درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درآمد از راه بازیسازی
با سلام.سوال مهمی دارم.
بطور کلی هدف من از تلاش برای اینکه بازیساز بشم کسب درآمده(من یه بازیساز تازه کار هستم).کلا نقشه ی من اینه که اول آموزشهای مورد نیاز رو دانلود میکنم سپس نرم افزار های unity و 3dsmax رو یاد میگیرم اونوقت اولین بازیم رو برای سیستم عامل آندروید میسازم و اونو بطور مجانی توی یکی از مارکت های ایرانی آندروید مثل بازار یا پلی استور یا ... میزارم و اینطوری خودم رو معرفی میکنم.دومین بازیم رو که میسازم بیشتر از اولی روش کار میکنم و اینبار اونو بصورت پولی توی مارکت میزارم و اینطوری کارم رو ادامه میدم و بعدش هم از هر راهی هست بازیهام رو توی یک مارکت جهانی مثل سامسونگ اپس یا گوگل پلی یا ... میزارم و ............... همینطوری دیگه.البته اگه مارکت برای سیستم عامل کامپیوتر باشه سعی میکنم خودم رو توی اونا هم جل کنم(من که برای کامپیوتر چیزی پیدا نکردم.اگه شما یه مارکت بلدید لطفا به منم بگید.)
...
...
...
...
خلاصه
...
...
...
...
حالا میخواستم بدونم آیا این کار جواب میده؟اگه جواب نمیده لطفا بگین چیکار باید کنم تا به اون هدف برسم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط toofaun
فعلا فقط شما مهارتتو افزایش بده به فکر فروش نباش . من خودم 5 ساله دارم بازی میسازم تازه به فکر فروشم .
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، toofaun ، armin
من فعلا به فکر فروش نیستم اما میخوام بدونم این کار جواب میده با نه؟

راستی منو ببخشید از مرورگر uc browser استفاده میکنم دکمه ی تشکر کار نمیکنه teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط رامهرمز
اگه پول میخوای راه های ساده تر هست .
همین جوری میشه به هر کی میگی بازی ایرانی دمشو میزاره رو کولش فرار میکنه
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط armin ، terminus-studio
(25/8/1391، 03:05 عصر)mohammadali1375 نوشته است: اگه پول میخوای راه های ساده تر هست .
همین جوری میشه به هر کی میگی بازی ایرانی دمشو میزاره رو کولش فرار میکنه

سلام
میشه لطفاً این راه ها رو بگید ؟
پاسخ
مثلا شما ده دقیقه ای با FPSCreator یه بازی مولتی پلیر میسازید بعد با Inno Setup 1 دقیقه ای ستاپ اینستال براش میسازین و میدین به کافی نت ها ( 20 یا 15 هزار تومن) یا مثلا میبرین مدرسه میفروشین یا از طریق Shopingfa خرید پستی راه میندازید خلاصه هزار تا راه هست .
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper
نقل قول: بطور کلی هدف من از تلاش برای اینکه بازیساز بشم کسب درآمده(من یه بازیساز تازه کار هستم).
یعنی هیچ علا قه ای ندری ! فقط پول !surprised
این طوری بازی نسازی بهتره ! بهتره بری یه کار دیگه کنی !
چون اگه مسله پوله راه های بهتر هم هست ! اخه بازی سازی که پول نداره !
XEngine
پاسخ
 سپاس شده توسط armin ، Milad_Hyper
کی گفته پول نداره ؟ انتقام 2 که بازی ایرانیه تو هفته ی اوّل 300 میلیون درامد داشت حالا بازیهای جهانی رو ببین . در ضمن بازیسازی معلوم شده سومین کار پر در امد جهانه .
پاسخ
اره بازیسازی شغل پر درا مدی هست ایران رو نبینید که اینطوریه چون تو ایران کپی رایت نیست برا همین زیاد پول نداره

اما چرا؟؟؟
1-هرکی از راه میرسه میره بازی رو کپی میکنه و میفروشه
2-تا وقتی بازی های خارجی با قیمت کمتر بازی های ایرانی هست و کیفیت بالا کی میاد گیم ایرانی بخره
status:NO STATUS
پاسخ
(25/8/1391، 04:58 عصر)bazebaz نوشته است:
نقل قول: بطور کلی هدف من از تلاش برای اینکه بازیساز بشم کسب درآمده(من یه بازیساز تازه کار هستم).
یعنی هیچ علا قه ای ندری ! فقط پول !surprised
این طوری بازی نسازی بهتره ! بهتره بری یه کار دیگه کنی !
چون اگه مسله پوله راه های بهتر هم هست ! اخه بازی سازی که پول نداره !

داداش قضیه اصلا این طوری نیس که شما فکر میکنی.من به بازیسازی حتی بیش از تحصیل علاقه دارم یعنی بازی ساختن یه جورایی برای من مهمتر از درس خوندنه.بعدشم من توی جایی هستم که اونجا اگه یکی بازی بسازه میگن نابغه هست.پس اگه من به اینکار علاقه نداشتم همون روز اول ولش میکردم....
اما بالاخره دیگه مرام من اینطور نیست که کارام بی هدف باشه

(همین الان ورژن جدیدتر uc browser رو با هزار بدبختی گرفتم بازم همون مشکلو دارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
پاسخ
 سپاس شده توسط bazebaz

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازیسازی در ایران quintin 2 70 7/4/1396، 06:39 عصر
آخرین ارسال: quintin
  بازیسازی مستقل یا تکنفره؟ danialabdl 4 247 14/8/1395، 05:06 عصر
آخرین ارسال: danialabdl
  موتور بازیسازی masoodgiryaii 3 451 14/9/1394، 04:10 عصر
آخرین ارسال: Ali-reza8448v2
  انتخاب زبان برنامه نویسی برای موتور های بازیسازی Q33NYC 6 919 16/8/1394، 07:10 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  بازیسازی MAJED 1 629 12/11/1392، 08:05 عصر
آخرین ارسال: مهران13

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان