درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی نویس یونیتی به زودی...
سلام...
دوست عزیز اسکریپتی رو که نوشتی رو برام پخ کن تا ببینم مشکل از کجاست
پاسخ
سلام دوباره، کاش زودتر نسخه جدیدش رو با قابلیت پاراگراف نویسی صحیح، منتشر میکردید..
ضمنا من هم موقع کامپایل واسه اندروید، اگه تیک stripping level رو بزنم، ارور میگیرم

کد:
UnityException: Failed assemblies stripper: D:/Program Files/Unity432f1/Data/Mono/bin\mono.exe "D:/Program Files/Unity432f1/Data/Tools/UnusedBytecodeStripper.exe" -l none -c link -a "Assembly-UnityScript.dll" -out output -x "D:/Program Files/Unity432f1/Data/Tools\link.xml" -d "Temp/StagingArea/Data/Managed" -x "tmplink.xml" current dir : Temp/StagingArea/Data/Managed
result file exists: False
stdout:
stderr:
Unhandled Exception: Mono.Linker.ResolutionException: Can not resolve reference: System.Void System.Runtime.Versioning.TargetFrameworkAttribute::.ctor(System.String)

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.MarkMethod (Mono.Cecil.MethodReference reference, System.Object markedby) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.MarkMethod (Mono.Cecil.MethodReference reference) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.MarkCustomAttribute (Mono.Cecil.CustomAttribute ca) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.MarkCustomAttributes (ICustomAttributeProvider provider) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.MarkAssembly (Mono.Cecil.AssemblyDefinition assembly) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.InitializeAssembly (Mono.Cecil.AssemblyDefinition assembly) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.Initialize () [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Steps.MarkStep.Process (Mono.Linker.LinkContext context) [0x00000] in <filename unknown>:0

at Mono.Linker.Pipeline.Process (Mono.Linker.LinkContext context) [0x00000] in <filename unknown>:0

at UnusedBytecodeStripper.Program.Main (System.String[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0

UnityEditor.MonoProcessUtility.RunMonoProcess (System.Diagnostics.Process process, System.String name, System.String resultingFile) (at C:/BuildAgent/work/d3d49558e4d408f4/Editor/Mono/BuildPipeline/MonoAssemblyStripping.cs:52)
UnityEditor.MonoAssemblyStripping.MonoLink (BuildTarget buildTarget, System.String managedLibrariesDirectory, System.String[] input, System.String[] allAssemblies, UnityEditor.RuntimeClassRegistry usedClasses) (at C:/BuildAgent/work/d3d49558e4d408f4/Editor/Mono/BuildPipeline/MonoAssemblyStripping.cs:223)
UnityEditor.HostView:OnGUI()
[/php]

همچنین، وقتی با audio toolkit هم استفاده کردمش توی یه پروژه، بازم ارور گرفتم
الان مجبور شدم به خاطر فارسی نویسی، از هردوتا قابلیت بالا، بگذرم sad
پاسخ
سلام دوست عزیز فایل dll که تو قسمت پلاگین هست رو پاک کنید و به جاش اینو قرار بدید ببینید مشکلتون حل میشه
https://dl.dropboxusercontent.com/u/3045...sianFix.cs
پاسخ
(18/11/1392، 01:38 عصر)vernal نوشته است: سلام دوست عزیز فایل dll که تو قسمت پلاگین هست رو پاک کنید و به جاش اینو قرار بدید ببینید مشکلتون حل میشه
https://dl.dropboxusercontent.com/u/3045...sianFix.cs

ارور میده:
BCE0021: Namespace 'PersianFix' not found, maybe you forgot to add an assembly reference?

اون import PersianFix; رو از اول کدها پاک کردم. باز این ارور رو میده:
BCE0005: Unknown identifier: 'Persian'.

(راستی من از جاوا اسکریپت استفاده میکنم، گفتم بگم، شاید فرقی داشته باشه)
پاسخ
کد import PersianFix که باید حتمآ باشه میشه کدی رو که اررور میده رو برام پخ کنید تا ببینم مشکل از کجاست.
پاسخ
(18/11/1392، 05:29 عصر)vernal نوشته است: کد import PersianFix که باید حتمآ باشه میشه کدی رو که اررور میده رو برام پخ کنید تا ببینم مشکل از کجاست.

از این پلاگین شما که زیاد استفاده کردم، ولی یه GUI.label معمولی هم که میزنم، ارور میگیرم

import PersianFix;

function OnGUI(){
GUI.Label(Rect(0,0,800,480),"تست فارسی");
}
من یه پروژه ساده درست کردم، شما چکش کنید:
http://www.mediafire.com/download/ccmiwu...itypackage
پاسخ
راستش تو نسخه های جدید یونیتی این مشکل پیش امده البته فقط برای جاوا اسکریپت ولی من مشکلشو حل میکنم بهتون خبرشو میدم. sad
پاسخ
 سپاس شده توسط fox
ممنون، لطف می کنین
(من که به شخصه، اسم شما رو حتما توی تیتراژ بازیم ذکر میکنم. تشکر)
پاسخ
 سپاس شده توسط vernal
نقل قول: ممنون، لطف می کنین
(من که به شخصه، اسم شما رو حتما توی تیتراژ بازیم ذکر میکنم. تشکر)
خواهش میکنم این از نظر لطفتونه smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط علی۵۰۰
این تنها روشی بود که تونستم پیدا کنم امیدوارم مشکلتو برطرف کنه...
فقط کد PersianFix.cs رو از داخل فولدر Standard Assets تغییر نده.

download persianfix (3)

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ترجمه ی کتب یونیتی به فارسی sajjad3011 8 3,251 5/5/1395، 04:17 صبح
آخرین ارسال: rezaalidad
  متریال ادیتور یونیتی به زبان فارسی بدون کدنویسی و اتصال گره ها به هم دیگر sajjad3011 0 940 22/1/1394، 05:41 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان