درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ Construct 2
نقل قول: یه سوال قبلا پرسیده بودم که چه جوری می شه چند تا آبجکت رو که کریت کردیم جداگونه کنترل کنیم.
اینجا نپرسیده بودی تو انجمن یو دی کی بود!
نقل قول: با Instance variables می شه.
منظورتو دقیقا بگو؟!
پاسخ
کرک نسخه R132 رو کسی نداره ! یه نکته متذکر بشم شما همون 30 مگ تو کوکون جی اس رو نمی تونید آپلود کنید ! نسخه ی آفلاین کوکون هم هست ! که رو گوشی نصب می شه ! cool
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هکر
بعله هست منم نصب کردم ولی اون فقط یه لانچره واسه تست کردن.apk نمیسازه که.
پاسخ
(13/3/1392، 10:03 عصر)amir-kratos نوشته است:
نقل قول: یه سوال قبلا پرسیده بودم که چه جوری می شه چند تا آبجکت رو که کریت کردیم جداگونه کنترل کنیم.
منظورتو دقیقا بگو؟!

چرا این جا هم پرسیده بودم.
یعنی برای آبجکت یه iv درست می کنی و هر جسمی که با کرییت آبجکت می سازی رو به ivاش یه عدد متفاوت می دی. بعد که می خوای ایونت بنویسی می گی اگه ivاش مساوی این مقدار بود این کار ر بکن. مثلا یه iv برای مقدار xاش درست می کنی و یکی برای y اش و به هر کدوم یه مقدار جدا می دی بعد می گی مکانش مساوی x و y ای که توی iv اش هست. اگه توضیح کامل تر می خواین بگین بعد امتحانهام یه آموزش بزارم.

(13/3/1392، 11:09 عصر)mahdisml نوشته است: کرک نسخه R132 رو کسی نداره ! یه نکته متذکر بشم شما همون 30 مگ تو کوکون جی اس رو نمی تونید آپلود کنید ! نسخه ی آفلاین کوکون هم هست ! که رو گوشی نصب می شه ! cool

یعنی چی 30 مگ نمی شه؟ محدودیتش کمتره؟ چقدره؟ چه جوری بیشترش رو کامپایل کنم؟ دیتای اضافه بر apk رو چه جوری بسازم؟
می شه یکی آدرس دانلود نسخه آفلاین کامپایلرش رو که تو گوشی نصب می شه بده؟ مهم نیست که apk بده همین که آفلاین می شه تست کرد خیلی خوبه.
پاسخ
نقل قول: یعنی برای آبجکت یه iv درست می کنی و هر جسمی که با کرییت آبجکت می سازی رو به ivاش یه عدد متفاوت می دی. بعد که می خوای ایونت بنویسی می گی اگه ivاش مساوی این مقدار بود این کار ر بکن. مثلا یه iv برای مقدار xاش درست می کنی و یکی برای y اش و به هر کدوم یه مقدار جدا می دی بعد می گی مکانش مساوی x و y ای که توی iv اش هست. اگه توضیح کامل تر می خواین بگین بعد امتحانهام یه آموزش بزارم.
دقیقا فهمیدم!
پاسخ
(13/3/1392، 12:17 عصر)amir-kratos نوشته است:
(11/3/1392، 11:38 عصر)محمد هکر نوشته است: خروجی کانسترکت که تحت وب هست رو برای اندروید پورت کرد که باید جاوا بلد باشید و کمی سخته
منظورت چیه؟
ینی فایل html رو؟
یا خروجی رو؟
دقیقا چی رو؟
اگه منظورت فایل خروجیه که راه دیگه ای جز این وجود نداره (چه فون گپ چه کاکون جی اس)

بله فایل html رو میگم که میشه به فرمت apk تبدیل کرد بدون کانسترکت
اما با cocoon js و اون یکی برای اندروید و ios به صورت اتومات پورت میشه در اصل
(14/3/1392، 10:38 صبح)ALI3D69 نوشته است:
(13/3/1392، 10:03 عصر)amir-kratos نوشته است:
منظورتو دقیقا بگو؟!

چرا این جا هم پرسیده بودم.
یعنی برای آبجکت یه iv درست می کنی و هر جسمی که با کرییت آبجکت می سازی رو به ivاش یه عدد متفاوت می دی. بعد که می خوای ایونت بنویسی می گی اگه ivاش مساوی این مقدار بود این کار ر بکن. مثلا یه iv برای مقدار xاش درست می کنی و یکی برای y اش و به هر کدوم یه مقدار جدا می دی بعد می گی مکانش مساوی x و y ای که توی iv اش هست. اگه توضیح کامل تر می خواین بگین بعد امتحانهام یه آموزش بزارم.

(13/3/1392، 11:09 عصر)mahdisml نوشته است: کرک نسخه R132 رو کسی نداره ! یه نکته متذکر بشم شما همون 30 مگ تو کوکون جی اس رو نمی تونید آپلود کنید ! نسخه ی آفلاین کوکون هم هست ! که رو گوشی نصب می شه ! cool

یعنی چی 30 مگ نمی شه؟ محدودیتش کمتره؟ چقدره؟ چه جوری بیشترش رو کامپایل کنم؟ دیتای اضافه بر apk رو چه جوری بسازم؟
می شه یکی آدرس دانلود نسخه آفلاین کامپایلرش رو که تو گوشی نصب می شه بده؟ مهم نیست که apk بده همین که آفلاین می شه تست کرد خیلی خوبه.

