امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پرسش و پاسخ construct 2

پرسش و پاسخ Construct 2
(15/3/1392، 03:03 عصر)amir-kratos نوشته است: محمد جان شما تاحالا با کانستراکت خروجی اندروید گرفتین؟
من از هر سه روش خواستم برم دهنم صاف شد ولی نتونستم... ینی تا قدم آخر رفتم ولی نتونستم تا تهش برم.

من چند بار با ککون امتحان کردم. خیلی راحته و سریع فایل رو می ده. تو گوشیم هم تست کردم راحت اجرا شد.
پاسخ
میشه لطفا دقیقا هر کاری رو که کردین بازگویی کنین؟
ممنون
پاسخ
نقل قول: 1- قبول ندارم شما محدودیت اندروید رو در نظر بگیرید لطفا!

می شه بهتر توضیح بدید چرا قبول ندارید ؟

نقل قول: 3- قبول ندارم! گیم میکر چند ساله رو این ورژن گیر کرده ولی کانسترکت تقریبا 3ه هفته یکبار ورژن میده که کار کرک سخت میشه ولی پایداری و بروز بودن موتور بالاست

lolteeth

ببخشید خندم گرفت !!! شما پس اصلا دنبال کرک و تورنتو این جور چیزا نیستید ! اون کرک کانستراکتی که شما بهش می گی کرک اصلا کرک نیست ! اون یک لایسنسشه که از کسی دزدیدن ! و خود سازنده ش تو نسخه جدیدتر دیگه اجازه دست رسی نمی ده ! بعد کرک گیم میکر همیشه هست ! شما حتما می رید تو گوگل , فارسی جست جو می کنید ! خوب معلومه پیدا نمی کنین ! درسته که کانستراکت یک عالمه نسخه می ده اما نسخه ی Stable هر یک ماه یک بار میاد ! شما حتما به ای آدرس که درباره ی نسخه ها ی گیم میکر هست نگاهی بکنید !
http://store.yoyogames.com/downloads/gm-...tudio.html

نقل قول: 4- کانسترکت کامل ترر از کیم میکره! یه نمونه اش شیدر!
درسته اما نسخه ی بعدی گیم میکر این شیدر هم داره !
http://www.youtube.com/playlist?list=PLh...fSZu3-d3Ou

نقل قول: محمد جان شما تاحالا با کانستراکت خروجی اندروید گرفتین؟
من از هر سه روش خواستم برم دهنم صاف شد ولی نتونستم... ینی تا قدم آخر رفتم ولی نتونستم تا تهش برم.

من با هرسه پلتفرم خروجی گرفتم !
PhoneGap : از همه آسون تره ! اما از همه هم کند تر و چرت تره !
Intel XDK : نابود شدم تا نصبش کردم ! خیلی خیلی سخته خروجی گرفتن ازش ! رندر گیریش بد نبود ! خوب بود ولی باگ زیاد داره !
CocoonJS : دنگ و فنگ داره ! رندر گیریش خوب هست اما اولش آرم خودش میاد خیلی مسخره است !

اون بقیه مثل Tizen و Firefox OS که اصلا گوشی ها ی با این سیستم عامل نیومده ! با گیم میکر هم می شه !

BlackBerry : این رو هم با گیم میکر می شه !

خب !

پاسخ
من خواستم از ککون برم موقه ی آپلود گیر کردم. از فون گپ هم که خواستم برم موقه ی دانلود مشکل داشتم.
پاسخ
(15/3/1392، 11:13 عصر)amir-kratos نوشته است: من خواستم از ککون برم موقه ی آپلود گیر کردم. از فون گپ هم که خواستم برم موقه ی دانلود مشکل داشتم.

دقیقا کجاش گیر کردی؟ من الآن امتحان دارم وقت ندارم کامل توضیح بدم.
توی Configuration همه تکست باکس ها رو پر کن.
توی تب اندروید هم باید هر چهار تا آیکن رو آپلود کنی.
بعد می ری تو Compile project و فایل زیپ رو آپلود می کنی و تیک Google PlayStore رو می زنی و رو دکمه آبیه کلیک می کنی.
بعد از تو ایمیلت فایل رو دانلود می کنی.
این هم نمونه ای که من ساختم. لطفا یه چک بکنید نمی دونم چشه بعضی وقتها به سمتی که درگ می کنم درست نمی پیچه! و آهنگ آخرش رو هم کامل پخش نمی کنه! (فقط برای تست بود چیز خاصی نیست.)

http://www.mediafire.com/?evofb92sdpxbc1b
پاسخ
(15/3/1392، 11:13 عصر)amir-kratos نوشته است: من خواستم از ککون برم موقه ی آپلود گیر کردم. از فون گپ هم که خواستم برم موقه ی دانلود مشکل داشتم.

توجه : در CocoonJS اگه می خواین بیشتر از 6 مگ آپلود کنین باید سرعت اینترنتتون خوب باشه !!! چون مسخره ها تایم لیمیت گذاشتن !!! depressed
یک خبر خوب cool : از یک استاد کرک ! تو انجمن آشیانه خواستم که کانستراکت 2 رو کرک کنه ! بهم گفت تو این نرم افزار خیلی آنتی کرک گذاشتن اما کرکش می کنم ! :P
به امید کرک کردنش ! smiley
پاسخ
(16/3/1392، 06:48 عصر)mahdisml نوشته است:

توجه : در CocoonJS اگه می خواین بیشتر از 6 مگ آپلود کنین باید سرعت اینترنتتون خوب باشه !!! چون مسخره ها تایم لیمیت گذاشتن !!! depressed
یک خبر خوب cool : از یک استاد کرک ! تو انجمن آشیانه خواستم که کانستراکت 2 رو کرک کنه ! بهم گفت تو این نرم افزار خیلی آنتی کرک گذاشتن اما کرکش می کنم ! :P

خوب بعد این کرکه با لایسنسه چه فرقی می کنه؟
فکر کنم یه راه پیدا کردم که نیازی به کامپایلر آنلاین نباشه. بعد از تست های فراوان و بعد امتحانهام نتیجه رو می گم.
پاسخ
(15/3/1392، 05:52 عصر)mahdisml نوشته است:
نقل قول: 1- قبول ندارم شما محدودیت اندروید رو در نظر بگیرید لطفا!

می شه بهتر توضیح بدید چرا قبول ندارید ؟

نقل قول: 3- قبول ندارم! گیم میکر چند ساله رو این ورژن گیر کرده ولی کانسترکت تقریبا 3ه هفته یکبار ورژن میده که کار کرک سخت میشه ولی پایداری و بروز بودن موتور بالاست

lolteeth

ببخشید خندم گرفت !!! شما پس اصلا دنبال کرک و تورنتو این جور چیزا نیستید ! اون کرک کانستراکتی که شما بهش می گی کرک اصلا کرک نیست ! اون یک لایسنسشه که از کسی دزدیدن ! و خود سازنده ش تو نسخه جدیدتر دیگه اجازه دست رسی نمی ده ! بعد کرک گیم میکر همیشه هست ! شما حتما می رید تو گوگل , فارسی جست جو می کنید ! خوب معلومه پیدا نمی کنین ! درسته که کانستراکت یک عالمه نسخه می ده اما نسخه ی Stable هر یک ماه یک بار میاد ! شما حتما به ای آدرس که درباره ی نسخه ها ی گیم میکر هست نگاهی بکنید !
http://store.yoyogames.com/downloads/gm-...tudio.html

نقل قول: 4- کانسترکت کامل ترر از کیم میکره! یه نمونه اش شیدر!
درسته اما نسخه ی بعدی گیم میکر این شیدر هم داره !
http://www.youtube.com/playlist?list=PLh...fSZu3-d3Ou

نقل قول: محمد جان شما تاحالا با کانستراکت خروجی اندروید گرفتین؟

من با هرسه پلتفرم خروجی گرفتم !
PhoneGap : از همه آسون تره ! اما از همه هم کند تر و چرت تره !
Intel XDK : نابود شدم تا نصبش کردم ! خیلی خیلی سخته خروجی گرفتن ازش ! رندر گیریش بد نبود ! خوب بود ولی باگ زیاد داره !
CocoonJS : دنگ و فنگ داره ! رندر گیریش خوب هست اما اولش آرم خودش میاد خیلی مسخره است !

اون بقیه مثل Tizen و Firefox OS که اصلا گوشی ها ی با این سیستم عامل نیومده ! با گیم میکر هم می شه !

BlackBerry : این رو هم با گیم میکر می شه !

خب !

اولا من خودم یه عمره تو کار تورنت هستم! این رو هم از تورنت پیدا کردم
دوما بله لایسنس و مختص به همون نسخه هست! از کسی هم دزدیده نشده!
در رابطه با گیم میکر هم خودم دنبال میکنم و کرک کردنش کاری نداره ولی کانسترکت به همون دلیل که گفتم کرک کردنش سخت تره!
اصلا مطمئن شدم شما متنو نمیخونی

(15/3/1392، 03:03 عصر)amir-kratos نوشته است: محمد جان شما تاحالا با کانستراکت خروجی اندروید گرفتین؟

بله گرفتم با coccon گرفتم چند روز پیش
(16/3/1392، 08:02 عصر)ALI3D69 نوشته است:
(16/3/1392، 06:48 عصر)mahdisml نوشته است:

خوب بعد این کرکه با لایسنسه چه فرقی می کنه؟
فکر کنم یه راه پیدا کردم که نیازی به کامپایلر آنلاین نباشه. بعد از تست های فراوان و بعد امتحانهام نتیجه رو می گم.

لایسنس بهتر از کرکه! کرک اصولا دست کاری میکنن و کمی به موتور ضربه میزنه
پاسخ
نقل قول: از کسی هم دزدیده نشده!
خوب پس لایسنس کریس هرناندز دست تو چیکار می کنه ؟!!! teeth بدبخت بهش چون لایسنش رو دزدیده بودن ! یک دونه دیگه بهش دادن !
نقل قول: خوب بعد این کرکه با لایسنسه چه فرقی می کنه؟
و
نقل قول: اولا من خودم یه عمره تو کار تورنت هستم! این رو هم از تورنت پیدا کردم ! لایسنس بهتر از کرکه! کرک اصولا دست کاری میکنن و کمی به موتور ضربه میزنه
ای بابا ! خب وقتی لایسنس R132 رو نداریم مجبوریم کرکش کنیم دیگه !
پاسخ
(18/3/1392، 06:16 عصر)mahdisml نوشته است:
نقل قول: از کسی هم دزدیده نشده!
خوب پس لایسنس کریس هرناندز دست تو چیکار می کنه ؟!!! teeth بدبخت بهش چون لایسنش رو دزدیده بودن ! یک دونه دیگه بهش دادن !
نقل قول: خوب بعد این کرکه با لایسنسه چه فرقی می کنه؟
و
نقل قول: اولا من خودم یه عمره تو کار تورنت هستم! این رو هم از تورنت پیدا کردم ! لایسنس بهتر از کرکه! کرک اصولا دست کاری میکنن و کمی به موتور ضربه میزنه
ای بابا ! خب وقتی لایسنس R132 رو نداریم مجبوریم کرکش کنیم دیگه !

منبع دارید؟
وقتی r132 رو ندارید از نسخه r130 استفاده کنید! نسخه بعدی(پایدار و نه بتا) مطمئنن لایسنس میشه احتمالا نسخه r134
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question پرسش در مورد construct s.darkness 12 2,830 20/2/1392، 01:25 صبح
آخرین ارسال: voiceoffox

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان