درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد های یونیتی
چرخش شی به دور خود در سه محور (البته به صورت پیش فرض هر سه تا جهت رو من صفر گذاشتم شما در هر جهت که خواستید بچرخه به اون جهت داخل game editor بهش بدید)

کد php:
var rota_x =0;
var 
rota_y=0;
var 
rota_z=0;

function 
Update()
{

transform.Rotate(rota_x*Time.deltaTime,rota_y*Time.deltaTime,rota_z*Time.deltaTime);

پاسخ
 سپاس شده توسط ErfanAhmadi ، f_kh ، fahimi
با سلام
واقغاً ببخشید من چند وقت مشغول یک پروژه بودم و زیاد نیومدم پرو میکرز .

من از مدیران سایت میخوام که مطالبی که به نظرشون مفید نیست رو پاک کننن .
مثل این : (ببخشید دوست عزیز)

که میان و میان کد Destroy(Object ,2) رو به ما میدن . این کاربردی نیست ما باید از مجموعه ی مهچین چیز هایی یک کد کامل و کاربردی درست کنیم و گرنه این تو هلپ یونیتی هم هست wink .

با تشکر
لطفاً رسیدگی کنید بخصوص اونحایی که موضوع کد هاشون رو مطرح نکردن و اگر هم خط کد هاشون توضیح دادن بد توضیح دادن که بعضی ها متوجه نمیشن. wink
پاسخ
 سپاس شده توسط Teapot
آقا احمد یه سوالc;,g

این کدی که مال چرخیدن شی به دور خودش هست.که الان دو تا پست بالا تر دارم میبینمش..
..
بگو خوب..
..
اینو یه وقت از آموزشهای دوره ی پیشرفته ی یونیتی قسمت هشتمش که مال سایت بازیساز بود کپی نکردین؟:>
آخه این کد کپی اونهcool
پاسخ
نه از اونجا کپی نکردم

این کد خیلی ساده هست و نوشتن اونهم راحته شاید تو خیلی سایتهای دیگه هم باشه

راستی این کد رو بزار تو اون سایته حالش رو ببرن

وقتی به شی مورد نظر این کد رو میدید هر طرف که خواستید بچرخه به اون مقدار بدید راستی وقتی بازی رو اجرا میکنید با موس روی شی برید و کلیک کنید می بینید که شی دیگه نمی چرخه و بعد از ول کردن کلیک دوباره میچرخه

کد php:
var rota_x =0;
var 
rota_y=0;
var 
rota_z=0;
var 
Drag:int;

function 
OnMouseDown () {
Drag=1;
}

function 
Update()
{

if(
Drag==0)
{

transform.Rotate(rota_x*Time.deltaTime,rota_y*Time.deltaTime,rota_z*Time.deltaTime);

}

if(
Input.GetAxis("Fire1")==0)
{
Drag=0;
}

پاسخ
 سپاس شده توسط khazande ، f_kh

کد php:
Application.LoadLevel(Application.loadedLevel+1); 

این کد کار next level رو انجام میده
پاسخ
با سلام

depressed depressed depressed واقعاً متاسفم آقای احمد . این کد که شما گذاشتین که عمل لول بعدی رو انجام میده خب توی هلپ یونیتی هم هست!

تازه اصلا هم توضیح ندادید که باید توی build sertting صحنه ها یا scenes رو بذاریم تو اون.

امید وارم با آخرتون باشه که از این تاپیک ها می زنین . با تشکر
پاسخ
(1/9/1391، 07:57 عصر)ErfanAhmadi نوشته است: با سلام

depressed depressed depressed واقعاً متاسفم آقای احمد . این کد که شما گذاشتین که عمل لول بعدی رو انجام میده خب توی هلپ یونیتی هم هست!

تازه اصلا هم توضیح ندادید که باید توی build sertting صحنه ها یا scenes رو بذاریم تو اون.

باشه من دیگه کد نمیزارم شما از اونجا یا هرجا تونستی کد در بیار بزار

پاسخ
 سپاس شده توسط ErfanAhmadi

دوست عزیز
تاپیک مال شماست ،درست
ولی شاید خیلیا باشن که اصلا نخوان سراغ هلپ خود یونیتی برن و یا ممکنه اصلا پیدا نکرده باشن بعضی از این کد ها رو... پس نمیتونید بگید این کد هایی که دوستمون _Ahmad میذاره کاملا بی مصرفه! ,l'
خب ایشون توضیح نداده شما توضیحات اضافش رو بده! smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط Ahmad_ ، f_kh ، qwerty13 ، hossien123
داداش عزیز خوب نیست به یکی که داره درست کمک میکنه اینطوری بگی ! c;,g
پاسخ
 سپاس شده توسط ErfanAhmadi
teethشما اشتباه متوجه شدید ! من میگیم این کدایی که اینطورین و یه خط کدن زیاد کاربردی نیستن wink . ولی دوست عزیزمون احمد بیشتر کداشون بدرد من هم خورده . ولی میگم 2 بار اینکارو کردن . اگی از امثال این کدا باشه که خیلی خوبه wink

(وقتی به شی مورد نظر این کد رو میدید هر طرف که خواستید بچرخه به اون مقدار بدید راستی وقتی بازی رو اجرا میکنید با موس روی شی برید و کلیک کنید می بینید که شی دیگه نمی چرخه و بعد از ول کردن کلیک دوباره میچرخه) مثل این

دوست عزیز امیدوارم کد های دیگه ای که میزیرین مثل این باشه .
چون نمی خوام زیاد تاپیک از این مطالب پر شه و حرف های الکی مثل همین بحث های ما که داریم الکی می کنیم. و به جاش کد های کاربردی بیان . از همکاری احمد جان هم ممنونم و براشون آرزوی موفقیت می کنم و اگه احساس می کنن مشکل دارم واقعاً ببخشید . wink
و امیدوارم کد های کاربردی تری هم گذاشته بشه .

دوست عزیز
تاپیک مال شماست ،درست
ولی شاید خیلیا باشن که اصلا نخوان سراغ هلپ خود یونیتی برن و یا ممکنه اصلا پیدا نکرده باشن بعضی از این کد ها رو... پس نمیتونید بگید این کد هایی که دوستمون _Ahmad میذاره کاملا بی مصرفه! ,l'
خب ایشون توضیح نداده شما توضیحات اضافش رو بده! smiley

teeth واقعاً ببخشید . در ضمن من کی گفتم بی مصرفه ؟ :">

(1/9/1391، 08:20 عصر)Ahmad_ نوشته است:

باشه من دیگه کد نمیزارم شما از اونجا یا هرجا تونستی کد در بیار بزار
اگه شما پست نذازین که اینجا متروکه میشه wink . من گفتم از این نوع تاپیک ها نذارین . یا کامل ترش می کنیم : اگه می ذارین همراه با عبارت ها و ... و کد های دیگه بیرینشون .
پاسخ
 سپاس شده توسط Ahmad_ ، aminblog76

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star آموزش یونیتی از سایت یونیتی ali.z 0 104 25/4/1396، 03:49 عصر
آخرین ارسال: ali.z

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان