درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کتاب عالی فارسی یو آی در یونیتی 4 6 و 5

کتاب عالی فارسی یو آی در یونیتی 4.6 و 5
Thumbs Up 
resim

resim

رایگان شدsadصلوات یادتون نره)
http://opizo.com/TFG5be
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
 سپاس شده توسط TakOn1
درود

ممنون سجاد عزیز و گرامی . عالیه .

کلید تشکر رو من نمی بینم . برداشته شده ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
سلام و درود بر عالیجناب مهرداد .ممنون.و با آرزوی سلامتی برای شما و سایر رفقای قدیمی پرومیکرز خصوصا مجید و امین و توحید و همه رفقایی که کلی خاطره باهاشون تو پرومیکرز دارم . واسه این کتاب کلی زحمت کشیدم. پولی بود وفروش چندانی هم نداشت.از طرفی به ذهنم رسید شاید بعضیا به هر دلیلی نتونن بخرند. این شد که تصمیم گرفتم لااقل بذارم تا از طرفی هم زکات علمی بدم و از طرف دیگه  از کلیکش پول کمی در بیاد هر چند برای کلمه به کلمه اش وقت گذاشتم اما دعای خیر دوستان  بهتر از پولی هست که از فروشش بدست بیارم. smiley
به خاطر بعضی مشکلات مجبورم کمتر بیام پرومیکرز اما  اگر آموزشای خوبی بسازم  حتما اگه عمری بود بازم می ذارم انشاءا... .
یکم اوضاع اینترنت و اینا داغونه الانم بسته ایرانسلی زدم. انشاءا... تا بعد بازم بر می گردم.

هر کس که در دعایش/یادی کند ز یاران/شیرین تر از عسل باد/کامش به روزگاران smiley بازم  تشکر و درود
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
نه ممنون قسنگ بود
بازم از اینا بزار
moa
بیش‌ترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 225 کاربر در تاریخ 15/9/1395 و ساعت 12:23 صبح بوده است

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی (چه زمانی) که من نبودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
پاسخ
(1/10/1395، 05:48 صبح)sajjad3011 نوشته است: سلام و درود بر عالیجناب مهرداد .ممنون.و با آرزوی سلامتی برای شما و سایر رفقای قدیمی پرومیکرز خصوصا مجید و امین و توحید و همه رفقایی که کلی خاطره باهاشون تو پرومیکرز دارم . واسه این کتاب کلی زحمت کشیدم. پولی بود وفروش چندانی هم نداشت.از طرفی به ذهنم رسید شاید بعضیا به هر دلیلی نتونن بخرند. این شد که تصمیم گرفتم لااقل بذارم تا از طرفی هم زکات علمی بدم و از طرف دیگه  از کلیکش پول کمی در بیاد هر چند برای کلمه به کلمه اش وقت گذاشتم اما دعای خیر دوستان  بهتر از پولی هست که از فروشش بدست بیارم. smiley
به خاطر بعضی مشکلات مجبورم کمتر بیام پرومیکرز اما  اگر آموزشای خوبی بسازم  حتما اگه عمری بود بازم می ذارم انشاءا... .
یکم اوضاع اینترنت و اینا داغونه الانم بسته ایرانسلی زدم. انشاءا... تا بعد بازم بر می گردم.

هر کس که در دعایش/یادی کند ز یاران/شیرین تر از عسل باد/کامش به روزگاران smiley بازم  تشکر و درود

من تو را دارمی دوست .... تو رفیق من نیستی
زیرا گویند رفیق نیمه راه، نه بر دوست.....

آرزوی موفقیت برات دارم
پیام های منو هم بخون داداش
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin دانلود کتاب فارسی آموزش کامل زبان برنامه نویسی پایتون Teshne 3 1,114 19/2/1394، 06:25 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان