امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پرسش و پاسخ construct 2

پرسش و پاسخ Construct 2
(31/3/1392، 10:18 صبح)Mehrdad نوشته است: 1)Construct classic که کاملا مجانی و اوپن سورس است ولی دیگه از طرف شرکت سازنده آپدیت نمیشه.باگ هم زیاد داره .
البته خیلی که باگ نداره!
یه چند تا باگ جزئیه دیگه!
نقل قول: سلام
من تازه کانستراکت شروع کردم
ببخشید نسخه 134 و 133 و... با کلاسیک و 2 فرق داره
برین به سایت
scirra.com
اطلاعات بیشتری به دست میارین!
پاسخ
نقل قول: البته خیلی که باگ نداره!

والا امیر جان من چندین بار وسط برنامه و حین ران تایم دیدم برنامه بیخود و بی جهت دستورات رو اجرا نمیکنه یا استاپ میده. کانستراکت در نوع خودش سرعت بسیار بالایی داره و شبیه یه ماشین مسابقه ایه سریع السیر میمونه که هر آن ممکنه بخوره به در و دیوار smiley

یه چیز مهم در مورد افرادی که کلا میخوان سوییچ کنن رو کانستراکت (کلاسیک یا ورژن 2 ) بگم که برای بازی های غیر جدی و کوچیک خیلی خوب عمل میکنه ولی وقتی بازیتون و محیط ایونت یا کدنویسی شلوغ شد واقعا سرچ کردن توشون وحشتناک میشه. مگر اینکه از همون اول بسیار تمیز بنویسید. و مرتب برا هر کاری کامنت بذارید.
پاسخ
(31/3/1392، 05:49 عصر)Mehrdad نوشته است:
نقل قول: البته خیلی که باگ نداره!

والا امیر جان من چندین بار وسط برنامه و حین ران تایم دیدم برنامه بیخود و بی جهت دستورات رو اجرا نمیکنه یا استاپ میده. کانستراکت در نوع خودش سرعت بسیار بالایی داره و شبیه یه ماشین مسابقه ایه سریع السیر میمونه که هر آن ممکنه بخوره به در و دیوار smiley

یه چیز مهم در مورد افرادی که کلا میخوان سوییچ کنن رو کانستراکت (کلاسیک یا ورژن 2 ) بگم که برای بازی های غیر جدی و کوچیک خیلی خوب عمل میکنه ولی وقتی بازیتون و محیط ایونت یا کدنویسی شلوغ شد واقعا سرچ کردن توشون وحشتناک میشه. مگر اینکه از همون اول بسیار تمیز بنویسید. و مرتب برا هر کاری کامنت بذارید.

تاییدمیشه
واقعا شلوغ میشه من خودم الان دارم بازی میسازم تو یکی از ایونت شیت ها حدود 30 دستور وارد کردم و دارم دیوونه میشم! از گم کردن اسبرایت ها گرفته تا ع.وضی گرفتن نامشون با هم دیگه! متاسفانه نسخه به نسخه هم داره بدتر میشه!
پاسخ
کمک
من 10 روزه دارم رو یه بازی کار می کنم الآن به یه جایی رسیده که خروجی بگیرم. با کوکون خروجیم رو به apk تبدیل کردم و رو گوشی نصب کردم. وقتی بازی رو تو گوشی اجرا می کنم، بعد از لوگوی کوکون صفحه سیاه نشون می ده!
الآن دپرس شدم شدید.
چه موتور مزخرفیه؛ خوب چرا خودش مستقیم به اندروید تبدیل نمی کنه؟!
چی کار باید بکنم درست بشه؟ می تونم کد جاوا اسکریپتی که خروجی می ده رو تو یه برنامه دیگه کامپایل کنم و برای اندروید خروجی بگیرم؟
یا می شه کوکون رو درست کرد؟
اگه پلاگین نصب داشته باشم، کوکون کار نمی کنه؟

کسی نمونه برنامه آماده برای جابجایی دوربین با کشیدن انگشت و پینچ زوم با دو انگشت نداره؟
پاسخ
(2/4/1392، 12:33 صبح)ALI3D69 نوشته است: کمک
من 10 روزه دارم رو یه بازی کار می کنم الآن به یه جایی رسیده که خروجی بگیرم. با کوکون خروجیم رو به apk تبدیل کردم و رو گوشی نصب کردم. وقتی بازی رو تو گوشی اجرا می کنم، بعد از لوگوی کوکون صفحه سیاه نشون می ده!
الآن دپرس شدم شدید.
چه موتور مزخرفیه؛ خوب چرا خودش مستقیم به اندروید تبدیل نمی کنه؟!
چی کار باید بکنم درست بشه؟ می تونم کد جاوا اسکریپتی که خروجی می ده رو تو یه برنامه دیگه کامپایل کنم و برای اندروید خروجی بگیرم؟
یا می شه کوکون رو درست کرد؟
اگه پلاگین نصب داشته باشم، کوکون کار نمی کنه؟

کسی نمونه برنامه آماده برای جابجایی دوربین با کشیدن انگشت و پینچ زوم با دو انگشت نداره؟

سلام
سعی کنید خروجی Html5 بگیرید ببینید اجرا میشه یا نه! شاید کلا موتور ایراد پیدا کردهwink
سعی کنید دوباره اخرین ورژن کرکی انجین رو بگیرید و دوباره نصب کنید
کدش رو هم میشه تو یه جا دیگه دوباره کامپایل کرد ولی شرط تسلط کامل به جاوا هست چون باید کلی از جیزها رو خودتون دستی انجام بدید! مثل دستورات حرکتی!حتی با وجود اینکه که در کانسترکت این رو درست کردید ولی بازم مجبور خواهید بود تنظیمش کنید
اون برنامه هم رو من متاسفانه ندارمdepressed
پاسخ
خروجی html5 و exe کار می کنه. ولی خروجی کوکون صفحه سیاه نشون می ده.
اگه می شه بگین با چه نرم افزاری می تونم کد جاوااسکریپت رو برای آندروید کامپایل کنم.
من نسخه 130 رو دارم بعد از اون چیزی اومده؟
پاسخ
(2/4/1392، 02:15 عصر)ALI3D69 نوشته است: خروجی html5 و exe کار می کنه. ولی خروجی کوکون صفحه سیاه نشون می ده.
اگه می شه بگین با چه نرم افزاری می تونم کد جاوااسکریپت رو برای آندروید کامپایل کنم.
من نسخه 130 رو دارم بعد از اون چیزی اومده؟

احتمالا نسخه شما ایراد داره
بعد از 130 چند نسخه دیگه اومده ولی هیچ کدوم کرک نشدند
نرم افزار کامپایل برای اندروید با جاوا اسکریپت هم من نمی شناسم
پاسخ
یه نفر گفته بود کرک کردن این برنامه کاری نداره؛ چی شد؟

خواهشا یه نفر بگه چه جوری با تاچ صفحه رو جابه جا کنم و با پینچ زوم، زوم کنم.
خودم یه چیزی نوشتم، ولی وقتی تو مرورگر گوشی تست می کنم هیچ کدوم کار نمی کنه!
پاسخ
(2/4/1392، 08:30 عصر)ALI3D69 نوشته است: یه نفر گفته بود کرک کردن این برنامه کاری نداره؛ چی شد؟

خواهشا یه نفر بگه چه جوری با تاچ صفحه رو جابه جا کنم و با پینچ زوم، زوم کنم.
خودم یه چیزی نوشتم، ولی وقتی تو مرورگر گوشی تست می کنم هیچ کدوم کار نمی کنه!
جواب داده بودم ولی انگار پست حذف شده!',} امیدوارم که اشتباه کرده باشم
بازی کرکش به همین راحتیا نیست
پاسخ
سلام
من هنوز با تبدیل بازیم برای اندروید مشکل دارم!
به سایت ludei ایمیل زدم بعد از کلی مکالمه آخرش گفت بازیت رو برام بفرست ببینم چشه من هم فرستادم و این جواب رو داد:
کد:
[align=left]
There are two different issues happening in your game:

1.- The amount of memory the game needs is quite big. I've tried to compress the textures to the maximum size, but unlucky. We're working in that. Maybe it's related to the unaccelerated physics.
2.- The physics engine distributed with the version of construct 2 is changed by the runtime itself, it's a Construct 2 issue, and it's out of our control.

Anyway, to have accelerated physics, you must set inside the CocoonJSAds object, the physic to "accelerated". Without that it's easy to go out of memory error[/align].

تو اولی که گفته بازیت زیاد مموری می گیره. حالا باید چه جوری درستش کنم؟ طرف گفته ما داریم درستش می کنیم. مگه دست اونه؟
تو دومی هم نمی فهمم چی می گه! چی تغییر می کنه؟ من از ورژن 130 استفاده می کنم ولی پلاگین کوکون جی اسی که توی 139 هست رو روش ریختم. البته برای اون که فرق نمی کنه چون اون ورژن اصلی رو داره. پس این رو هم نمی تونم کاریش کنم!

آخرش هم گفته رو اکسلریتد تنظیمش کنم در حالی که اشلی تو سایت سیرا گفت که بزارم رو استاندارد وب بیس. البته من جفتش رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم کار نمی کنه! حتی کلی از فایلها و کد ها رو حذف کردم و حجم رو از 15 مگ رسوندم به 6 مگ ولی باز هم با هیچ کدوم از فیزیکها کار نمی کنه!
کسی تونسته بازی ای که فیزیک داره رو برای اندروید تبدیل کنه؟

چه جوری می شه گفت:
جسمی که uid اش مساوی 100 هست، دات ایکس؟
یعنی می خوام بگم مختصات ایکس فلان جسم رو بده.
چه جوری تو ایونت یا اکشن یه چیزی رو برای یه جسم با uid مشخص بنویسم؟

کسی لایسنس یا کرکی برای نسخه بعد از 130 نداره؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question پرسش در مورد construct s.darkness 12 2,960 20/2/1392، 01:25 صبح
آخرین ارسال: voiceoffox

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان