درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاریک کردن صحنه یونیتی

تاریک کردن صحنه یونیتی
سلام
من یک سوال داشتم می خواستم یک راه حل به منبدهید که بتونم صحنه رو داخل یوینیتی تاریک کنم یاحالت شب بودن بش بدم
البته من نور اصلی را برداشتم که موقع بالا امدن یونیتی درون صحنه است ولی با این حال هنوز هم روشن است 

من می خوام یک بازی ترسناک بسازم که نیاز دارم صحنه در  داخل بازی تاریک باشد و خیلی هم عجله دام

ممنون دوستان
پاسخ
سلام . هم باید نور رو تا حدی کم کنی و هم نور پردازی خوب داشته باشی و همچنین باید از ایمج افکت های Vignetting و Color Correction استفاده کنی . توی دومی باید رنگ قرمز محیط رو کم کنی و از اون طرف رنگ های سبز و آبی محیط رو افزایش بدی تا حس سرد تر و تاریک تر بودن محیط رو به بازیکن القا کنی . در ضمن نوع سایه ها رو هم روی Soft بذار .
پاسخ
ببخشید یک واضح تر در رابطه با ایمج افکت های Vignetting و Color Correction  می تونید توضیح بدهید
پاسخ
در ضمن نور رو حذف نکن فقط کمش کن . همچنین توی کار برنامه نویسی و بازی سازی یکی از مخرب ترین عوامل عجله ست . سعی کن صبور باشی و در ضمن اکثر ویژگی ها رو خودت بسازی .
پاسخ
(20/8/1395، 04:57 عصر)cactuse نوشته است: ببخشید یک واضح تر در رابطه با ایمج افکت های Vignetting و Color Correction  می تونید توضیح بدهید

به آموزش زیر یه نگاهی بکن متوجه میشی .

لینک
پاسخ
ببخشید ولی اموزشی که شما معرفی کرده اید باز نمی شه فکر کنم صفحه دانلودش پاک شده است
پاسخ
(20/8/1395، 05:05 عصر)cactuse نوشته است: ببخشید ولی اموزشی که شما معرفی کرده اید باز نمی شه فکر کنم صفحه دانلودش پاک شده است

چرا باز میشه برای منم اینطوری بود . چند بار ریلودش کن درست میشه .
پاسخ
خیلی ممنون
پاسخ
خواهش میکنم
پاسخ
ببخشید که این تایپک رو بالا میارم ولی میخواستم بگم که لینک دانلود فیلمه خرابه 
و منم نیاز دارم که اینو یاد بگیرم.
در ضمن این ریلود ها رو هم کردم.
بیش‌ترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 225 کاربر در تاریخ 15/9/1395 و ساعت 12:23 صبح بوده است

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی (چه زمانی) که من نبودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش اسپرت کردن ماشین emanassassin 3 221 23/11/1395، 11:08 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  اموزش حرکت کردن منو fahimi 3 214 1/11/1395، 10:06 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011
Question کمک در کد برای انتقال صحنه pouyakh 5 218 25/6/1395، 11:40 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود
  پایین اومدن سرعت بازی بعد از اضافه کردن صدا ها mafh915 5 306 13/6/1395، 10:46 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
  سوال:کمک:دنبال کردن زامبی؟!؟!؟ tmnttnmt 4 245 28/5/1395، 07:13 عصر
آخرین ارسال: Black Flag

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان