درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه جذب کاربران جدید در پرتال پرومیکرز
با سلام

همانطور که قبلاً گفته بودم در طرح تشکیل پرتال پرومیکرز تیمی تشکیل دادیم که متاسفانه از این تیم ده نفره فقط یک یا دو نفر همکاری داشتند که اکنون مجدداً این مطلب رو اعلام می کنم که کاربرانی که قصد دارند در این طرح مشارکت داشته باشند لطفاً به من یک پیام خصوصی ارسال کنند . در هدف گذاری جدید چنانچه نفرات به تعداد مناسب جذب شوند تبلیغات بسیار خوب و وسیع در سایت های بزرگ پیشبینی شده است و پرومیکرز را در فضای مجازی در سایت های بزرگ خواهید دید . همچنین در این طح ضمن گسترده تر شدن فضا آموزشی بازیسازی و برنامه نویسی فرصتی برای کسب درآمد برای اعضا نیز فراهم می شود که قطعاً به آینده آن ها کمک خواهد کرد . لطفاً درخواست عضویت در تیم را برای من ارسال کنید .
بدیهی است چنانچه نفرات لازم در موضوعات زیر جذب نشود ، پرتال حذف خواهد شد .

unity3d
gamemaker
unreal development kit
c++
c#
پاسخ
6/7/94 آخرین فرصت درخواست عضویت می باشد
پس از آن چنانچه نفرات کافی نباشد انجمن مجدد به دامنه اصلی باز می گردد
پاسخ
به نظرم پرتال الان خیلی خوبه
حیفه حذف بشه
شما توقع نداشته باش هر روز ده تا مقاله ارسال بشه ، ملت کار دارن
تا الان نزدیک 70 تا مقاله و فیلم توشه بهتر از کل سایت هایی که آموزش بازی سازی میدن
به نظر من الان خوبه خوبه ، اگه الان 70 تا داره میخوای بشه مثلا 200 تا ؟ اونوقت مثلا سال آینده چی فرستاد؟
عبادت به زیادی نماز و روزه نیست ، همانا به زیاد اندیشیدن در کار خداست ... امام رضا (ع)
آموزش های درخواستی گیم میکر
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13
.
پاسخ
من در انجین هایی که گفتید تخصص ندارم ولی مقالات خوبی دارم و میتونم انجین های کوچکی رو معرفی و اموزش بدم.میشه عضو شد؟
سلام رفقا.بعد از یه مدت طولانی سر زدم دیدم انجمن سرپا شده.خوشحالم که برگشتم.(لقبم الان بیشتر the last pixelman هست)
ای دی من در تلگرام(هنوز) @game10000
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاربران جدید بخوانند sir maker 0 144 17/3/1396، 09:42 عصر
آخرین ارسال: sir maker
  تغییر جدید در پرومیکرز Support 0 226 5/3/1396، 10:36 عصر
آخرین ارسال: Support
Rainbow نظر سنجی تبلیغات پرومیکرز Support 0 219 24/2/1396، 03:03 عصر
  حذف پرتال آزمایشی Support 0 443 6/7/1395، 11:22 عصر