درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ Construct 2
بله ! می شه ساخت !
اگر تحقیق کنید می بینید که فیزیک AngryBirds همان Box2d هست و فیزیک کانستراکت 2 هم Box2d ست !
نمونه ای مثل AngryBirds
پاسخ
 سپاس شده توسط amir-kratos
اقا یک لینک دانلود درست از costruct 2 میزارید ممنون میشم!(نمیدونستم کجا سوال را بنویسم)
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdisml
لینک سایت اصلیش ! رزیوم نداره !
https://www.scirra.com/construct2/releas...2/download
منظورت از لینک دانلود درست چیه ؟!
پاسخ
ممنون!
یک سوال!
اگه اموزش فارسی کنستراکت2 قسمت دوم رو خوانده باشید این جا میگه:
کلیک کنید اکنون می خواهیم به آبجکت خود دستور دهیم که همیشه به موس نگاه Add action اکنون روی گزینه ی
را نتخاب می کنیم و در بخش set angle toward position را انتخاب می کنیم و گزینه ی Player کند. پس گزینه یmouse.y می نویسیم y و در بخش mouse.x می نویسیم x
من همین کارو میکنم ولی میگه موس اسم ابجکت نیست!
باید چیکار کنم؟
پاسخ
شما پلاگین موس رو در بازی خود فعال نکردید ! لطفا روی صفحه ی بازی خود دابل کلیک کنید , یک منو باز خواهد شد ! در آن جا دنبال پلاگین Mouse بگردید ! و روی آن کلیک کنید تا فعال شود ! بعد این کار هایی رو که تو آموزش آقا آرش گفتن انجام بدید حتما نتیجه خواهید گرفت ! wink
حتما اگر سوال و ابهامی در مورد Construct 2 داشتید در انجمن بیان کنید تا به آن پاسخ بدم ! smiley
پاسخ
سلام
ببخشيد در مورد كانستراكت كلاسيك چند تا سؤال داشتم:
1. چه طوري از عكس متحرّك براي اسپرايت استفاده كنيم؟
2. آيا راهي هست كه بتونيم از دسته براي بازي استفاده كنيم؟
3. چه طوري مثل گيم ميكر از view ها استفاده كنيم؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
باتشكر
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط amir-kratos
1.نمی دونم تو کانستراکت کلاسیک چه جوریه ! ولی تو کانستراکت 2 , همون عکس هایی که می خوهیم رو سلکت می کنیم و میندازیمش تو کانستراکت ! (از یک عکسی که توش چند تا اسپرایت داره نمی شه استفاده کرد !) نمی دونم منظور شما رو فهمیدم یا نه ! sad
2.این هم تو نسخه ی کلاسیک نمی دونم ولی تو نسخه ی 2 می شه ! یک پلاگین به نام GamePad داره !
3.می شه کار view ها رو در گیم میکر به من بگین ! نمودم چجوری بود تا مثالش رو در کانستراکت براتون بزنم !
پاسخ
 سپاس شده توسط mqt ، amir-kratos
(1/8/1391، 08:58 عصر)mahdisml نوشته است: 1.نمی دونم تو کانستراکت کلاسیک چه جوریه ! ولی تو کانستراکت 2 , همون عکس هایی که می خوهیم رو سلکت می کنیم و میندازیمش تو کانستراکت ! (از یک عکسی که توش چند تا اسپرایت داره نمی شه استفاده کرد !) نمی دونم منظور شما رو فهمیدم یا نه ! sad
2.این هم تو نسخه ی کلاسیک نمی دونم ولی تو نسخه ی 2 می شه ! یک پلاگین به نام GamePad داره !
3.می شه کار view ها رو در گیم میکر به من بگین ! نمودم چجوری بود تا مثالش رو در کانستراکت براتون بزنم !
پس بي خيال!
با همون Game Maker كار مي‌كنم. depressed
ولي بازم ممنون كه پاسخ دادين
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
(29/7/1391، 04:17 عصر)mqt نوشته است: سلام
ببخشيد در مورد كانستراكت كلاسيك چند تا سؤال داشتم:
1. چه طوري از عكس متحرّك براي اسپرايت استفاده كنيم؟
2. آيا راهي هست كه بتونيم از دسته براي بازي استفاده كنيم؟
3. چه طوري مثل گيم ميكر از view ها استفاده كنيم؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.
باتشكر

1-باید هر کدوم از فریم های اون عکس متحرک رو جدا گونه ذخیره کنی و وارد کنی یا که مستقیما کپی کنی
2-بله با استفاده از آبجکت xbox controller
3-منظورت چیه؟

ینی انقد زود در میری؟اگه کسی جوابتو درس نده باید سریع در ری سراغ گیم میکر؟!
به هر حال ببخشید که دیر جواب دادم.کار زیاد دارم و فعالیتم تو انجمن یک بیستم شده.
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdisml ، mqt
یک نصیحت از من : اگر می خوای برای ویندوز بازی بسازی از کانستراکت کلاسیک استفاده کن ! به هیچ وجه از گیم میکر 8 استفاده نکن ! wink
پاسخ
 سپاس شده توسط mqt ، amir-kratos

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی در construct (سوال) ali.z 2 210 13/4/1396، 10:27 عصر
آخرین ارسال: mdc
  کمک در مورد یک آموزش construct obydan 1 470 17/4/1395، 09:47 عصر
آخرین ارسال: obydan
  مشکلات در construct arash gh 66 20,597 12/4/1395، 05:08 عصر
آخرین ارسال: ilia_construct
  مشکل لود فایل gif در construct sajjad3011 8 2,137 19/9/1394، 04:48 عصر
آخرین ارسال: Ali-reza8448v2