بیشتر از 30 مگ خروجی رو نمیتونی کامپایل کنی همین.بیشتر هم نمیشه فعلا راهی نیست
اونم فکر کنم تو سایتش باشه
سرعتم پایینه سایتش بالا نمیاد وگرنه برات میذاشتم

تا نسخه 130 کرک شده که اگه میخوای بگو لینک تورنتشو بهت بدم
پاسخ
اصلا یک چیزی بهتون بگم ! کانستراکت برای آندروید و گوشی اصلا خوب نیست ! دلایل :
1. کندی شدید که تو CocoonJS کم شده ولی اگه صدا بزاری زیاد می شه ! /;d'
2. دنگ و فنگ داره چون اهلی نیست ! هی باید آپلود کنی و دانلود ! ولی گیم میکر خودش کمپایل می کنه و HTML5 نیست ! ,l'
3. کرک درست و حسابی نداره ! depressed
4. هنوز انجین کاملی نیست ! :"> خودم مهاجرت کردم به گیم میکر ! ولی برای HTML5 کانستراکت فوق العاده است !!! cool
اگه می خواین برای وب بازی درست کنین Construct اما برای گوشی GameMaker !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI3D69
(14/3/1392، 10:37 عصر)mahdisml نوشته است: اصلا یک چیزی بهتون بگم ! کانستراکت برای آندروید و گوشی اصلا خوب نیست ! دلایل :
2. دنگ و فنگ داره چون اهلی نیست ! هی باید آپلود کنی و دانلود ! ولی گیم میکر خودش کمپایل می کنه و HTML5 نیست ! ,l'
4. هنوز انجین کاملی نیست ! :"> خودم مهاجرت کردم به گیم میکر ! ولی برای HTML5 کانستراکت فوق العاده است !!! cool

پس چرا این جوری می کنین؟ کلی پرسیدم چه انجینی خوبه گفتن udk بعد udk یاد گرفتم بعد دیدم برای اندروید نمی ده دوباره پرسیدم بعد کلی کانستراکت یاد گرفتم حالا می گن گیم میکر خوبه!
ولی از کانستراکت خیلی خوشم اومد چیز جالبی بود. خیل کارباهاش راهته و حال می ده.
الآن برم گیم میکر باد بگیرم ببینم به پای کانستراکت می رسه یا نه. کسی می دونه چی کم داره؟
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هکر
(14/3/1392، 11:00 عصر)ALI3D69 نوشته است:
(14/3/1392، 10:37 عصر)mahdisml نوشته است: اصلا یک چیزی بهتون بگم ! کانستراکت برای آندروید و گوشی اصلا خوب نیست ! دلایل :

پس چرا این جوری می کنین؟ کلی پرسیدم چه انجینی خوبه گفتن udk بعد udk یاد گرفتم بعد دیدم برای اندروید نمی ده دوباره پرسیدم بعد کلی کانستراکت یاد گرفتم حالا می گن گیم میکر خوبه!
ولی از کانستراکت خیلی خوشم اومد چیز جالبی بود. خیل کارباهاش راهته و حال می ده.
الآن برم گیم میکر باد بگیرم ببینم به پای کانستراکت می رسه یا نه. کسی می دونه چی کم داره؟

انتخاب شما درسته شکن نکن آینده دست کانسترکت هست.
من خودم از گیم میکر شروع کردم و پشیمونم!
کانسترکت هدفش جایگزینی به جای فلش هست در ضمن ماکروسافت هم داره ازش پشتیبانی میکنه!
الان خروجی اندرویدش ایراداتی داره ولی زیاد تو چشم نیست! اصا بهینه سازی رورعایت کنید مشکلی پیش نمیاد
شما هم اگه udk بلدید این رو هم بلدید به اندازه متوسط رو به بالا بهتره گیم میکر رو هم همین قدر بلد بشید و همچنین یونیتی! یادگیری اینا ضرری براتون نداره! از من به شما توصیه تا میتونید موتور تست کنید ولی رو هیچ کدوم 100 درصد متمرکز نشید! این ها رو یاد بگیرید! برنامه نویسی هم یاد بگیرید تا تچربتون بره بالا سپس برید موتور دلخواهتون رو با تیمتون بسازید! این یک پروسه مشخص برای بازی سازان بزرگ دنیاست

1- قبول ندارم شما محدودیت اندروید رو در نظر بگیرید لطفا!
2- قبول دارم
3- قبول ندارم! گیم میکر چند ساله رو این ورژن گیر کرده ولی کانسترکت تقریبا 3ه هفته یکبار ورژن میده که کار کرک سخت میشه ولی پایداری و بروز بودن موتور بالاست
4- کانسترکت کامل ترر از کیم میکره! یه نمونه اش شیدر!

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI3D69 ، amir-kratos ، mqt
محمد جان شما تاحالا با کانستراکت خروجی اندروید گرفتین؟
من از هر سه روش خواستم برم دهنم صاف شد ولی نتونستم... ینی تا قدم آخر رفتم ولی نتونستم تا تهش برم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی در construct (سوال) ali.z 2 169 13/4/1396، 10:27 عصر
آخرین ارسال: mdc
  کمک در مورد یک آموزش construct obydan 1 426 17/4/1395، 09:47 عصر
آخرین ارسال: obydan
  مشکلات در construct arash gh 66 19,728 12/4/1395، 05:08 عصر
آخرین ارسال: ilia_construct
  مشکل لود فایل gif در construct sajjad3011 8 2,049 19/9/1394، 04:48 عصر
آخرین ارسال: Ali-reza8448v2
Question پرسش در مورد construct s.darkness 12 3,629 20/2/1392، 01:25 صبح