درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک برای یونیتی و زبان c#
Big Grin 
سلام دوستان
چند تا درخواست داشتم ممنون میشم کمکم کنید و بگید چه کدی میخواد

۱-من یه بازی ساده به سبک دویدن بی نهایت دارم میسازم و به کدی نیاز دارم که باهاش بتونم رکورد کاربر رو ذخیره کنم و روی صفحه اصلی نشون بدم(یعنی اول بیشترین رکورد کاربر ذخیره بشه و بعد با هر بار خارج شدن و وارد شدن به بازی رو روی صفحه اصلی (منو بازی) نشون بده)

۲-یه سوال دیگم هم اینه که چجوری میتونم مثلا یه عکسی رو به جای قسمت لودینگ و پر شدن نوار لودینگ قرار بدم؟برای مثال کاربر وقتی روی شروع بازی کلیک میکنه به جای نوار پر شدن لودینگ یه عکس نمایش داده میشه و بعد از اتمام لودینگ هم کاربر به صفحه بازی میره.

۳-یه سوال دیگم هم اینه که میخوام یه اسمون برای بازیم قرار بدم.برای این کار یه Skybox رو به دوربینم دادم و یه تکسچر بهش دادم ولی اسمون رو سیاه نشون میداد و اون تکسچر رو نشون نمیداد.چکار باید بکنم؟

من تازه کارم و با اکثر اصطلاحات اشنایی ندارم.ممنون میشم به صورت کامل راهنماییم کنین smiley
پیشاپیش ممنونم برای پاسخگوییتون
پاسخ
سعی کن گروه بشی.تکی کار لنگ میزنه یا کلنگی پیش میره.همه دارن رو پروژه هاشون کار می کنن. واس همین وقت پاسخ به سوالات کلی نیست.
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
(13/10/1394، 02:29 صبح)sajjad3011 نوشته است: سعی کن گروه بشی.تکی کار لنگ میزنه یا کلنگی پیش میره.همه دارن رو پروژه هاشون کار می کنن. واس همین وقت پاسخ به سوالات کلی نیست.

دنبال ساخت یه گروه کوچک هستم ولی متاسفانه کسی رو پیدا نکردم که تهران باشهsad
پاسخ
نقل قول: سعی کن گروه بشی.
خوبه ، ولی سختهsad
من الان با یکی از اشنا هام کار میکنم ، فعلا که خیلی نا راضی ام. هر کسی بدرد نمخوره.
یا میزنه زیرش یا تنبلی میکنه یا...
من همون Ali-reza8448 هستم ، چون رمزم رو یادم رفت یه اکانت دیگه ساختم
گروه بازی سازی H.A
انجین ما: یونیتی ، اکلیپس
تخصصای من:
-مدل سازی
-اکلیپس
-پیکسل آرت با پینت ویندوز 7
-یونیتی در حد بوق!
-کانستراکت(دیگه کار نمیکنم)
پاسخ
سلام من علیرضا پرچمی هستم.ساکن قم.
میخوام یه گروه بسازم،البته تنهایی ام کارم پیش میره ولی اون کیفیت اصلی رو نداره.من دنبال یه کدنویس سی شارپ ، یه مدل ساز حرفه ای (3DS MAX) که انیمیشن سازی با اون رو هم بلد باشه ، میگردم.یه پروژه رو دارم شروع میکنم.اگه کسی خواست به شماره ام زنگ بزنه یا اسمس بده.راستی اینترنت پر سرعت حتما نیاز میشه.
09398457798
پاسخ
علیرضا بنده هم قمی هستم
خوشحال میشم همکاری کنیم
ولی من با موتور گیم میکر بازی سازی میکنم
بازی های که ساختم
رفراندم تک تیرانداز ها
بازی هایی که دارم میسازم
نبردژان
بازی که ایده دارم براش
متهم کیست؟
پاسخ
دوستان لطفا تایپک رو منحرف نکنید ایشون درخواست همکاری ندادند
فقط به سوالات پاسخ بدید
1-از یک متغیر عمومی و ازاد استفاده کن و به اون بگو در سنسی که کارکتر وجود داره با تایمری که خودت میخوای یک مقدار معلوم اضافه بشه
بعد تو منو و هر جایی که دوست داری میتونی از متغیر استفاده کنی
2-نفهمیدم چی گفتی
3-اسکای باکس پیش فرض یونیتی خودش دارای نور هست و skybox که تو داری میدی استاندارد نیست
برای تعویض skybox به منوی ویندوز سپس لایتینگ و سپس یک اسکای باکس استاندارد بزار و اگر باز مشکلت حل نشد تیک تابش نور رو بردار
پرتال جدید پرومیکرز
خبر های خوب در راه است.....
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی sadegh-sb 7 467 3/8/1395، 05:08 عصر
آخرین ارسال: danialabdl
Information انجین های بازی سازی زبان #C obydan 2 424 11/3/1395، 10:19 صبح
آخرین ارسال: king-games
Question مشکل در ثبت اطلاعات فارسی در بانک mysql با استفاده از زبان سی شارپ avayekhak 4 2,485 16/8/1393، 01:36 صبح
آخرین ارسال: avayekhak

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان