درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات در construct
(22/11/1391، 08:50 صبح)devil_man نوشته است: من با کانستراکت کلاسیک کار کردم ولی اینطوری که به نظرم اومد بیشتر برای بازی های کوچک هست مثلا از این بازی ها که 6000 تا رو تو یه سی دی میفروشن شما اینطور فکر نمیکنید ؟؟
من قدرت گیم میکر رو با کانستراکت سنجیدم گیم میکر خیلی پایین بود الان دارم یه بازی با گیم میکر میسازم یه بازی خیلی سنگین یعنی مراحل رو تو تریدی مکس میسازم بعد از تکه تکه هاش عکس میگیرم و بعد وارد بازی میکنم بازی سبک ماجرایی و جنایی هست از اونا که میره با اینو اون صحبت میکنه وسیله ور میداره و....... (به زودی خواهم گذاشت )
حالا سال و مشکل اصلی : میتونم به جای گیم میکر از کانستراکت استفاده کنم یا ارزش نداره و اصلا نمیشه ؟
بازیی میشناسید که با این موتور تو این سبک ساخته باشن ؟

می تونی جایگزین کنی ولی توی گیم میکر یک چیزایی رو خیلی سریع تر میشه انجام داد ولی در کل کانسترکت سریع تر همینطور باگ کمی داره!
اینم بازی هایی که کاربران درست کردند!
http://www.scirra.com/arcade/addicting-e...mes/page-1
لطفا به سوال من هم جواب بدین!
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
(22/11/1391، 01:00 صبح)arash gh نوشته است: ممنون بالایی!
یک سوال دیگه اگر بازیه rochard یا dead light رو بازی کرده باشیدحرکت دست و تفنگ با موس یکی بود چطوری میشه توی کانسترکت 2 همچین کاری کرد!

منظورتو اصلا نفهمدیم بیشتر توضیح بده.
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan ، arash gh
(22/11/1391، 08:35 عصر)amir-kratos نوشته است:
یک سوال دیگه اگر بازیه rochard یا dead light رو بازی کرده باشیدحرکت دست و تفنگ با موس یکی بود چطوری میشه توی کانسترکت 2 همچین کاری کرد!

توضیحش سخته می خوام کنترل بازیم مثل dead light یا rochard باشه!
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
یه سوال
تو کانستراکت اسلایدر وجود نداره نه ؟؟ مثلا وقتی میکشیمش سمت چپ یه چیزی زیاد شه و برعکس اگه نداره چجوری میشه به وسیله ی دکمه اینکار رو کرد مثلا هر بار روی یک دکمه کلیک میکنیم بازیکن 1 درجه پیچ بخوره what
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
اقا کسی جوابمو نمیده depressed
پاسخ
(23/11/1391، 11:31 عصر)devil_man نوشته است: اقا کسی جوابمو نمیده depressed

منظورتون از پیچ خودن چیه؟

سوال من هم مثله اینکه هنوز نا مفهومه!!!!!!!!!
من فقط می خواستم کنترل شخصیتم مثل شخصیت بازی dead light یا rochard بشه!!!!!!!!!!!همین!
پاسخ
(22/11/1391، 09:43 عصر)arash gh نوشته است:
(22/11/1391، 08:35 عصر)amir-kratos نوشته است:

توضیحش سخته می خوام کنترل بازیم مثل dead light یا rochard باشه!
خو داداش من,
من که اینا رو بازی نکردم آخه...

(23/11/1391، 04:04 عصر)devil_man نوشته است: یه سوال
تو کانستراکت اسلایدر وجود نداره نه ؟؟ مثلا وقتی میکشیمش سمت چپ یه چیزی زیاد شه و برعکس اگه نداره چجوری میشه به وسیله ی دکمه اینکار رو کرد مثلا هر بار روی یک دکمه کلیک میکنیم بازیکن 1 درجه پیچ بخوره what

اسلایدر وجود نداره ولی خوب میتونی پلاگینشو بسازی یا اگر هست بری دانلود کنی.
اینجا پلاگینا رو میذارن:
https://www.scirra.com/forum/completed-a...rum29.html
با دکمه هم کاری نداره. دکمه رو اضافه کن, برو توی ایونت شیت و روی دکمه دابل کلیک کن و بگو اگه روی دکمه کلیک شد اسپرایت ما یه درجه بهش اضافه شه. اگه سخت گفتم بگو بیشتر توضیح بدم.
پاسخ
من همینو بلد نیستم دیگه نمیدونم چجوری بگم 1 درجه بچرخه مینویسم +1 اشکال میگیره مینویسم 1=+ اشکال میگیره چیکار باید بکنم
پاسخ
اها الان یاد گرفتم
پاسخ
سلام من به چند تا مشکل برخوردم ممنون میشم اگه جواب بدین
1_ موقعی که از بازی خروجی میگیرم نمیتونم بازی کنم نمیدونم چه اروری میگیره ولی پایتون هم توش هست باید چیزی نصب کرد ؟؟ اگه ما نصب کنیم و تو سیستممون بیاد ممکنه رو سیستم دیگه ای نیاد ؟
.
.
2_ من نمیخام اسکریپت بنویسم فقط میخام مثل گیم میکر از اکشن متغیر استفاده کنم اصلا کانستراکت چنین چیزی داره مثلا یه متغیر تعریف کنیم به نام aaa و بگیم وقتی فان کار رو کردیم aaa = 1 و وقتی aaa برابر با یک بود فلان کار انجام شه چجوری میشه این کار رو کرد ؟؟
.
.
3_ نمیتونم چند مرحله بسازم مثلا وقتی روی یه دکمه کلیک کردیم بره مرحله ی بعد از گزینه ی next layout استفاده کردم ولی بازم نشد .

لطفا کمکم کنیدsad
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی در construct (سوال) ali.z 2 192 13/4/1396، 10:27 عصر
آخرین ارسال: mdc
  کمک در مورد یک آموزش construct obydan 1 448 17/4/1395، 09:47 عصر
آخرین ارسال: obydan
Sad پرسش و پاسخ Construct 2 mahdisml 139 40,628 8/4/1395، 07:30 عصر
آخرین ارسال: deface
  مشکل لود فایل gif در construct sajjad3011 8 2,085 19/9/1394، 04:48 عصر
آخرین ارسال: Ali-reza8448v2