درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا این بازی را در گوشی خود امتحان کنید.
من یه بازی اندروید با اندازه ی غیر استاندارد تهیه کردم . که روی گوشی اندرویدهواوی وای520 هیچ مشکلی از نظر اندازه ندارد.
الان در مرحله ی  ارائه است. فقط می ترسم که روی سایر گوشی ها و تبلت ها جواب نده و خودم الان دسترسی به گوشی های دیگه
ندارم. از دوستان کسی هست که بتونه روی گوشی و تبلت امتحان کنه و نتیجه را بگه؟ فقط از نظر اندازه میخوام که تمام صفحه را نشان بده که دور تا دور صفحه، مربع قرمز چیدم و باید تمام صفحه نشان داده بشه.

فرمت فایل gmz است و خودتان باید  زحمت بکشید و به اندروید تبدیل کنید. به دلیل حجم زیاد محتویات را حذف کردم و فقط 1.5 مگابایت مانده.

پاسخ
دلیل خاصی داره که همچین اندازه ی بی ریختی انتخاب کردی!؟  اصلا خوب نیست و کیفیت کارت رو به شدت میاره پایین، تغییرش بده، من که در مورد اندازه ها بهت توضیح و پیشنهاد هم دادم!!!
پاسخ
(3/10/1395، 05:50 عصر)mehdiyg نوشته است: دلیل خاصی داره که همچین اندازه ی بی ریختی انتخاب کردی!؟  اصلا خوب نیست و کیفیت کارت رو به شدت میاره پایین، تغییرش بده، من که در مورد اندازه ها بهت توضیح و پیشنهاد هم دادم!!!

دلیل خاصی نداره. فقط  اواخر کار متوجه شدم به همین خاطر تغییر ندادم .

بله باید از نو شروع کنم و کمی تغییر بدم.     با تشکر
پاسخ
فکر نمیکنم از نظر امنیتی همچین درخواستی درست باشه !
فکر میکنم مشکل اصلی تازه کارای گیم تو پرومیکرز اینه که حوصله ندارن بخونن.
فقط اینو بگم، که تا یاد نگیرید مقاله های 100 صفحه ای رو به زبون فارسی و انگلیسی بخونید، چیزی یاد نمیگیرید.
!!کسی نمیتونه جواب رو اونقدر براتون ساده کنه!!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لطفا تو این سورس کمکم کنید sina2000 14 433 12/5/1396، 01:13 صبح
آخرین ارسال: amirmahdipanahi
Question روش ساخت نردبان (خیلی سریع کمکم کنید) black_wolf 3 304 30/9/1395، 10:56 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  ساخت پس زمینه متحرک برای صفحه گوشی اندرویدی با گیم میکر؟ zakaryaroohani 2 340 30/6/1395، 01:39 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود
  چگونه با چپ و راست کردن گوشی کارکتر چپ و راست شود؟ ali ogo 2 707 11/3/1395، 10:59 عصر
آخرین ارسال: ArashDVP
Lightbulb لطفا تو رو خدا بیاید کمک جواب بدید parsa.maker 7 715 27/1/1395، 02:12 صبح
آخرین ارسال: armin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان