درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال فوری
ببخشید .... برای گذاشتن صدا رو کانستراکت باید صدا چه خصوصیاتی هایی داشته باشه

فرمت
حجم
.
.
.
smiley
پاسخ
صدا موزیک باشه ogg و صدای تکی باشه مثل بارش یا صدای پرش اینطور چیزا mid...البته من با کانستراکت کار نکردم و فکر نکنم هم ربطی به انجین داشته باشه مگر این که بخوای برای مرورگری مثل سافاری بسازی ...حجمم بستگی داره سعی کن با بیت ریت موزیک رو 96 بیاری و اگه آهنگت دوبار پخش میشه رو نصف کنی تا حجمش پایین بیاد و به جاش از loop خود کانسراکت استفاده کنی
نکات بیشتری راجب بهینه سازی میخوای اینجانوشتهstraight
موفق باشی
resim
پاسخ
سلام

من یک آهنگ باران دارم ...... فرمتش ogg نیس ... خودم تهشو کردم ogg یعنی پسوندشو !!!

بعد آهنگه شد ogg کانستراکت قبولش کرد ....

منم گفتم اگر فلان شیی ظاهر شد این آهنگو بدون تکرار پخش کنه ..... ولی آهنگو پخش نکرد ...... (فایل صدای ogg را دست کاری کردم)

ولی من یک آهنگ دیگر با پسوند Wav وارد کردم ولی پسوندشو تغییر ندادم ... وکانستراکت اونو گرفت و پخشم کرد تازه خودش برام یک ogg

هم ساخت ...

آیا معیار کانستراکت این است که پسوند فایلو تغییر ندم ؟ (تازه آهنگ های دیگری هم بود)

ودر رابطه با سوالتون :

کانستراکت یک موتور فوق العاده است برای اندروید و ای او اس چون تمام امکاناتش مال اوناس ( البته میشه کامپیوترم ساخت)
ولی بهتر بگم کانستراکت گیم میکری است با قابلیتای یونیتی !!!

آموزش

پاسخ
(20/7/1395، 10:01 صبح)A.m نوشته است: سلام

من یک آهنگ باران دارم ...... فرمتش ogg نیس ... خودم تهشو کردم ogg یعنی پسوندشو !!!

بعد آهنگه شد ogg کانستراکت قبولش کرد ....

منم گفتم اگر فلان شیی ظاهر شد این آهنگو بدون تکرار پخش کنه ..... ولی آهنگو پخش نکرد ...... (فایل صدای ogg را دست کاری کردم)

ولی من یک آهنگ دیگر با پسوند Wav وارد کردم ولی پسوندشو تغییر ندادم ... وکانستراکت اونو گرفت و پخشم کرد تازه خودش برام یک ogg

هم ساخت ...

آیا معیار کانستراکت این است که پسوند فایلو تغییر ندم ؟ (تازه آهنگ های دیگری هم بود)

ودر رابطه با سوالتون :

کانستراکت یک موتور فوق العاده است برای اندروید و ای او اس چون تمام امکاناتش مال اوناس ( البته میشه کامپیوترم ساخت)
ولی بهتر بگم کانستراکت گیم میکری است با قابلیتای یونیتی !!!

آموزش

پسوندشو با چی تغییر دادید؟؟؟با FFmpeg ؟چون ممکنه درست کانورت نشده باشه..اگرم خودش ogg ساخته پس نیازی بهش نیست...
بعدشم در مورد جوابی که من یادم نمیاد سوالی ازتون پرسیده باشم:
اولا کانستراکت یه موتور فوق العاده برای html هستش نه موبایل و مقایسه اون با گیم میکر و یونیتی کاملا بی معنیه
دوما نمیدونم معیار شما بر قدرت یه انجین چیه شاید سادگیش باشه که با چهار تا اکشناش راضی شدید و احساس میکنید همه کار میشه باهاش انجام داد اما معیار واقعی performance اون هست که متاسفانه هنوز نتونسته خودشو نشون بده وقتی با اضافه کردن چهارتا اکشن فیزیک تو بازی ها سنگین میشه دلیلش استفاده شبیه سازی های مثل intel xdk هست که یه مروگر داخلی مثل فایرفاکس داخل موتور ایجاد میکنه و باعث میشه که بازی رو گوشیای اندروید بالا بیاد (البته با عملکرد ضعیف)

هسته این موتورهم تازه مال 6/7 سال پیشه...دوسال هم از خبر انتشار نسخه سوم گذشته هنوز مشخص نیست کی بیاد...کی باگاش برطرف بشه و...what

resim
پاسخ
با نرم افزاری تغییر ندادم فقط اسمشو عوض کردم smiley و فرمتم عوض شد ...
پاسخ
(20/7/1395، 09:14 عصر)A.m نوشته است: با نرم افزاری تغییر ندادم فقط اسمشو عوض کردم smiley و فرمتم عوض شد ...

خب اونطوری طبیعی که اجرا نشه اگه با نرم افزار کانورت کنی کار میکنهwhat
resim
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال:تاچ نکردن شی(فوری) کاربر خوب 5 1,039 11/5/1394، 11:14 عصر
آخرین ارسال: [Landa]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان