درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل gif در گیم میکیر
Question 
با سلام به همه ی بزرگواران

راستش من میخواستم یه نرم افزار آموزشی اندروید با تصاویر متحرک gif بسازم. چون نرم افزار دیگری نمی شناسم با گیم میکیر استادیو کار میکنم. ولی
بعد از وارد کردن در گیم میکیر مطالب gif  به صورت تکه تکه نشان داده میشه.
سوال1) آیا راهی برای اینکار است که این تصاویر به صورت کامل نشان داده شوند؟
سوال2) آیا نرم افزار اندروید مناسبی برای  ساخت آموزش با تصاویر متحرک gif  می شناسید؟

teary
پاسخ
منظورت از تکه تکه نشون دادن چیه؟؟ میتونی یه تصویر بزاری
پاسخ
(27/9/1395، 07:52 عصر)mehdiyg نوشته است: منظورت از تکه تکه نشون دادن چیه؟؟ میتونی یه تصویر بزاری

تصویر در تمام صفحه نشان داده نمیشه و فقط تکه هایی از آن دیده میشه.
این هم تصویر

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   0.jpg (اندازه: 26.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 15)
پاسخ
احتمالا اندازه ی فریم های اسپرایتت یکی نیست، چک کن ببینم از  image 0 اسپراتت تا آخرین تصویر سایزش یکی هست یا نه
پاسخ
بله حق با شماست.تشکر shy
نمیدونم بپرسم یا نه. شما نرم افزاری می شناسید که بتونم با تصاویر متحرک گیف نرم افزار آموزشی اندروید بسازم ؟
پاسخ
(27/9/1395، 11:13 عصر)math24 نوشته است: بله حق با شماست.تشکر shy
نمیدونم بپرسم یا نه. شما نرم افزاری می شناسید که بتونم با تصاویر متحرک گیف نرم افزار آموزشی اندروید بسازم ؟

چرا انقدر روی گیف اصرار داری !!؟؟؟ نمیدونم چی میخوای بسازی ولی مطئنم راه بهتری وجود داره، اگه دوست داشتی یکم در مورد پروژه ت توضیح بده کمکت کنیم
پاسخ
من بیشتر نرم افزارهای آموزشی ریاضی می سازم یعنی فایلهای پاورپوینت را تبدیل به گیف و فلش و ویدئو میکردم و در نرم افزار اتوپلی وارد می کردم الان تصمیم گرفتم وارد اندروید بشم. برنامه نویسی بلد نیستم. چون با گیم میکیر تا حدودی آشنایی دارم و وارد کردن تصویر تا حدودی راحته. در همین راستا مشکلاتی پیش آمد که مزاحمتون شدم. حالا نظر شما چیه؟
پاسخ
(28/9/1395، 07:49 عصر)math24 نوشته است: من بیشتر نرم افزارهای آموزشی ریاضی می سازم یعنی فایلهای پاورپوینت را تبدیل به گیف و فلش و ویدئو میکردم و در نرم افزار اتوپلی وارد می کردم الان تصمیم گرفتم وارد اندروید بشم. برنامه نویسی بلد نیستم. چون با گیم میکیر تا حدودی آشنایی دارم و وارد کردن تصویر تا حدودی راحته. در همین راستا مشکلاتی پیش آمد که مزاحمتون شدم. حالا نظر شما چیه؟

یکی از فایل های گیف رو یه جا آپلود کن، اگه راهکاری به ذهنم رسید پیشنهاد بدم
پاسخ
خب عزیزم png  راحت تره و همون Gif هم تو گیم میکر راحت بالا میاد
من خودم هم gif راحت تو گیم میکر کار کردم
شما همون حرف دوستمونو گوش کن اول فایل gif رو که باهاش مشکل داری رو بزار ببینیم چه
پاسخ
(2/10/1395، 04:01 صبح)sina2000 نوشته است: خب عزیزم png  راحت تره و همون Gif هم تو گیم میکر راحت بالا میاد
من خودم هم gif راحت تو گیم میکر کار کردم
شما همون حرف دوستمونو گوش کن اول فایل gif رو که باهاش مشکل داری رو بزار ببینیم چه

یه نمونه از فایلهای گیف را گذاشتم.

اگه نرم افزار دیگه ای که بشه با این گونه تصاویر متحرک کتاب و نرم افزار آموزشی ساخت معرفی کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.gif   2.gif (اندازه: 246 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question اندازه صفحه در اندروید گیم میکیر استادیو math24 4 324 27/9/1395، 11:09 عصر
آخرین ارسال: math24

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان