امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کد وراهنمایی ساخت درب وبرداشت وسایل

کد وراهنمایی ساخت درب وبرداشت وسایل
سلام دوستان عزیز

من دو سوال داستم ونیازمند راهنمایی یا سروس یا اموش یا کد هستم

خوب می خواستم بدونم  چه طور  یک درب  بسازم که با نزدیک شدن به اون  بازدن یک دکمه مثلا F یک انیمیشن برای درب اجرا بشه وان باز شه

دومین سوالم این که چطور وقتی نزدیک به یک اسلحه یا وسیله ای بشیم بااجرای یک انیمیشن اون روبردار(یعنی بیاد داخل دست با انیمیشن)

مثلا دست با اجرای انیمیشن به اون وسیله نزدیک بشه وان وسیله به دستش بیاد حالا اگر اون وسیله هم با انیمشن باشه بهتر است و دوبار بازدن دکمه ای ان وسیله را بندازد روی زمین

من با برنامه نویسی: جاوا اسکریپ و سی شارپ اشنایی دارم
با ساخت انیمیشن با تیری دی مکس هم اشنایی دارم با فضای یو نیتی هم اشنای دارم یعنی در ساخت بازی با یونیتی اشنایی لازم رو دارم  smiley

ودر کل می خواستم در این دو موضوع به من کمک کنید  nerd nerd
پاسخ
سلام . تو انجمن هست یه جستجو بکنی پیدا میشه . ولی اساس جفتشون Trigger ها و Raycasting هست .
[url=http://promakers.ir/showthread.php?tid=13846]اولین کاراکتر من در زیبراش[/url]
پاسخ
اگر نت خوبی داری من فیلم آموزشی سی شارپ دارم.
یه ذره هم درباره یونیتی میگه.
چیزای قشنگی میگه
https://faranesh.com/programming/15405-c...play/15400
بیش‌ترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 225 کاربر در تاریخ 15/9/1395 و ساعت 12:23 صبح بوده است

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی (چه زمانی) که من نبودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
پاسخ
ببخشید ولی من توی انجمن گشتم ولی پیدا نکردم لطفا شما به من کمک کنید
پاسخ
یعنی حتی ارسال منم ندیدی؟
بیش‌ترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 225 کاربر در تاریخ 15/9/1395 و ساعت 12:23 صبح بوده است

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی (چه زمانی) که من نبودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
پاسخ
ببخشید دوست عزیز من فیلم شمارو نگاه کردم اما با اینکه خیلی اموزنده ولی به درد کار الان من نمی خورد
تازه من هم ۱۳ سالم وسن زیادی ندارم smiley
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان