درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUD های UDK برای دانلود
کسی که ندونه hud چیه واقعا" نه گیمره نه بازی ساز در این موارد بهتره برید با گیم میکر کار کنید نه یو دی کی.
پاسخ
x(x(x(x(x(x(x(x(
منظورم سایته google من دارم تو چه سایتی صحبت میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم سایت promakers هست
ناراحت نشین قبول کنید که اموزش ها تون خیلی کمهههههههههه و در مورد نکته ها مهم مثل:anim tree,anim set ,speed tree,scaleform که چند تا بخش خیلی مهم هستن اصلا توضیح ندادین
عزیزم اگر منظورت با منه که باید بگم من همهی این های که گفتم رو بلدم اما تکلیف بقیه چیههههههه من مشکلم اینه که این بنده خدا ها که نمیدونم این ها چیه باید چیکار کنند ما که از تو مادر زاد این ها رو بلد نبودیم اموزش دیدیم خواهش میکنم برای این بنده خدا ها که هیچی بلد نیستن و علاقه دارن به یاد گرفتن udk اموزش و مقاله های مفید خود را بگذارید
درضمن اگر از دست من کمکی بر میاد بگید من تمامی اموزش های eat3d,ووووووووو................. که کلا حجمش 13 گیگ هست رو دارم و حاضر هستم که همهی ان ها رو در اختیار شما قرار بدم تا در سایت خود قرار دهید اما بصورت رایگان wink
ای کاش میومدیم با هم یک engine میساختیم depressed
تا کی از انجین udk , unity استفاده کنیم depressed
پاسخ
(15/10/1390، 04:00 عصر)sha نوشته است: x(x(x(x(x(x(x(x(
منظورم سایته google من دارم تو چه سایتی صحبت میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناراحت نشین قبول کنید که اموزش ها تون خیلی کمهههههههههه و در مورد نکته ها مهم مثل:anim tree,anim set ,speed tree,scaleform که چند تا بخش خیلی مهم هستن اصلا توضیح ندادین
عزیزم اگر منظورت با منه که باید بگم من همهی این های که گفتم رو بلدم اما تکلیف بقیه چیههههههه من مشکلم اینه که این بنده خدا ها که نمیدونم این ها چیه باید چیکار کنند ما که از تو مادر زاد این ها رو بلد نبودیم اموزش دیدیم خواهش میکنم برای این بنده خدا ها که هیچی بلد نیستن و علاقه دارن به یاد گرفتن udk اموزش و مقاله های مفید خود را بگذارید
درضمن اگر از دست من کمکی بر میاد بگید من تمامی اموزش های eat3d,ووووووووو................. که کلا حجمش 13 گیگ هست رو دارم و حاضر هستم که همهی ان ها رو در اختیار شما قرار بدم تا در سایت خود قرار دهید اما بصورت رایگان wink
شما میگین تو این سایت آموزشهای مفید اصلا قرار نمیدین؟شاید واسه شما مفید نباشن ولی واسه خیلی ها مفید هستن،اتفاقا بعضی از آموزشهای که اینجا هست و کم کم اضافه میشه تو خیلی از فرومهای دیگه پیدا نمیشه.البته دوستان هم فکر نکنم زیاد بیکار باشن که بیان اموزشها رو زیادتر کنن مخصوصا الان زمان امتحانات هستش.

مشکل اینجاست یکم توقع زیاده،یا مثلا می خوان ما لقمه بگیریم بزاریم دهنشون،خوب خودشونم یه حرکتی چیزی باید انجام بدن،بعد هم قرار نیست کل انجین رو اینجا آموزش بدن مثل بقیه فرومهای دیگه کسی مشکل داشته باشه میاد مطرح میکنه،اگه کسی بلد بود جواب میده نبود هم ....

شما که میگی آموزش کم و کلی آموزش دارم خوب بصورت PDF در بیارین و بزارید تو سایت چون اینجا کسی ویدئو دانلود نمیکنه،وگرنه شما 13 گیگ داری من 60 گیگ دارم!

پاسخ
 سپاس شده توسط imka ، mohammadali1375
نقل قول: شما میگین تو این سایت آموزشهای مفید اصلا قرار نمیدین؟شاید واسه شما مفید نباشن ولی واسه خیلی ها مفید هستن،اتفاقا بعضی از آموزشهای که اینجا هست و کم کم اضافه میشه تو خیلی از فرومهای دیگه پیدا نمیشه.البته دوستان هم فکر نکنم زیاد بیکار باشن که بیان اموزشها رو زیادتر کنن مخصوصا الان زمان امتحانات هستش.

مشکل اینجاست یکم توقع زیاده،یا مثلا می خوان ما لقمه بگیریم بزاریم دهنشون،خوب خودشونم یه حرکتی چیزی باید انجام بدن،بعد هم قرار نیست کل انجین رو اینجا آموزش بدن مثل بقیه فرومهای دیگه کسی مشکل داشته باشه میاد مطرح میکنه،اگه کسی بلد بود جواب میده نبود هم ....

شما که میگی آموزش کم و کلی آموزش دارم خوب بصورت PDF در بیارین و بزارید تو سایت چون اینجا کسی ویدئو دانلود نمیکنه،وگرنه شما 13 گیگ داری من 60 گیگ دارم!
lمن نگفتم اموزش ها بده من گفتم بعضی از اموزش ها رو نداره وبعضی اموزش های خیلی مفید هم داره در کل اگر این اموزش ها رو بذارین تا این بنده خدا ها هم یک استفده ای کنن که خیلی خوب میشه
پاسخ
(15/10/1390، 04:00 عصر)sha نوشته است: x(x(x(x(x(x(x(x(

دقیقا alican جان درست میگن
شما آموزش های eat3d رو داری همه رو ؟؟
بعد بازم درمورد اسلحه و ... سوال دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یه نگاه بندازید به این آموزش ها
من دربه در دنبالشم فقط توسنتم یکیش رو گیر بیارم
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط AliScan ، sha
نقل قول: دقیقا alican جان درست میگن
شما آموزش های eat3d رو داری همه رو ؟؟
بعد بازم درمورد اسلحه و ... سوال دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یه نگاه بندازید به این آموزش ها
من دربه در دنبالشم فقط توسنتم یکیش رو گیر بیارم
عزیزم من همهی اموزش های که شما گفتید رو دارم این ها که چیزی نیست teeth از این خفن تر هاش هم دارم که تو سایت ها دارن هر کدوم رو 10 هزار تومان میفروشند و چیز های که در هیچ سایت ایرانی پیدا نمیشه و در سایت های خارجی هم خیلی کم توضیح داده شده ولی من کاملش رو دارم درکل درصورت نیاز من حاضرم هم کاری کنم wink
اگر مدیران ...... نگن چرا ما بزاریم خودشون بگردن depressed
راستی خیلی اموزش در مورد unreal script دارم
و یک نکته که همین الان یادم امد: 90% اموزش ها تصویری و به زبان انگیلیسی هستن
(15/10/1390، 03:27 عصر)alica نوشته است: فکر کنم منظورش منم الان سوالم اینه که این هارو دان کردیم کجا بریزیم از کجا می تونیم این uud هارو تغییر بدیم تو بای اصلا چطوری می تونیم خودمون بسازیم ؟teethteethteeth
سوالام اینه داش محمدعلی که مارو مسخره کرد depressed
عزیزم منظورم شما نبودی ناراحت نشو
نداستن عیب نیست
زمانی که ما بلدیم این هارو و نتونیم در اختیار شما بزاریم عیب
جواب کامل شوال شما همهی انها رو دانلود کن اگر نداری چون اون ها همشون فکر کنم همشون تو خود udk هست اگر هم برای شما نبود که هست شما میتونی انها رو دانلود کنی و در قسمت
C:\UDK\UDK-2011-12\UDKGame\Flash\UDKHud
بریزی همین این ها هم اگر نمیدونی چیه باید بگم چیز های مثل ایتم ها و....... که در داخل بازی استفاده میشن مثل انتخاب چندید اسلحه
این ها رو هم بانرم افزار adobe flash میتونی تغیر بدی ولی برای تغیر کلیییییی باید unreal script و java script بلد باشی همین
پاسخ
 سپاس شده توسط Xaniar ، amir.k
hud
چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
x(x(
پاسخ
head up disply
چیزایی مثل دکمه های منو ! سلامتی مهمات و ... که تو نمایشگر می بینی ! (نه تو محیط سه بعدی)
اونا رو می گن !
در ضمن امضاتم عوض کن ! اینجور شوخی ها خوب نیست !
XEngine
پاسخ
(15/10/1390، 03:31 عصر)sameh نوشته است: کسی که ندونه hud چیه واقعا" نه گیمره نه بازی ساز در این موارد بهتره برید با گیم میکر کار کنید نه یو دی کی.

میگم حالا اینا نمیدونن شما خودتو عصبانی نکن چرا ارزش گیم میکر رو میاری پایین در ضمن من کار با udk رو کامل بلدم ولی فهمیدم انگار تو ایران خیلی خوب نیست . درسته ؟
پاسخ
اینجا جای این بحثا نیست.
من که دیگه خودم UDK رو گزاشتم کنار. دیگه ازش خوشم نمیاد
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان