درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف پرتال آزمایشی
با سلام

ابتدا تابستان ایده ایجاد پرتال ارائه شد که پس از کمی تلاش توانستیم یک پرتال با قابلیت های فراوان ایجاد کنیم . اما متاسفانه در این بین عده ای که در این طرح شرکت کرده بودند به وعده خود عمل نکردند و در عمل این پرتال را کاملاً تنها گذاشتند ، به هر حال من سکوت می کنم و در مورد این موضوع خیلی صحبتی نخواهم کرد . اما در همینجا از آقای دانیال عبداللهی که حضور بسیار خوب و مفید داشتند و با مقاله های با کیفیت پرومیکرز را حمایت کردند تشکر می کنم . امیدورام در آینده بتوانیم با جذب افراد توانمند با دانش فنی بار دیگر این پرتال را با قدرت بیشتری راه اندازی کنیم .

موفق باشید .....
پاسخ
 سپاس شده توسط danialabdl ، m.babayi574 ، raamz110 ، amir719

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه جذب کاربران جدید در پرتال پرومیکرز Support 4 739 4/7/1395، 05:02 عصر
آخرین ارسال: game10000
  نظر شما درباره پرتال جدید Support 3 603 20/6/1395، 09:52 عصر
آخرین ارسال: Support
  تاریخ افتتاح پرتال Support 2 582 19/6/1395، 07:50 عصر
آخرین ارسال: Support

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس