درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کلی cryengine
نه فکر کنم فقط با لایسنس فولش میشه خروجی گرفت!
CLAW V2 در Indie db
لطفا به بازی رای بدید تا معروف شه و مقام بیارهsmiley
بازی امتیازش کمه لطفا بیشتر حمایت کنید.

resim
پاسخ
یه سوال داشتم :

توی کرای انجین چیزی مثل Image Effect های یونیتی هست ؟
پاسخ
(2/9/1392، 04:44 عصر)Black Flag نوشته است: یه سوال داشتم :

توی کرای انجین چیزی مثل Image Effect های یونیتی هست ؟

آره، تازه حرفه ای تر! افکتت رو میتونی با فتوشاپ ایجاد کنی و ازش استفاده کنی...
به زودی آموزش جنجالی Artificial intelligence
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
 سپاس شده توسط Black Flag
یعنی چیز اماده ای نداره ؟

توش نمیشه با زبان HSLS شیدر نوشت ؟ اگه بشه که عالیه ...
پاسخ
(2/9/1392، 05:57 عصر)Black Flag نوشته است: یعنی چیز اماده ای نداره ؟

توش نمیشه با زبان HSLS شیدر نوشت ؟ اگه بشه که عالیه ...

چرا یکسری آماده داره.اگه بخوای حرفه ای تر کار کنی پلاگین فتوشاپ داره.
درمورد شیدرنویسیش اطلاعات دقیقی ندارم ولی شما یکم باهاش کار کنی میفهمی اصلا نیاز به شیدر نویسی نداری.
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
 سپاس شده توسط Black Flag
به نظر من در مقابل یو دی کا هیچه غیر از سیسیتم اقیانوسش هیچیش به پای یو دی کا نمیرسه
تازه کی گفته با موتور میشه خروجی گرفت ؟؟ باید پلتفرم ها رو انتخاب کنی به ازای هر پلتفرم فکر کنم 100 هزار دلار میگیره یعنی اگر بخای ایکس باکس پی سی پلی 3 و نسل جدید کنسول ها + نینتندو و... خروجی بگیری + کینکت و موو فکر کنم بالای 800 - 900 هزار دلار بشه + اینکه فقط میتونی 1 بازی باهاش درست کنی
سیستم ترینش رو دیدین ؟؟ خنده داره رو یک bmp میکشی بعد برجستش میکنه یاد اوایل کار های خودم با اپن جی ال می افتم یا نمیدونم سیستم کدنویسیش که مسخره هست البته ساده هست بعضی جاهاش مثلا با lua کد نوشتنش خوبه (خیلی حفظ باید کرد ولی خوبه ) اما کد های xml واییی lol فرض کن برای ساخت بازی باید از کد های xml استفاده کنی تاحالا چنین چیزی ندیده بودم
به هر حال در پی اش نباشین چون فقط علافیه یا با یونیتی کار کنین یا یو دی کا و یا اگر هو خواستین و تیم بود برین سراغ c4 engine وگرنه بقیه نونو اب نمیشه (بگذریم از اینکه تو ایران این 3 تا هم نونو اب نمیشن lol )
موفق باشین
پاسخ
توش میشه ++C هم کد نوشت . من تجربه ی کار با یونیتی و یو دی کی رو داشتم . CE رو از امروز شروع کردم ببینم چی میشه .
راستی شرکت های سازنده ی Crysis و Sniper Ghost Warrior و یوبی سافت که Far Cry رو میسازه هم علافن لابد !
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamadi.sepehr
@orache:
کاملا توضیح تعصبی بود.
به اون bmp ها (و فایل های raw و r16) میگن HeightMap که از پیشرفته ترین تکنولوژی ها همین HeightMapهه.
بازی Free = خروجی بدون پول
بازی پولی = 20 درصد فروش برای شرکت CryTek
سیستم کد نویسی کرای انجین کجاش مسخرس؟ نه اون UnrealKismet شماها خوبه.....teeth کرای انجین کد نویسیش به دو بخش تقسیم میشه : 1. کدنویسی شبیه UnrealKismet دو. کد نویسی با زبان قدرتمند Python
درضمن سیستم Terrain هه خود UDK هم از همین HeightMap ها استفاده میکنه....
پس درمورد چیزی که کامل نمیدونید حرف نزنید.
بازی های ساخته شده توسط UDK طبق مقاله ی انگلیسی که خیلی وقت پیش خوندم، "بازی" به حساب نمیان و یک نوع مد حساب میشن.مدی برای بازی Unreal Tournament .
و یا
هوش مصنوعی
در فضای سه بعدی
پاسخ
کرای انجین حرف نداره ، آنریل 4 هم با اون سیستم سیم کشی بلوپرینتش زیاد جالب نیست برام
پاسخ
golin1388 اگه نمونه بازی با cry داری بذار وگرنه کرای هم واسه خیلیا جالب نیستwink
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود cryEngine sajjad3011 6 2,386 20/4/1393، 05:55 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان