امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
امتحان خو گوشی در را بازی این لطفا کنید خود

لطفا این بازی را در گوشی خود امتحان کنید.
من یه بازی اندروید با اندازه ی غیر استاندارد تهیه کردم . که روی گوشی اندرویدهواوی وای520 هیچ مشکلی از نظر اندازه ندارد.
الان در مرحله ی  ارائه است. فقط می ترسم که روی سایر گوشی ها و تبلت ها جواب نده و خودم الان دسترسی به گوشی های دیگه
ندارم. از دوستان کسی هست که بتونه روی گوشی و تبلت امتحان کنه و نتیجه را بگه؟ فقط از نظر اندازه میخوام که تمام صفحه را نشان بده که دور تا دور صفحه، مربع قرمز چیدم و باید تمام صفحه نشان داده بشه.

فرمت فایل gmz است و خودتان باید  زحمت بکشید و به اندروید تبدیل کنید. به دلیل حجم زیاد محتویات را حذف کردم و فقط 1.5 مگابایت مانده.

پاسخ
دلیل خاصی داره که همچین اندازه ی بی ریختی انتخاب کردی!؟  اصلا خوب نیست و کیفیت کارت رو به شدت میاره پایین، تغییرش بده، من که در مورد اندازه ها بهت توضیح و پیشنهاد هم دادم!!!
پاسخ
(3/10/1395، 05:50 عصر)mehdiyg نوشته است: دلیل خاصی داره که همچین اندازه ی بی ریختی انتخاب کردی!؟  اصلا خوب نیست و کیفیت کارت رو به شدت میاره پایین، تغییرش بده، من که در مورد اندازه ها بهت توضیح و پیشنهاد هم دادم!!!

دلیل خاصی نداره. فقط  اواخر کار متوجه شدم به همین خاطر تغییر ندادم .

بله باید از نو شروع کنم و کمی تغییر بدم.     با تشکر
پاسخ
فکر نمیکنم از نظر امنیتی همچین درخواستی درست باشه !
[size=large]درس امروز:
[/size]
[size=x-large]اگه نمیخوای همکاری کنی چرا پیشنهاد میدی؟! فرصتا رو از بقیه هم میگیری![/size]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل من در هنگام خروجی اندروید در گیم میکر (لطفا کمکم کنید) mohammadmahdi1 11 2,471 18/3/1394، 03:13 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
Lightbulb مشکل در اکشن draw self (لطفا کمک کنید) hgv1380 4 589 7/3/1394، 10:25 صبح
آخرین ارسال: hgv1380
  چیزی به نام splash video ندارم.لطفا کمکم کنید hamed2322 11 1,600 1/1/1393، 10:33 عصر
آخرین ارسال: alinux

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان