ترجمه کنید ...
مثلا به جای پیتزا ننویسید : دایره خوراکی برش خورده teeth
این فقط یه مثال بودا lol
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لمساز - نرم افزار آهنگسازی حرفه ای ساخته شده با کانستراکت ierfi 1 497 18/6/1395، 03:15 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  معرفی موتور کانستراکت 2 + لینک دانلود camry 53 18,444 24/9/1394، 09:13 عصر
آخرین ارسال: H.P
  بازی سازی با کانستراکت masoodgiryaii 4 984 23/9/1394، 04:15 عصر
آخرین ارسال: H.P
  دانلود نسخه جدید کانستراکت Amirns 3 1,360 29/8/1394، 08:16 عصر
آخرین ارسال: comerway
  بازی بلوتوثی با کانستراکت alinux 7 1,264 13/8/1394، 09:20 عصر
آخرین ارسال: sorenatechco

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان