نظرسنجی: چقدر با این انتقادات موافقید؟
موافقم
مخالفم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کم شدن برخی امکانات پروتال

کم شدن برخی امکانات پروتال
باسلام.
از مدیرها و طراحهای پروتال واسه ی زیبا کردن پروتال و ایجاد تنوع در اون متشکریم.ولی....

تغییر فونت و رنگ و انتخاب ایکون و شکلک ها همه بهتر شدن همچنین دسترسی ب تنظیمات کنترل پنل و برخی رسیدگی ها و فرم کلی پروتال و اینکه جدیدا مدیرا زودتر موضوعات رو چک میککن تغییرات خوبین.ولی گفته بودید دارید یک سری مشکلاتو حل میکنید ک هنوز حل نشدن
انتقادات:
با این وجود وقتی یه پروتال دچار تغییر میشه باید امکاناتی به اون اضافه بشه نه یک سری امکانات ازش کم بشه
*مثلا نمایش موضوعات جدید حذف شده این اصلا خوب نیست.الان دیگه به ندرت کاربرا از مطالب جدید و پاسخ های دوستاشون بهرهمند میشن!
*دکمه ی سپاس چیز خوبی بود حالا شاید بعضیا با فیس بوک اشتباه گرفته بودنش ولی محبوبیت موضوع رو نشون میداد.دیگه هم مجبور نبود برای طرف بنویسیم مرسی ک جواب دادی.همون دکمه کافی بود.
*یکی از مشکلات پروتال این بود که بعضی موضوع ها باید بعد مدتی حذف میشدن ولی فقط دکمه ی گزارش هست ک اونم واسه ی تخلفه!و ما دکمه ی مناسب نداشتیم و مجبور بودیم ب مدیرا پ خ بدیم ک رسیدگی ب اون طول میکشید.چرا بجای حذف بعضی امکانات اون دکمه رو برای راحتی کار مدیرا و کاربرا اضافه نمیکنید؟
پیشنهادات:
+لطفا دوباره یک تب برای موضوعات جدید باز کنید
+لطفا یه دکمه واسه گزارش متن هایی ک تکرای یا قدیمی یا متن هایی ک کاربرا دیگه بهش نیاز ندارن درست کنین که خود ارسال کننده بهتون خبر بده.
+لطفا دکمه ی سپاس رو برگردونین(البته این یکی واجب نیس)

کاربرهایی ک این متنو خوندن در نظرسنجی بالا شرکت کنن تا بفهمیم مشکل مشابهی دارند یا نه.
همچنین برای جلوگیری از افزایش تاپیک در این رابطه زیر این پست پیشنهاداتتون رو ب پیشنهادام اضافه کنین sunflower
پاسخ
سلام
کاملا موافقم ولی فکر نمیکنم جواب بده .
بنظر من تو یکی دوهفته گذشته پست های ارسالی انتقادات و پیشنهادات بیشتر از پست های دیگه بوده و تقریبا همه مشابه هم مثل این ولی کسی پاسخگو نیست . اصلا مشخص نیست خود مدیران فعال هستند یا نه
بازی من

عمو وارد می شود pc [url=http://gaming1.persianblog.ir/post/235]دانلود بازی[/url][url=http://gaming1.persianblog.ir/post/235] [/url]

ویدیوی بازی از[url=http://www.aparat.com/v/GFXwI] سایت آپارات[/url]
پاسخ
با  Ladyship   موافقم smiley

با ahmadreza59  صد در صد موافقم not_sure

پستهای انتقادات و پیشنهادات دیگه خیلی زیاد و تکراری شدن depressed weak mad yummi
پاسخ
(10/9/1395، 02:57 صبح)ahmadreza59 نوشته است: سلام
بنظر من تو یکی دوهفته گذشته پست های ارسالی انتقادات و پیشنهادات بیشتر از پست های دیگه بوده و تقریبا همه مشابه هم مثل این ولی کسی پاسخگو نیست . اصلا مشخص نیست خود مدیران فعال هستند یا نه

اره میدونم ولی بهرحال تنها راه انتقاد ما همینه...ولی اگه اینجا درست نشه کاربرا اکانتاشونو ول میکنن و باید بریم ی پروتال دیگه weak exhausted
پاسخ
(10/9/1395، 03:29 عصر)ladyship نوشته است:
(10/9/1395، 02:57 صبح)ahmadreza59 نوشته است: سلام

اره میدونم ولی بهرحال تنها راه انتقاد ما همینه...ولی اگه اینجا درست نشه کاربرا اکانتاشونو ول میکنن و باید بریم ی پروتال دیگه weak exhausted

من تو دو سه تا پرتال دیگه عضو هستم ولی هیچ کدومشون مثل اینجا نیستن.
بقیه مضخرفن(املاشو نمیدونم درسته یا نه)
تنها جایی که واقعا قشنگه و رابط کاربریش (یا همون UI) خوبه همینجاس.

ولی ه پیگیری نشه خودم یه فروم میزنم
yummi
کاربرا Zz...
فک کنم نیان دیگه.
جوابامون داده نمیشه.
اینجا خلوت میشه.
کسی دیگه بازی سازی یاد نمیگیره.
هر روز میام میبینم اینجا خالیه.
قبلنا خوب بود.
ولی همه رفتن.
بابا بیایید.
بیایید.