درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات در construct
اقا هرکی بلده کمک کنه خیلی نیاز دارمش
پاسخ
 سپاس شده توسط arash gh
(28/11/1391، 12:12 صبح)devil_man نوشته است: سلام من به چند تا مشکل برخوردم ممنون میشم اگه جواب بدین
1_ موقعی که از بازی خروجی میگیرم نمیتونم بازی کنم نمیدونم چه اروری میگیره ولی پایتون هم توش هست باید چیزی نصب کرد ؟؟ اگه ما نصب کنیم و تو سیستممون بیاد ممکنه رو سیستم دیگه ای نیاد ؟
.
.
2_ من نمیخام اسکریپت بنویسم فقط میخام مثل گیم میکر از اکشن متغیر استفاده کنم اصلا کانستراکت چنین چیزی داره مثلا یه متغیر تعریف کنیم به نام aaa و بگیم وقتی فان کار رو کردیم aaa = 1 و وقتی aaa برابر با یک بود فلان کار انجام شه چجوری میشه این کار رو کرد ؟؟
.
.
3_ نمیتونم چند مرحله بسازم مثلا وقتی روی یه دکمه کلیک کردیم بره مرحله ی بعد از گزینه ی next layout استفاده کردم ولی بازم نشد .

لطفا کمکم کنیدsad

سوال اول نمی دونم
2.شما متونید توی صفحه event sheet کلیک راست کرده و یک global variable درست کنید با اینکار می تونید یک متغییر تعریف کیند
3.اول باید یک layout جدید بسازید بعد بگید فلان چیز انجام شد بعد go to layout رو میزنید و layout مورد نظر رو انتخاب می کنید!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alukard
این از سوال اول یعنی عکسی از ارور

resim
در مورد سوال دوم .. وقتی کلیک راست میزنم چنین گزینه ای وجود نداره من با کانستراکت کلاسیک کار میکنم تو منظورت تو کدومه

سوال سوم این کار رو میکنم ولی وقتی رو دکمه کلیک میکنم میاد بیرون
پاسخ
(29/11/1391، 11:27 عصر)devil_man نوشته است: این از سوال اول یعنی عکسی از ارور

resim
در مورد سوال دوم .. وقتی کلیک راست میزنم چنین گزینه ای وجود نداره من با کانستراکت کلاسیک کار میکنم تو منظورت تو کدومه

سوال سوم این کار رو میکنم ولی وقتی رو دکمه کلیک میکنم میاد بیرون
همیچن اروری رو میده باید فایل رو داشته باشی می تونی بری از این سایت بگیری
dll-file.com
من منظورم توی کانسترکت 2 بود!
پاسخ
(30/11/1391، 12:11 صبح)arash gh نوشته است:
(29/11/1391، 11:27 عصر)devil_man نوشته است: این از سوال اول یعنی عکسی از ارور

resim
همیچن اروری رو میده باید فایل رو داشته باشی می تونی بری از این سایت بگیری
dll-file.com
من منظورم توی کانسترکت 2 بود!

ولی اون dll که در محل نصب کانستراکت کلاسیک وجود داره که.

نقل قول: سوال سوم این کار رو میکنم ولی وقتی رو دکمه کلیک میکنم میاد بیرون
اگه میاد بیرون میتونیم نتیجه بگیریم که یک layout ساخته نشده.
یعنی تنظیم کردید که به layout بعدی بره درحالی که layout بعدی وجود نداره.
برای ساخت layout جدید این‌طوری عمل کنید:
resim
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط devil_man
(28/11/1391، 12:12 صبح)devil_man نوشته است: سلام من به چند تا مشکل برخوردم ممنون میشم اگه جواب بدین
1_ موقعی که از بازی خروجی میگیرم نمیتونم بازی کنم نمیدونم چه اروری میگیره ولی پایتون هم توش هست باید چیزی نصب کرد ؟؟ اگه ما نصب کنیم و تو سیستممون بیاد ممکنه رو سیستم دیگه ای نیاد ؟
.
.
2_ من نمیخام اسکریپت بنویسم فقط میخام مثل گیم میکر از اکشن متغیر استفاده کنم اصلا کانستراکت چنین چیزی داره مثلا یه متغیر تعریف کنیم به نام aaa و بگیم وقتی فان کار رو کردیم aaa = 1 و وقتی aaa برابر با یک بود فلان کار انجام شه چجوری میشه این کار رو کرد ؟؟
.
.
3_ نمیتونم چند مرحله بسازم مثلا وقتی روی یه دکمه کلیک کردیم بره مرحله ی بعد از گزینه ی next layout استفاده کردم ولی بازم نشد .

لطفا کمکم کنیدsad

آقای دویل من... این مشکلات شما مشکلات خیلی اساسی ای هستن که اصلا نباید باشن. به نظر من شما اول باید برین آموزشا رو بخونین بعد اگر مشکلی بود مطرح کنین.
این آموزشیه که خودشون گذاشتن:
http://sourceforge.net/apps/mediawiki/co...=Main_Page
اینم ترجمه:
http://translate.google.com/translate?sl...ge&act=url
پاسخ
 سپاس شده توسط devil_man ، mqt
اقا دمتون بادکنک2 مشکلام درست شد ولی یکیش مونده + یکی اضافه شد اول اینه که وقتی layout رو ساختیم من میخام ابجکت ها مشترک باشن ولی ظاهرن که پیداست دوباره همه چی رو باید از اول ساخت الان چیکار کنم من بیش از 50 تا ابجکت دارم + کلی اونت نمیتونم دوباره از اول بسازم
.
سوال بعدی چجوری یه متغیر تعریف کنم اصلا باید برنامه نویسی کرد حتما جوره دیگه نمیشه تو هرجوریشو که میتونی بگو
teeth
پاسخ
(30/11/1391، 03:40 عصر)devil_man نوشته است: اقا دمتون بادکنک2 مشکلام درست شد ولی یکیش مونده + یکی اضافه شد اول اینه که وقتی layout رو ساختیم من میخام ابجکت ها مشترک باشن ولی ظاهرن که پیداست دوباره همه چی رو باید از اول ساخت الان چیکار کنم من بیش از 50 تا ابجکت دارم + کلی اونت نمیتونم دوباره از اول بسازم
.
سوال بعدی چجوری یه متغیر تعریف کنم اصلا باید برنامه نویسی کرد حتما جوره دیگه نمیشه تو هرجوریشو که میتونی بگو
teeth

باید توی properties آبجکت هات global رو علامت بزنی.ایونت ها رو هم میتونی کپی کنی
متغیر رو هم که گفتم آخه برادر من
پاسخ
 سپاس شده توسط devil_man
این موتور چیزه خاصی نداره که براش اموزش بذان خیلی ساده هست من تاحالا 1 دونه اموزش ازش دیدم بقیه رو خودم یاد گرفتم چون همه چی واضح نوشته شده و ما فقط باید کلیک کنیم بدون 1خط کد نویسی lol لطف کن پ خ تو هم بخون
ببین گلوبال رو هم علامت زدم ولی باز نشد دقیقا بگو بعدش چیکار کنم
ببین متغیر هم نشد متغیر رو تعریف کردم مثلا متغیر aaa = 1 بعد چجوری بگم وقتی این متغیر برابر یک بود فلان اتفاق بی افته
من تو قسمت اونت گزینه ی سیستمو انتخابکردم و بعد زدم python script بعد داخل گیومه نوشتم aaa ایکوایل 1 بعدش گفتم یه ابجکت حذف شه ولی حذف نشد sad
راستی تو اون انجمن به اون بزرگی منو چجوری پیدا کردی lol تو تمامی انجمن های خارجی با همون اسم هستم یونیتی اپیک گیم استادیو گاراج گیم و ....
پاسخ
(30/11/1391، 03:47 عصر)devil_man نوشته است: این موتور چیزه خاصی نداره که براش اموزش بذان خیلی ساده هست من تاحالا 1 دونه اموزش ازش دیدم بقیه رو خودم یاد گرفتم چون همه چی واضح نوشته شده و ما فقط باید کلیک کنیم بدون 1خط کد نویسی lol لطف کن پ خ تو هم بخون
ببین گلوبال رو هم علامت زدم ولی باز نشد دقیقا بگو بعدش چیکار کنم
اون گلوبال رو دقیقا یادم نمیاد ولی میتونی توی properties یک layer توی layout جدیدت توی بخش inheritance layer نام layerـت رو توی اونیکی layout بنویسی و هرچی توی اون layer باشه میاد تو این.
پاسخ
 سپاس شده توسط devil_man

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک در مورد یک آموزش construct obydan 1 344 17/4/1395، 09:47 عصر
آخرین ارسال: obydan
Sad پرسش و پاسخ Construct 2 mahdisml 139 35,627 8/4/1395، 07:30 عصر
آخرین ارسال: deface
  مشکل لود فایل gif در construct sajjad3011 8 1,826 19/9/1394، 04:48 عصر
آخرین ارسال: Ali-reza8448v2
Question پرسش در مورد construct s.darkness 12 3,336 20/2/1392، 01:25 صبح
آخرین ارسال: voiceoffox