نظرسنجی: حداکثر قیمت مناسب برای این پکیج چقدر است ؟
50 هزار تومان
40 هزار تومان
30 هزار تومان
20 هزار تومان
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نظرسجی در مورد پکیج آموزشی بازیسازی

نظرسجی در مورد پکیج آموزشی بازیسازی
سلام

همانطور که قبلا هم گفتم سایت Pro Makers در حال تهیه و ندوین یک پکیج آموزشی هست . حدود 6 ماه هست که روی این پکیج وقت گذاشته شده و الان مراحل پایانی خودش رو طی میکنه .

این پکیج شامل 60 مقاله آموزشی از یکی از مطرح ترین انجین های دنیا هست که کاملا به زبان فارسی می باشد . تمامی جزوات آموزشی به صورت گام به گام و همراه با عکس می باشند . ضمن اینکه ویژگی های مالتی مدیا نیز به این پکیج افزوده خواهد شد .

سعی شده تا این پکیج راه گشایی برای کسانی باشه که می خوان بازیسازی با این انجین رو به صورت پایه ای و کاملا مفهومی و اصولی یاد بگیرند .

به جرئت می تونم بگم برای اولین بار در ایران هست که چنین مجموعه ای تولید میشه .

از اونجایی که مراحل تدوین این پکیج تا چند وقته دیگه به پایان میرسه لازم دونستیم تا این نظرسنجی رو ایجاد کنیم تا نظر شما کاربران عزیز رو هم بدونیم .

پیشاپیش از شما ممنونم

موفق باشــــــــــید ...
پاسخ
بالاخره کار تهیه ، تدوین و نوشتن این پکیج آموزشی به پایان رسید ...

بعد از حدود 7 ماه نوشتن این بسته آموزشی تمام شد ...

باز هم از اینکه این مدت فرصت نمی کردم خیلی به مباحث انجمن ها رسیدگی کنم عذر خواهی می کنم اما امیدوارم با این خبر خوب همگی شما خوشحال شده باشید .

اما در اینجا باید کمی در مورد این بسته آموزشی صحبت کنم .

این بسته آموزشی شامل 50 جزوه آموزشی کاملا فارسی و قدم به قدم در مورد انجین Unreal Development Kit می باشد که به جرئت نمونه ی آن در ایران وجود نداشته ( به شخصه تا به حال مشاهده نکردم ) .

این 50 جزوه آموزشی حدودا بالغ بر 220 صفحه می باشند که همه ی آموزش ها کاملا پایه ای ، مفهومی و قدم به قدم می باشند .
آن دسته از دوستانی که دوست داشتند بازیسازی با UDK را یاد بگیرند اما نمی دانستند از کجا باید شروع کنند حالا می توانند به راحتی شروع به یادگیری UDK کنند .

با توجه به نظر سنجی به عمل آمده در مورد قیمت نهایی این پکیج ، قیمت 30 هزارتومان برای این بسته آموزشی در نظر گرفته شد . اما این بسته ویژگی های زیر را دارد :

1 - 50 جزوه آموزشی UDK کاملا فارسی و قدم به قدم همراه با تصویر
2 - ورژن 2010 و 2011 انجین UDK نیز همراه این بسته آموزشی برای شما به صورت هدیه ارسال خواهد شد .
3 - Turbo C++ 4.5 Compiler نیز برای یادگیری مقدمات زبان برنامه نویسی UDK که Unreal Script نام دارد ، به صورت هدیه برای شما ارسال خواهد شد .

4 - هزینه ی پست پیشتاز برای تمامی نقاط ایران رایگان خواهد بود .

این بسته آموزشی مراحل تکثیر خود را طی می کند و به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت .

پیشاپیش از همه کاربران خوب Pro Makers ممنونم ...
موفق باشــــــــــــــید ...
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان