درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ Construct 2
چرا اون فایلی که تو پست 55 بود رو کسی دانلود نکرد؟
لطفا اگه انروید دارید یه تست بکنید. نمی دونم چرا بعضی وقتها به اون سمتی که انگشت حرکت می کنه نمی پیچه!
پاسخ
R132 خودش استیبل هست ! فکر کنم R134 بتا باشه ! (هنوز منتشر نشده )
نقل قول: منبع دارید؟
عمووو !!! کسی که نمی خواد لایسنسش رو منتشر کنه ! اونم 120$ !!! پس کسی کامپیوتر کریس هرناندز رو هک کرده و لاسنسش رو منتشر کرده !
پاسخ
(20/3/1392، 03:14 عصر)mahdisml نوشته است: R132 خودش استیبل هست ! فکر کنم R134 بتا باشه ! (هنوز منتشر نشده )
عمووو !!! کسی که نمی خواد لایسنسش رو منتشر کنه ! اونم 120$ !!! پس کسی کامپیوتر کریس هرناندز رو هک کرده و لاسنسش رو منتشر کرده !

اوّلاً قیمتش 79$ هست نه 120$ ثانیاً اکثراً نمی‌خوان لایسنسشونو رایگان منتشر کنن. حالا شاید این یکی دلش خواسته رایگان بذارش تو اینترنت.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط amir-kratos ، محمد هکر
(20/3/1392، 03:14 عصر)mahdisml نوشته است: R132 خودش استیبل هست ! فکر کنم R134 بتا باشه ! (هنوز منتشر نشده )

من گفتم احتمالا..... خواهشا جملات رو کامل بخونید
پاسخ
نقل قول: اوّلاً قیمتش 79$ هست نه 120$
ببخشید سطح اطلاعاتتون رو بالا ببرید ,l' !!! 120 $ هست ! بهتری تو این جا گزینه ی USD یعنی دلار رو بزنید ! اون یک واحد پولی دیگست که £79.00 این جوریه ! عمویی teeth !!!
http://www.scirra.com/store/construct-2
نقل قول: ثانیاً اکثراً نمی‌خوان لایسنسشونو رایگان منتشر کنن. حالا شاید این یکی دلش خواسته رایگان بذارش تو اینترنت.
شما لایسنس اصل ویندوز بگیری (با این وضعیت دلار) بین بقیه پخش می کنی ؟(البته بعضی از ایرانی ها رو حساب معرفت این کار رو می کنن ولی اشتباهه) کی رو دیدی که لایسنسش رو جای کرک برای دانلود بزاره ؟ ',}
نقل قول: من گفتم احتمالا..... خواهشا جملات رو کامل بخونید
خوب به صورت احتمالی هم نمی شه ! چون همش یک نسخه بتا از زمان انتشار نسخه ی استیبل داده !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mqt ، محمد هکر
من از کانستراکت 2 ی 119 اسفاده میکنم.
چرا وقتی صدا میذارم کار نمیکنه؟
باگه آیا؟
خودشم ارور میده
پاسخ
راهنمای کانستراکت یه چیزایی نوشته که ترجمه‌ش کردم:

"صداها و موسیقی (Sounds and Music)
این‌ها فایل‌های صوتی هستند که به عنوان افکت‌های صوتی و یا موزیک در بازی به کار می‌روند. صداها (Sounds) باید افکت‌های صوتی کوتاهی باشند که در رویدادهایی مثل برخورد یا انفجار پخش شوند. موزیک (Music) باید ترک‌های موسیقی طولانی باشد. سازماندهی فایل‌های صوتی به طرز مناسب، امر مهمّی است، چون صداها قبل از این‌که پخش شوند ابتدا به طور کامل دانلود می‌شوند امّا موزیک به صورت جریانی پخش می‌شود. این یعنی اگر یک ترک موسیقی اشتباهی داخل پوشه‌ی صداها قرار گیرد، قبل از شروع بازی باید به طور کامل دانلود شود که این می‌تواند وقت زیادی بگیرد.
هم صدا و هم موزیک باید در هر دو فرمت .ogg و .m4a موجود باشند. سازندگان مرورگرها نمی‌توانند روی یک فرمت صوتی برای وب با یکدیگر به توافق برسند. بنابراین همه‌ی صداها باید در دو فرمت باشند تا با همه‌ی مرورگرها سازگار باشند! Internet Explorer و Safari از فایل‌های .m4a و بقیّه‌ی مرورگرها (Firefox، Chrome و Opera) از فایل‌های .ogg استفاده می‌کنند. "

یکم بعدش باز اومده اینا رو درمورد فرمت‌ها گفته که اینا رو هم ترجمه کردم:

"پسوندهای توصیه شده‌ی برای فایل‌ها
شاید شما بخواهید طرّاحی‌ها و صداهای بازی را در نرم افزارهای دیگر آماده کنید و سپس آن‌ها را وارد کانستراکت 2 نمایید. بهترین فرمت‌هایی که استفاده می‌شوند عبارتند از:
32-bit PNG برای تصاویر. اگر انتخابی دارید 32-bit را انتخاب کنید؛ 8-bit نسخه‌ای قدیمی و دارای کیفیت پایینی است. فایل‌های 32-bit PNG کیفیتی بالا دارند و از شفّافیّت (alpha-channel transparency) به طور کامل پشتیبانی می‌کنند. توجّه داشته باشید که برنامه‌ی Pain پیش‌فرض ویندوز از شفّافیّت پشتیبانی نمی‌کند. در عوض آن از ویرایشگر دیگری مثل Paint.NET استفاده کنید.
برای کاهش حجم پروژه‌ی نهایی در کانستراکت 2 می‌توانید پسوندهای خروجی مختلفی را مثل JPEG انتخاب کنید. به هر حال هنگام وارد کردن تصویر شما باید آن را درصورت امکان در فرمت 32-bit PNG وارد پروژه کنید و به کانستراکت 2 اجازه دهید که هنگام خروجی گرفتن تصاویر را دوباره فشرده کند.
16-bit PCM WAV برای صوت. این‌ها نوعی از فایل‌های .wav هستند. امّا توجّه داشته باشید که همه‌ی فایل‌های .wav از نوع 16-bit PCM نیستند. به شرطی‌که شما از ویندوز 7 و یا ویندوزهای جدیدتر استفاده کنید درصورت وارد کردن یک فایل .wav 16-bit PCM کانستراکت 2 شروع به تبدیل آن به دو فرمت AAC و Ogg می‌کند که دو فرمت لازم برای پخش صدا در همه‌ی مرورگرها هستند.
"
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI3D69 ، M2_DR
دوستان کسی کانستراکت 132 یا 133 یا 134 رو دانلود کرده؟
میشه لطفا دانلود کنید یه جای دیگه آپلود کنید؟
نسخه ی 134
https://www.scirra.com/construct2/releases/r134
نسخه ی 132
https://www.scirra.com/construct2/releases/r132
پاسخ
سلام
من تازه کانستراکت شروع کردم
ببخشید نسخه 134 و 133 و... با کلاسیک و 2 فرق داره
موفقیت یعنی از شکستی به شکستی دیگر رفتن بدون اینکه شور و اشتیاق خود را از دست دادن
پاسخ
درود

دو تا Construct هست :

1)Construct classic که کاملا مجانی و اوپن سورس است ولی دیگه از طرف شرکت سازنده آپدیت نمیشه.باگ هم زیاد داره .

2) Construct 2 که نسخه ی جدید کانستراکت هست و رایگان نیست و تعداد زیادی خروجی میده مدام هم آپدیت میشه .نسخه هایی که برا آپدیت هاش میده برحسب یه سری شماره هاست که خودتون نوشتید مثل 133 و 134 و...

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Majid ، amir-kratos ، mahdisml

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی در construct (سوال) ali.z 2 112 13/4/1396، 10:27 عصر
آخرین ارسال: mdc
  کمک در مورد یک آموزش construct obydan 1 393 17/4/1395، 09:47 عصر
آخرین ارسال: obydan
  مشکلات در construct arash gh 66 19,103 12/4/1395، 05:08 عصر
آخرین ارسال: ilia_construct
  مشکل لود فایل gif در construct sajjad3011 8 1,972 19/9/1394، 04:48 عصر