درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال:از چه برنامه ای برای طراحی گرافیک دو بعدی کانترستراکت استفاده کنم؟
(27/1/1395، 11:41 صبح)Keyvan نوشته است: ممنون بابت پاسخ من خودم یواش یواش داشتم فکر میکردم که مبحث طراحی صحنه و کاراکتر با هم متفاوت باشه که خب شما روشنم کردین فقط اگه زحمت نباشه من یک برنامه جالب به اسم Spriter پیدا کردم که فک کنم شاید مربوط به طراحی کاراکتر باشه. اگه امکان داره شما که تجربتون زیاده یک سری به سایتش بزنید و نظرتون راجبش بگین واقعا خوش حال میشم اگه همچین لطفی در حقم بکنید.smiley

الان دیدمش . ظاهرا خیلی خوب با موتور انجین ها مچه . چیزی که پیداست اینه که کاراکتر سازی و ساخت آبجکت و اسپرایت توش خیلی باید عالی باشه ولی باید دید میتونه از پس ساخت دموهای طولانی انیمیشن با رنگ و لعاب بالا هم بر بیاد یا نه.
اونهایی که بهتون معرفی کردم همه میتونن اما این یکی رو نمیدونم .
پاسخ
 سپاس شده توسط Keyvan ، danialabdl ، sajjad3011
ممنون بابت پاسخ هاتون اگه تجارب دیگه ای هم داشته باشین خوش حال میشم استفاده کنمsmiley
پاسخ
من با اسپرایتر کار میکنم برنامه فوق العاده ایه. همون ورژن مجانیش هم کار رو راه میندازه.
هدف برنامه بیشتر ساخت کاراکتره و قابلیت استخوان گذاری هم داره. ولی یه ذره محدوده. به این معنی که به هر اسپرایت فقط یک استخوان متصل میشه. شما باید مثلا اندام کاراکترتو جداگانه داشته باشی و وارد برنامه کنی و به هر اندام یک استخوان رو وصل کنی. نتیجه کار هم با کیفیته.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
 سپاس شده توسط Keyvan
ببخشید از چه موتوری استفاده میکنین؟
پاسخ
من از یونیتی بیشتر استفاده میکنم. ولی از انجین های دیگه هم استفاده میکنم.
البته استفاده از اسپرایتر مستقل از انجینه. چون spritesheet یا فریم های جداگونه میده و میشه هر جا ازش استفاده کرد.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
 سپاس شده توسط Keyvan
اخه تو خود سایتشم نوشته بود کسای دیگه هم میگفتن که Spriter با construct خیلی سازگار هست واسه همین گفتم شاید شما هم از construct استفاده کنیدsmiley
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل خروجی اندروید از کانستراکت 2 با استفاده از intel xdk-نسخه های جدید danialabdl 5 1,813 12/11/1394، 12:23 صبح
آخرین ارسال: danialabdl
Wink سوال : استفاده از چند event sheet در کانسترکت shakala 3 993 25/1/1394، 07:26 عصر
آخرین ارسال: Amirns

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان