درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بد شدن شکل انجمن
با سلام
قبلا که اون قالب بود ادم خیلی راهت تر بود هم کاراش سزیع بود ولی الان نه میخوای یه پستی که جدید دادنو نگاه کنی باید بری توی یه صفحه جدا و خیلی مشکلات دیگه و یه مشکل بزرگ بهتر بگم این که اون بالا سر برگ ها کار نمیکنه میزنی روی صفحه اصلی نمیره و ... لطفا رسیدگی کنید .
با تشکر
     F(III)     
پاسخ
واقعا خیلی بد شده.
یه کاریش بکنید.
angry angry angry angry angry angry
;'(
دلم شکسته...
پاسخ
قبول دارم
what
پاسخ
کلا قسمت انتقادها و پیشنهادها هم بیخوده وقتی کسی نه نیست که نه به انتقاد و به پیشنهادها جواب بده چه برسه به توجه پس بیخوده
من کلی سایت دیگه مشابه این میشناسم و خودم عضوشون هم هستم ولی بخاطر کاربرای کم زیاد شناخته شده نیستن . متاسفانه مدیرای سایت اصلا به این نکته توجه نمیکنن که انجمن به سر کاربرا داره میچرخه و کاملا به کاربرای سایت بی توجه هستند . واقعیت اینه که اگه کاربرای فعلی هم نباشند این سایت کلا تعطیل میشه همین کاربرای درجه 2 و 3 و تعدادی محدودی درجه 1 موندن که دارن انجمن رو میچرخونند همین حالاشم کلی از کاربرای محبوب سایت رفتن و اصلا کسی  نمونده که به سوالات بقیه جواب بده اعضای خوب انجمن مثل sajjad3011  و a3eman  و خیلی های دیگه که هر وقت کسی سوالی داشت فوری پاسخ میدادن اصلا تو انجمن نمیان و الان بیشتر کسایی تو انجمن موندن که بیشتر سوال دارن تا پاسخ مدیرای انجمن هم که یا نمیتونن به سوالات اعضا پاسخ بدن یا خودشونم کلا انجمن رو ول کردن و رفتن

من خودم چند بار پیام شخصی واسه دوستان سجاد و اسمان گذاشتم و ازشون خاستم تا به انجمن برگردن اما موقع ارسال ارور میده و قسمت ارسال پیام خصوصی برای دوستان هم مشکل داره و میگه این قسمت توسط مدیر مسدود شده . اخه چرا

دیگه حتی نمیشه پیام خصوصی هم فرستاد

من بار دیگه از همینجا از اعضای مهم سایت و دوستان خوبمون مثل sajjad3011  و a3eman    و خیلی از دوستای مهمه دیگه که شاید من شخصا نمیشناسم خواهش میکنم انجمن رو تنها نزارید

و حتی اگه شده هفته ای یکی دو بار به انجمن سر بزنید و به مشکلات اعضا رسیدگی کنید . ما بیشتر از اینکه از مدیران انتظار داشته باشیم از شما انتظار داریم
ممنونم

مدیران هم . لطفا لطفا به سوالات وانتقادات و پیشنهادات اعضا رسیدگی کنید
بازی من

عمو وارد می شود

http://gaming1.persianblog.ir/post/235

----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
من دقیقا با حرف اقای ahmadreza59 موافقم الان خیلی وقته که عضای مهم رو من ندیدم که پاسخی داده باشند لطفا رسیدگی کنین واقعا وضع خرابه خراب 

با تشکر .

what mad weak depressed
     F(III)     
پاسخ
نه خوب شده امروز که من دیدم
همینجوری پیش برید
واقعا خوب میشه
اون هدر رو هم درست کنید
;'(
دلم شکسته...
پاسخ
قدیم بهتر بود میفهمی آخرین پستا چچیه حداقل