امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تغییر ساختار پرومیکرز به زودی

تغییر ساختار پرومیکرز ( به زودی ....!!!!! )
با سلام
در اطلاعیه قبلی اعلام شد که به دنبال تشکیل یک تیم جدید هستیم تا آموزش ها و مقالات کاربران به صورت ساختاری منظم ارائه گردد . لذا مجدداً درخواست می کنیم افرادی که تمایل دارند در تیم جدید حضور داشته باشند خواهشمند است یک پیام خصوصی ارسال فرمایید .
در ساختار جدید پرومیکرز ضمن حفظ انجمن ،پرومیکرز صاحب یک پرتال اطلاعاتی خواهد شد که دوستداران بازیسازی به شکل مدیریت شده و سازمان دهی شده قادر هستند آموزش های خود را با نام خود در آن قرار دهند .
اگر سوالی بود در همین تاپیک اعلام فرمایید و یا با پیغام خصوصی من تماس بگیرید .
با تشکر .....
پاسخ
دوستان گرامی
همانطور که در تاپیک اعلام شده چنانچه تخصصی در زمینه های مختلف مرتبط با موضوعات ایجاد شده در انجمن دارید و قصد همکاری با پرومیکرز رو دارید به طوری که در تیم مدیریتی فعالیت داشته باشید لطفاً یک پیام خصوصی به من ارسال کنید .
بدیهی است اعضا در تیم مدیریت در آینده در موفقیت پرومیکرز سهیم هستند و قطعاً پرومیکرز از افرادی که در طرح جدید در کنار ما خواهند بود حمایت می کند .
پاسخ
آخرین مهلت جهت اعلام آمادگی برای حضور در تیم مدیریتی پرومیکرز تا تاریخ 20 مرداد می باشد .
پاسخ
با سلام

لطفاً مجدد تاکید می کنم که پس از تاریخ ذکر شده به هیچ عنوان درخواست عضویت در گروه جدید بررسی و ثبت نخواهد شد .
لطفاً چنانچه تمایل به حضور در گروه پرومیکرز رو دارید یک پیام خصوصی برای من ارسال کنید .
کاربران جدید پرومیکرز نیز می توانند در این طرح شرکت کنند .

موفق باشید .....
پاسخ
لطفاً توجه کنید :
سه روز دیگر فرصت باقی مانده برای ارائه درخواست عضویت
در صورت تمایل یک پیام خصوصی برای من ارسال کنید .
پاسخ
آقای پشتیبان
امروز 20مه
ساختار چجوریه؟
بازی های که ساختم
رفراندم تک تیرانداز ها
بازی هایی که دارم میسازم
نبردژان
بازی که ایده دارم براش
متهم کیست؟
پاسخ
سلام
امروز آخرین فرصت برای درخواست عضویت هست و این تاریخ غیر قابل تمدید است .
فردا تعداد نفرات رو اعلام می کنم به همراه توضیحاتی در مورد اینکه پرومیکرز چه تغییراتی خواهد داشت و به نفرات اصلی که عضویت آن ها مورد پذیرش قرار گرفته پیام خصوصی ارسال خواهد شد .
موفق باشید .....

پاسخ
سلام

همانطور که وعده داده بودیم دیروز آخرین مهلت ارسال درخواست های عضویت بود که این مهلت به پایان رسید و در همین راستا تعداد 10 نفر از اعضا پرومیکرز به عنوان تیم مدیریتی جدید انتخاب شدند .
در پرتال جدیدی که برای پرومیکرز ایجاد خواهد شد تمامی مقالات و آموزش ها در حوزه بازیسازی و برنامه نویسی و همچنین گرافیک کامپیوتری به طور منظم با الگو و نظم خاص در این پرتال قرار داده خواهند شد .
اطلاعات تکمیلی در خصوص نصب محتوا جدید به زودی اعلام خواهد شد .
موفق باشید .....

پاسخ
من نمی دونم این طرح کی اجرا میشه، ولی میدونم که غیر من که کنکور دارم هیچکی دیگه نیست که اسپمارو پاک کنه و اسپمرارو بلاک!
[size=x-large][b][align=center]حــــــــــــ یا ــــــــــــسین[/align][/b][/size]

[align=center][b]در صورت مشاهده پست های خلاف قوانین انجمن آن را [img]http://promakers.ir/images/bazi/persian/postbit_report.png[/img] کنید.
در صورتی که پستی را پسندیدید از آن [img]http://promakers.ir/images/bazi/postbit_thx.png[/img] کنید.
[/b][/align]
پاسخ
سلام
من درخواست داده بودم برای عضویت و برای ارسال آموزش به پورتال
آیا جزو ده نفرم؟
بازی های که ساختم
رفراندم تک تیرانداز ها
بازی هایی که دارم میسازم
نبردژان
بازی که ایده دارم براش
متهم کیست؟
پاسخ