درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کانستراکت ۲ فارسی در راه است

کانستراکت ۲ فارسی در راه است
(12/5/1392، 03:16 عصر)camry نوشته است: اره منم باهات موافقم چون مثلا برای expression کسی که فقط فارسی کار کرده دچار مشکل میشه و نمی تونه انگلیسی اسکریپت خاصی بنویسه

البته این برای کانستراکت 2 فرق می کنه چون شما کوچکترین کدی نیاز نیست بنویسین حتی موقع اکسپرشن نوشتن هم لیست کامل کد ها برای آبجکت های مختلف نمایان میشه که اگر فارسی بشه کار واقعا ساده میشه

این هم یه شات از expression های نود وبکیت:

resim

همون طور که در تصویر می‌بینید، خود اسم اصلی expression ها قابل ترجمه نیست ولی توضیحاتشون ترجمه شده.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، camry ، qwerty13 ، mzr ، محمد هکر ، SEYED
تا اینجای کار عالی شده.
ادامه بدید.
ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط mqt ، محمد هکر
خیلی خوبه امیدوارم موفق باشی
پاسخ
عالیه ادامه بدید ما پشتتونیم ! teeth
[align=center]resim
پاسخ
عالیه teeth

ما یاد گرفتیم که اگه موتوری فارسی باشه موتور نیست ٰ برنامه نویسی نداشته باشه بجاش دستور نویسی داشته باشه موتور نیست

ولی ...

تو خارج همه دنبال راحت ترینش میرن ... ولی ما باز می گیم باید انگلیسی یاد بگیریم...moa

دستت درد نکنه ... واقعا کار بزرگی داری می کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هکر ، mqt
آقا دستتون درد نکنه. زحمت کشیدید.فقط شخصا مخالفم.

من یه اشکال بزرگ برا کسی که از ابتدا و به طور مطلق از نسخه ی فارسی استفاده میکنه میبینم و اون اینه که اگه بخواد سوالشو تو فروم خود scirra بگه باید بره ببینه معادل های انگلیسیش چیا بودن و چون به فارسیش عادت کرده مدام باید جوابهای اعضا فروم را با گزینه های
فارسی تطبیق بده.و کلی کلافه میشه.

این در مورد سرچ کردن برای یافتن یه مشکل یا سوال تو انجمن اصلی scirra هم صادقه. و نهایتا منجر به این میشه که برگرده همون عبارات انگلیسی را یاد بگیره.چون مجبور میشه.

این کار یعنی ترانسلیت با یونیکد برنامه برا مواقعی خوبه که طرف نمایندگی یه محصول را میگیره و شدیدا براش مانور میده و فروم انحصاری پا به پای سایت اصلی و موازی با اون را جلو میبره.

واقعا یاد گرفتن یه چند تا عبارت بسیار ساده ی انگلیسی اینقدر سخته؟
پاسخ
 سپاس شده توسط amir-kratos ، mqt ، SEYED
من با اینکار خیلی موافق بودم که Expression ها ترجمه نشن و فقط توضیحاتش ترجمه شن.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrdad ، محمد هکر ، mqt
ایول ادامه بدید ! wink البته من فکر نکنم بتونم استفاده کنم ! چون با خارجیش عادت کردم !

پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هکر ، amir-kratos ، mqt
(12/5/1392، 10:09 عصر)mahdisml نوشته است: ایول ادامه بدید ! wink البته من فکر نکنم بتونم استفاده کنم ! چون با خارجیش عادت کردم !

ممنون ولی شما ممکنه یه روزی یه واژه ای ، جمله ای یا چیزی پیدا کنی که نتونی درست ترجمه کنی یا ترجمه اش زیاد خوب نباشه اونوقت با نصب این میتونی اونون بفهمی و بعد بری رو انگلیسی! اینطور نیست؟teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط amir-kratos
(12/5/1392، 10:35 عصر)محمد هکر نوشته است:
(12/5/1392، 10:09 عصر)mahdisml نوشته است: ایول ادامه بدید ! wink البته من فکر نکنم بتونم استفاده کنم ! چون با خارجیش عادت کردم !

ممنون ولی شما ممکنه یه روزی یه واژه ای ، جمله ای یا چیزی پیدا کنی که نتونی درست ترجمه کنی یا ترجمه اش زیاد خوب نباشه اونوقت با نصب این میتونی اونون بفهمی و بعد بری رو انگلیسی! اینطور نیست؟teeth

اره دقیقا

فقط این قابلیت رو بزار که با یک کلیک از فارسی به انگلیسی و برعکس انجام بشه
یه چیزی مثل alt + shift teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط amir-kratos ، SEYED

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لمساز - نرم افزار آهنگسازی حرفه ای ساخته شده با کانستراکت ierfi 1 497 18/6/1395، 03:15 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  معرفی موتور کانستراکت 2 + لینک دانلود camry 53 18,446 24/9/1394، 09:13 عصر
آخرین ارسال: H.P
  بازی سازی با کانستراکت masoodgiryaii 4 984 23/9/1394، 04:15 عصر
آخرین ارسال: H.P
  دانلود نسخه جدید کانستراکت Amirns 3 1,360 29/8/1394، 08:16 عصر
آخرین ارسال: comerway
  بازی بلوتوثی با کانستراکت alinux 7 1,264 13/8/1394، 09:20 عصر
آخرین ارسال: sorenatechco

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان