درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی نویس یونیتی به زودی...
(19/11/1392، 11:56 صبح)vernal نوشته است: این تنها روشی بود که تونستم پیدا کنم امیدوارم مشکلتو برطرف کنه...
فقط کد PersianFix.cs رو از داخل فولدر Standard Assets تغییر نده.

download persianfix (3)

عالیه، الان هم با Audio toolkit مشکل نداره و هم stripping level بدون مشکل، اعمال میشه
واقعا دستتون دردنکنه و خسته نباشید

فقط دو تا مسئله:
1- فک کنم هنوز اون جریان پاراگراف و رفتن خطهای جدید توی لاین های بالاتر حل نشده
2- توی این کد جدید، به جای import persianfix از یه سری کد دیگه استفاده کردید، درحالیکه با همون import هم هنوز، درست کار میکنه پلاگین تون
من چون import کردن اسون تره، ترجیح میدم از همون استفاده کنم،حالا لازمه از این کدهای جدیدتون استفاده کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط vernal ، Ali-reza8448v2
نقل قول: عالیه، الان هم با Audio toolkit مشکل نداره و هم stripping level بدون مشکل، اعمال میشه

فقط دو تا مسئله:
2- توی این کد جدید، به جای import persianfix از یه سری کد دیگه استفاده کردید، درحالیکه با همون import هم هنوز، درست کار میکنه پلاگین تون
من چون import کردن اسون تره، ترجیح میدم از همون استفاده کنم،حالا لازمه از این کدهای جدیدتون استفاده کنم؟

خواهش میکنم

1. روی قسمت پارگرافبندی کار کردم تا حالا نتیجه ی خوبی گرفتم فقط مونده یه سری از جزییاتش که تموم بشه احتمالآ تا فردا برات پخ کنم
2.اگه مشکلی نداره از همون import استفاده کنید.

اینم یه تست کوچک که تونستم باهاش پارگراف بندی کنم teeth

فایل‌(های) پیوست شده
.png   pf.png (اندازه: 5.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
پاسخ
 سپاس شده توسط elisan ، AliScan ، sajjad3011 ، Ali-reza8448v2
(19/11/1392، 08:29 عصر)vernal نوشته است:
نقل قول: عالیه، الان هم با Audio toolkit مشکل نداره و هم stripping level بدون مشکل، اعمال میشه

فقط دو تا مسئله:

خواهش میکنم

1. روی قسمت پارگرافبندی کار کردم تا حالا نتیجه ی خوبی گرفتم فقط مونده یه سری از جزییاتش که تموم بشه احتمالآ تا فردا برات پخ کنم
2.اگه مشکلی نداره از همون import استفاده کنید.

اینم یه تست کوچک که تونستم باهاش پارگراف بندی کنم teeth

oh my god bl;'
ایول آقا... شدیدا منتظرم
لطف بزرگی در حق یونیتی کارای ایرانی می کنید smiley
پاسخ
برای من هم میزارید چون مشکلات من شبیه آقای elisan هست. smiley
CLAW V2 در Indie db
لطفا به بازی رای بدید تا معروف شه و مقام بیارهsmiley
بازی امتیازش کمه لطفا بیشتر حمایت کنید.

resim
پاسخ
اینم نسخه جدید فارسی نویسی با قابلیت ایجاد پارگراف:

راستی یه متد جدیدم بهش اضافه شده که واسه طول پرگراف هست.

کد:
Persian.Fix("",20);

PersianFx/PersianFix4.unitypackage
پاسخ
 سپاس شده توسط taha_mct ، elisan ، AliScan ، Ali-reza8448v2
خیلی عالیه smiley دستتون درد نکنه...
فقط فک کنم یه کم مشکلات ریزه میزه داشته باشه که اگه اونها هم رفع بشه، دیگه 20ـه 20 میشه smiley
1- وقتی استرینگ رو خالی میگذاری کلا (حالا به هر دلیلی که ممکنه برنامه نویس لازم داشته باشه) ارور میگیری که خب، من که درستش کردم واسه خودم، شما هم اگه فایل اصلی رو اصلاح کنید، عالیه
2- وقتی از نقطه و ویرگول استفاده میکنی، نقطه یا ویرگوله میره یه کلمه جلوتر. مثلا:

صحیح: علی بیمار شده، او در خانه است.
مشکل پلاگین: علی بیمار شده او، در خانه است.

اون نقطه یا ویرگوله وسط جمله، خودش یه کلمه میره جلوتر... اگر هم بچسبونمش به خود کلمه، کلا جای دو کلمه رو عوض میکنه

بازم ممنون از زحماتتون
پاسخ
 سپاس شده توسط vernal
خواهش میکنم راستش خودم چند تا پروژه نیمه کاره دارم که فعلآ دارم روشون کار میکنم به همین علت زیاد فقط نمیکنم روی این پلاگین کار کنم ولی انشالله به محض اینکه پروژه ها تموم شد اینو کامل میکنم .
پاسخ
 سپاس شده توسط elisan ، AliScan ، Ali-reza8448v2
(21/11/1392، 11:31 صبح)vernal نوشته است: خواهش میکنم راستش خودم چند تا پروژه نیمه کاره دارم که فعلآ دارم روشون کار میکنم به همین علت زیاد فقط نمیکنم روی این پلاگین کار کنم ولی انشالله به محض اینکه پروژه ها تموم شد اینو کامل میکنم .
کاش همین یه مشکل ویرگول رو هم درست می کردید (البته اگه وقت زیادی ازتون نمیگیره)
شما که 99.9% راه رو رفتین، این یه قدم آخر رو هم برید و یه پلاگین عالی رو در اختیار بازیسازای ایرانی قرار بدید
مطمئن باشید، همه دعاتون میکنن smiley
پاسخ
نقل قول: کاش همین یه مشکل ویرگول رو هم درست می کردید (البته اگه وقت زیادی ازتون نمیگیره)
شما که 99.9% راه رو رفتین، این یه قدم آخر رو هم برید و یه پلاگین عالی رو در اختیار بازیسازای ایرانی قرار بدید
مطمئن باشید، همه دعاتون میکنن happy

خیلی ممنون این مشکل رو حتمآ درست میکنم ولی من تست کردم اگر به جای یک فاصله دو فاصله بعد از ویرگول بزارید جمله درست میشه teeth

مثلآ همین جمله ی شما:

2 فاصله: علی بیمار شده، او در خانه است.
پاسخ
 سپاس شده توسط elisan ، Ali-reza8448v2
(21/11/1392، 01:29 عصر)vernal نوشته است:
نقل قول: کاش همین یه مشکل ویرگول رو هم درست می کردید (البته اگه وقت زیادی ازتون نمیگیره)
مطمئن باشید، همه دعاتون میکنن happy

خیلی ممنون این مشکل رو حتمآ درست میکنم ولی من تست کردم اگر به جای یک فاصله دو فاصله بعد از ویرگول بزارید جمله درست میشه teeth

مثلآ همین جمله ی شما:

2 فاصله: علی بیمار شده، او در خانه است.
ایول آقا، ایول... واقعا دستتون درد نکنه
فعلا کارمون راه میفته، منتظر نسخه نهایی هم هستیم smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali-reza8448v2

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ترجمه ی کتب یونیتی به فارسی sajjad3011 8 3,249 5/5/1395، 04:17 صبح
آخرین ارسال: rezaalidad
  متریال ادیتور یونیتی به زبان فارسی بدون کدنویسی و اتصال گره ها به هم دیگر sajjad3011 0 937 22/1/1394، 05:41 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان