درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HUD های UDK برای دانلود
میشه بگید اگه اینارو دان کردیم کجا بریزیم؟whatwhat راستی نگفتید اینها رو باید دان کنیم teeth
چاکریتیم داش teeth
پاسخ
نه باید آپ کنی
اصلا بریزشون تو سطل زباله
میخای یه آموزش بزارم یاد بده کال آف بسازی ؟teeth
فقط عیبش اینه که نگفته بازیت رو کجا باید سیو کنی
کلیک کردن رو هم یاد نداده
teethteethteeth
خوب عزیز یکم هم بگرد و پیدا کن
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ
بابا سوالم این بود که باید اون پارتها رو دان می کردیم ؟teethteethteeth جوابش یک کلمه است : بله یا خیر همین
دومین سوالم این بود که کجا بریزیم اینارو جوابش فقط یه ادرسه تمام teeth
پاسخ
خیر
سطل زباله
x(

اول باید ویرایششون کنی
بعد ببین خودش کجا ریحته بریز همون جا
لطفا اینو ببین :
---------
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط alica
عصبانی نشو داش ما اصلا نفهمیدیم بعدم اگه عمری شه یه اموزش لطف کنی بزاری یاد میگیرین teeth
پاسخ
یه سوال
شما میخاید بازی ساز شید ؟
اینطوری فایده نداره
من خیلی جاها دیدم یک چیز رو صد بار گفتم اما شما بازم پرسیدید و فقط منتظر آموزش بودید با این که اموزش رو از چند جا بهتون دادم و گفتم
اگه بخواید اینطوری پیش برید نمیتونید هیچ کار خاصی بکنید چون فقط از دیگران یاد میگیرید
یکم برید سر داکیومیشن های udk
یکم خودتون بگردید و پیدا کنید
لطفا اینو ببین :
---------
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط alica ، AliScan ، ahmadmo
چشم ohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnoohno
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadali1375
(15/10/1390، 10:42 صبح)mohammadali1375 نوشته است:
(14/10/1390، 09:14 عصر)aliscan نوشته است: سلام

اینا که تو آدرس زیر هستنresim:

کد:
C:\UDK\UDKGame\Flash\UDKHud\udk_hud

آره ولی اینجا چند نسخه قبل رو هم داره

(14/10/1390، 09:26 عصر)alica نوشته است: حالا چی هست این ؟

همون چیزایی که کنار تصویره و جون و ... رو نشون میده

(14/10/1390، 09:27 عصر)pooya نوشته است: خسته نباشی واقعاx(

برای چی ؟

(15/10/1390، 12:46 صبح)sha نوشته است: اقا واقا من موندم که این انجمن تا کی میخواد این جوری بمونه در باره 4 چیز مبتدی یخورده توضیح داده بعد همه سوال های که داریم رو باید از این ورو اون ور به پرسیم الان من و بعضی ها میدونن hud چیه یا scaleform چیه به چه در های میخوره و دهنمون ........ چیز شده تا این ها رو فهمیدیم حالا تکلیف بقیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر موقه هم که هر چی میگیم میگن قراره تو اموزش ها و مقاله های سایت قرار بگیره از مدیریت این سایت خواهش میکنم یک حالی به این سایت بده تا انقدر فرسوده و کهنه نمونه من هم بعضی وقت ها یک چیز های پیشه پا افتاده ای رو نمیدونم مجبور میشم یا یا از 10 نفر بپرسم یا انقدر تو اینترنت بگردم تا یک چیزی که میخوام رو پیدا کنم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به علت نبودن اموزش ها یا کم بودن اموزش ها

الان مشکل شما دقیقا چیه ؟ what
عزیزم من مشکلم با این سایته که چرا اموزش های مفید رو اصلا در سایت قرار نمیده هرچی هم که بگی ها میگن چی؟؟؟؟؟؟؟ قراره تو مقاله قرار بگیره ولی کیییییییییییییییی با خداست؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید 100 ساله دیگهteeth من و شما بلدیم بنده خدا های که بلد نیستن تکلیفشون چیه؟؟؟
ای کاش میومدیم با هم یک engine میساختیم depressed
تا کی از انجین udk , unity استفاده کنیم depressed
پاسخ
نقل قول: عزیزم من مشکلم با این سایته که چرا اموزش های مفید رو اصلا در سایت قرار نمیده

ببخشید منظورتون کدوم سایته؟!wink

resim
هر آموزش که دنبالشی

پاسخ
فکر کنم منظورش منم الان سوالم اینه که این هارو دان کردیم کجا بریزیم از کجا می تونیم این uud هارو تغییر بدیم تو بای اصلا چطوری می تونیم خودمون بسازیم ؟teethteethteeth
سوالام اینه داش محمدعلی که مارو مسخره کرد depressed
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان