امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکلات در construct

مشکلات در construct
داداش اصلا متوجه نشدم sad
دقیقا نمیدونم چی میگین میشه یه بار خوب توضیح بدین
پاسخ
(29/11/1391، 11:27 عصر)devil_man نوشته است: این از سوال اول یعنی عکسی از ارور

resim
در مورد سوال دوم .. وقتی کلیک راست میزنم چنین گزینه ای وجود نداره من با کانستراکت کلاسیک کار میکنم تو منظورت تو کدومه

سوال سوم این کار رو میکنم ولی وقتی رو دکمه کلیک میکنم میاد بیرون

برای رفع کامل ارور تو عکستون python 2.7 رو دانلود کنید و نصب کنید
پاسخ
اره اونا همه درست شدن الان مونده فقط متغیر
پاسخ
(30/11/1391، 03:47 عصر)devil_man نوشته است: ببین گلوبال رو هم علامت زدم ولی باز نشد دقیقا بگو بعدش چیکار کنم

ولی من امتحان کردم شد.
یعنی بعد این‌که به Layout بعد رفت اون آبجکتی که گلوبالش تیک خورده بود هنوز سر جاش مونده بود و از بین نرفته بود.

(30/11/1391، 03:47 عصر)devil_man نوشته است: ببین متغیر هم نشد متغیر رو تعریف کردم مثلا متغیر aaa = 1 بعد چجوری بگم وقتی این متغیر برابر یک بود فلان اتفاق بی افته
من تو قسمت اونت گزینه ی سیستمو انتخابکردم و بعد زدم python script بعد داخل گیومه نوشتم aaa ایکوایل 1 بعدش گفتم یه ابجکت حذف شه ولی حذف نشد

تعریف یا مقایسه‌ی متغیّر که برنامه نویسی نمی‌خواد.
برای نسبت دادن یک مقدار به یک متغیّر محلّی طبق تصویر زیر عمل کنید.
resim

برای مقایسه‌ی متغیّر محلّی طبق این یکی عمل کنید:
resim
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

[url=http://construct2.ir/showthread.php?tid=609]دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت[/url]
پاسخ
آقا روی مرحلهت راست کلیک کن clone layout رو بزن.
پاسخ
اره من اینو چند دقیقه پیش شانسی فهمیدم lol
راستی ببخشید هی سوال میکنم چجوری میشه یه منو ساخت که لول هارو نشون بده من فقط سیم بلدم و کیوک سیو میخام بازیکن که یه بازی بازی رو بازی کرد و تا مرحله ی 3 رفت و وقتی زد بیرون و اورد تو. تو منو 3 تا مرحله باز شده باشند ؟؟ بعدش تو منو من اینطوری گفتم که وقتی نشانگر موس روی یکی از گزینه ها مثلا شروع نزدیک شد(mouse over object ) اندازه ی تصویر بزرگ بشه مثلا 240 * 400 بود بشه 340 * 500 اینطوری میشه ولی نمیدونم چیکار کنم وقتی موس از روش برداشته شد دوباره برگرده عقب اصلا گزینه ای برای اینکار نداره
پاسخ
این یک نوع نمونه سیو هست شاید بدردت بخوره!
http://uplod.ir/uudmzaairvsb/save-load-e...s.capx.htm
این هم نمونه بزرگ شدن تصویر!
http://uplod.ir/dcu5fldgpjnp/bozrog.capx.htm
پاسخ
اقا من با کانستراکت کلاسیک کار میکنم
البته خوب چیکار کردین که اون علامت ضرب در پشتش اومد شاید من تونستم تو کلاسیک هم همین کار رو بکنم
پاسخ
(30/11/1391، 11:34 عصر)devil_man نوشته است: اقا من با کانستراکت کلاسیک کار میکنم
البته خوب چیکار کردین که اون علامت ضرب در پشتش اومد شاید من تونستم تو کلاسیک هم همین کار رو بکنم
اصلا حواسم نبود!!!!!!!!
روی event کلیک راست می کنید بعد گزینه invert رو انتخاب می کنید!
پاسخ
اها انورت رو زدین برم ببینم تو کلاسک میشه یا نه
واییییی چرا اینجوری شد نصف بازیم پرید !! بازی رو سیو کرده بودم ولیالان باز میکنمش ارور میده ... چیکار کنم بد شانسی پشت سر بد شانسی
اره اونو فهمیدم ولی چرا فایل باز نمیشه یعنی بد بخت شدم
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان