نظرسنجی: چقدر با این مشکل موافق هستید؟
موافقم
تقریبا موافقم
مخالفم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عدم رسیدگی به موضوع ها

عدم رسیدگی به موضوع ها
Sad 
سلام ب همه.

شاید فقط من این فکرو بکنم اما جدیدا فعالیت مدیرا ظاهراکم شده.نه اینکه بگم وب سایت ب امان خدا رها شده ها نه.ولی جدیدا هممون شاهد خیلی موضوعات تکراری هستیم.چند تا مضوع با شرح "کمک کنید...کمک گیم میکر استودیو...گیر کردم و..."این 1
2همچنین من از دوتا از مدیرا با پ خ سوال کردم ولی کسی جواب ندادsad
3بدتر از همه اینکه بعضی از موضوع ها مشکلات مشابه موضوعات قبلیو دارن!!!
مثلا چند نفر توی کد نویسی فلان مشکل دارن ک همشون موضوع باز کردن.پیشنهاد من اینه مدیرای محترم میتونن اون موضوع رو ببندند و لینک موضوع مشابه رو نقل قول کنند تا هم مشکل اون کاربر عزیز حل شه هم ازدیاد الکی موضوع های مشابه نداشته باشیم.
من ی وقتایی حس میکنم مدیرا حتی نمیخوننشون مگه پستی گزارش داده بشه.واس همینه این خواهشو از مدیرای عزیز کردم.
موافقید یکم رسیدگی بیشتر لازم داره موضوعاتمون؟
توی نظرسنجی موضوع (بالای صفحه)شرکت کنید ک بفهمیم کسایی ک این مشکلو فهمیدن یا لازم به ذکر میدونستن چند نفرن.مرسیwink
پاسخ
ممنون از تذکر شما دوست خوب
متاسفانه مشغله برای من و تمامی مدیرها به طوری هست که خیلی نمیتونیم نظارت صد در صد بر انجمن داشته باشیم
به همین خاطر از کاربران انتظار همکاری داریم تا خود کاربران به ما این پست ها رو گزارش بدهند
و درمورد پست های نامربوطی هم که میبینید میتونید با لینک برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم
با تشکر
[color=#FF0000]پرتال جدید پرومیکرز[/color]
خبر های خوب در راه است.....
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان