درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مقایسه

مقایسه
خروجی اندروید سخته ولی اگه درست بشه کارت جوره راحت

یه سوال:
من یونیتی رو با حجم 103 مگ گرفتم straight

بعد هیچی نفهمیدم ازش کنار گزاشتم اگه کسی هست بگه من با چی دان کنم اینو؟
پاسخ
(2/7/1395، 01:36 صبح)arian021 نوشته است: خروجی اندروید سخته ولی اگه درست بشه کارت جوره راحت

یه سوال:
من یونیتی رو با حجم 103 مگ گرفتم straight

بعد هیچی نفهمیدم ازش کنار گزاشتم اگه کسی هست بگه من با چی دان کنم اینو؟

بله من یاد گرفتم خروجی رو هزار تا طرح مشت دارم ولی امسال سال اخر مدرسه من هست واس همین مهمه مجبور شدم بزارم کنار و تابستون یا عید نروز دوباره بیام بیشنم پاش یه چیز مشت طراحی کنم

یونیتی 103 مگ :\:\:\:\ مگه میشه در اصل1.5 گیگه
یونیتی4

کلیک کن روش بری تو صفحه ش من اینو گرفتم یونیتی 4 بهترین برنامه س و کارایی زیادی داره من خودمم خیلی بلد نیستم ولی یاد میگیرمش
پاسخ
interpolate colors between pixels یعنی چی؟ چیکار میکنه؟
تو قسمت global settings گیم میکر هستش
پاسخ
دقیق چیکار میکنه نمیدونم
ولی باعث میشه لمس ابجکتها بهتر حس بشه
عبادت به زیادی نماز و روزه نیست ، همانا به زیاد اندیشیدن در کار خداست ... امام رضا (ع)
آموزش های درخواستی گیم میکر
پاسخ
سلام من مخالف اینم که میگی گیم میکر خروجی مسخره داره و نمیدونم سنگینه چیه به نظر من خروجی های گیم میکر کامل تر از کانستراکت هست و کلا اگر بخوایم خروجی گیم میکر و کانستراکت رو مقایسه کنیم کار اشتباهیی است چون اصلا کانستراکت انگار اصلا خروجی نداره نرم افزار های اضافی میخواد و تحت html هست در حالی که گیم میکر با وجود اینکه نرم افزار های نسبتا پر حجمی میخواد برای خروجی اندروید خروجی کامل تر و بهتری تحویل میده و یونیتی هم مثل گیم میکر نیاز به sdk داره پس اگر این طور که شما میگید باشه خروجی کانستراکت از یونیتی هم بهتر هست oh oh oh meh
و یک چیز دیگه گیم میکر توی طراحی اسپرایت و اینا خیلی سرتر از کانستراکت هست و جدیدا این گیم میکر استادیو 2 که داره میاد کانستراک 2 رو گذاشته زیر پاش
اینم توی خروجی برعکس گفتی اتفاقا کانستراکت خیلی بیشتر از گیم میکر نیاز به هزار جور نرم افزار و پلاگین داره افکت رو قبول دارم چون با کانستراکت هم کار کردم
و توی گیم میکر چرا نمیشه برنامه های حرفه ای ساخت ;یعنی چی اصلا فقط برای ساخت بازی و برنامه های ابتدایی
اتفاقا چه برنامه هایی که نمیشه با گیم میکر ساخت 
همین کد نویسی گیم میکر دست آدم رو بیشتر باز گذاشته در عین حال خروجی هایی که برای آی او اس و مک و اینا میده تحت javascript و c# واینا میشه پس لطفا مقایسه عادلانه بکنید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقایسه انجین 1212 1 161 10/7/1395، 05:03 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود
  امکان مقایسه صدا sinasp 0 256 23/10/1394، 10:52 عصر
آخرین ارسال: sinasp
  مقایسه ی یونیتی با udk vila12 0 572 31/4/1392، 04:29 عصر
آخرین ارسال: vila12
  مقایسه اجمالی موتور های بازی سازی alirezaa 10 2,765 3/3/1392، 09:45 عصر
آخرین ارسال: devil_man
  مقایسه بین کورل دراو و فتوشاپ orache 8 5,414 11/12/1390، 03:08 عصر