امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش رایگان پرداخت درون برنامه مارکت‌های ایرانی در گیم میکر استودیو با اکستنشن

آموزش رایگان پرداخت درون برنامه مارکت‌های ایرانی در گیم میکر استودیو با اکستنشن
می شه اکستیشن اول مارکت رو بزارید؟
پاسخ
من بازیمو گذاشتم بازار تست خرید هم موفق بود ولی وقتی بطور کامل از بازی میام بیرون و بعد دوباره وارد بازی میشم و تست خرید رو میزنم فقط یه صفحه سیاه میاد و تا ابد همونطور میمونه

وقتی بازی رو از سیستم پاک میکنم و دوباره نصبش میکنم و تست خرید رو انجام میدم دوباره با موفقیت انجام میشه و وقتی بازم از بازی میام بیرون و بعد دوباره وارد بازی میشم و تست خرید رو میزنم باز هم تا ابد صفحه سیاه میشه
در کل اینطوری بگم فقط دفعه ی اول که وارد بازی میشم میشه خرید کرد
میشه در این مورد کمکم کنید ممنونم
-------------------------------------------------------------
یک سوال دیگه
اموزش پرداخت درون برنامه ای کافه بازار بدون اکستیشن هم موجود هست یا نه
پاسخ
(1/11/1395، 08:47 صبح)sina2000 نوشته است: من بازیمو گذاشتم بازار تست خرید هم موفق بود ولی وقتی بطور کامل از بازی میام بیرون و بعد دوباره وارد بازی میشم و تست خرید رو میزنم فقط یه صفحه سیاه میاد و تا ابد همونطور میمونه

وقتی بازی رو از سیستم پاک میکنم و دوباره نصبش میکنم و تست خرید رو انجام میدم دوباره با موفقیت انجام میشه و وقتی بازم از بازی میام بیرون و بعد دوباره وارد بازی میشم و تست خرید رو میزنم باز هم تا ابد صفحه سیاه میشه
یک سوال دیگه

سوال دوم:
نه نیست.

سوال اول:
نباید اونجور شه.
حتما اشکال از کدت یوده
بیش‌ترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 225 کاربر در تاریخ 15/9/1395 و ساعت 12:23 صبح بوده است

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی (چه زمانی) که من نبودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
پاسخ
(1/11/1395، 02:33 عصر)mamali me نوشته است:
(1/11/1395، 08:47 صبح)sina2000 نوشته است: من بازیمو گذاشتم بازار تست خرید هم موفق بود ولی وقتی بطور کامل از بازی میام بیرون و بعد دوباره وارد بازی میشم و تست خرید رو میزنم فقط یه صفحه سیاه میاد و تا ابد همونطور میمونه

یک سوال دیگه

سوال دوم:
نه نیست.

سوال اول:
نباید اونجور شه.
حتما اشکال از کدت یوده
خب ببیند من واسه ایکه مطمین بشم سورسم مشکل داره یا نه همین حالا دوباره از سورس اصلی که اقای اسمان گذاشتند استفاده کردم و این سورس رو توش هیچ دستکاری نکردم نه هیچ اسپرایتی و نه هیچ ابجکتی و نه هیچ رومی فقط تو محصول
به   mdIAB_coin50
f اضافه کردم که شد mdIABf_coin50  جمش هم همینطور کد rass  هم اصلا کردم و خروجی گرفتم و الان به بازار وصله و تست هم کردم باز هم مثل اون دفعه اول درست انجام میشه و وقتی از بازی میری بیرون و دوباره وارد بازی میشی دیگه سیتم پرداخت درست کار نمیکنه البته من هم با برنامه BlueStacks از لبتاب تست کردم و هم گوشی فرقی نمیکنه حالا واسه اینکه مطمین شم فایلی که به بازار متصل هست رو میذارم اگه کسی هست لطفا دانلودش کنه و حتما اونو چند بار تست کند و از بازی بطور کامل خارج بشید و دوباره وارد بازی بشید و تست کنید نیازی نیست خرید کنید موقع خرید انصراف رو بزنید فقط میخام بدونم وصل میشه یا مثل مال من صفحه سیاه میشه بازم میگم چند بار از بازی بطور کامل خارج بشید و کلا بازی رو ببندید اگه کسی اینو تست کنه خیلی کمکم میکنه . توجه کنید این بازی تو مرحله تست هست و تو بازار منتشر نشده
اینم لینک دانلودش 
http://uplod.ir/i8s6xh9v0i5h/tank_war.apk.htm
پاسخ
(2/11/1395، 06:06 صبح)sina2000 نوشته است:
(1/11/1395، 02:33 عصر)mamali me نوشته است: سوال دوم:
نه نیست.

سوال اول:
نباید اونجور شه.
حتما اشکال از کدت یوده
خب ببیند من واسه ایکه مطمین بشم سورسم مشکل داره یا نه همین حالا دوباره از سورس اصلی که اقای اسمان گذاشتند استفاده کردم و این سورس رو توش هیچ دستکاری نکردم نه هیچ اسپرایتی و نه هیچ ابجکتی و نه هیچ رومی فقط تو محصول
به   mdIAB_coin50
f اضافه کردم که شد mdIABf_coin50  جمش هم همینطور کد rass  هم اصلا کردم و خروجی گرفتم و الان به بازار وصله و تست هم کردم باز هم مثل اون دفعه اول درست انجام میشه و وقتی از بازی میری بیرون و دوباره وارد بازی میشی دیگه سیتم پرداخت درست کار نمیکنه البته من هم با برنامه BlueStacks از لبتاب تست کردم و هم گوشی فرقی نمیکنه حالا واسه اینکه مطمین شم فایلی که به بازار متصل هست رو میذارم اگه کسی هست لطفا دانلودش کنه و حتما اونو چند بار تست کند و از بازی بطور کامل خارج بشید و دوباره وارد بازی بشید و تست کنید نیازی نیست خرید کنید موقع خرید انصراف رو بزنید فقط میخام بدونم وصل میشه یا مثل مال من صفحه سیاه میشه بازم میگم چند بار از بازی بطور کامل خارج بشید و کلا بازی رو ببندید اگه کسی اینو تست کنه خیلی کمکم میکنه . توجه کنید این بازی تو مرحله تست هست و تو بازار منتشر نشده
اینم لینک دانلودش 

تست کردم کار میکرد.
اما تبلیغات میزد محصول موجود نیست.
بعد چند باز هم فورس کلوز شد.
صفحه سیاه هم نمیشد.
بلو استکس شاید اینجوره.
بیش‌ترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 225 کاربر در تاریخ 15/9/1395 و ساعت 12:23 صبح بوده است

پاسخ
(2/11/1395، 02:07 عصر)mamali me نوشته است:
(2/11/1395، 06:06 صبح)sina2000 نوشته است: خب ببیند من واسه ایکه مطمین بشم سورسم مشکل داره یا نه همین حالا دوباره از سورس اصلی که اقای اسمان گذاشتند استفاده کردم و این سورس رو توش هیچ دستکاری نکردم نه هیچ اسپرایتی و نه هیچ ابجکتی و نه هیچ رومی فقط تو محصول
به   mdIAB_coin50
اینم لینک دانلودش 

تست کردم کار میکرد.
صفحه سیاه هم نمیشد.
بلو استکس شاید اینجوره.

خیلی ممنونم mamali me
لطف بزرگی کردی حالا دیگه خیالم راحت شد
پس مشکل از سیستم خودمه گوشیمم قدیمیه میشه بگی با چه گوشی تست کردی
پاسخ
(3/11/1395، 12:24 صبح)sina2000 نوشته است:
(2/11/1395، 02:07 عصر)mamali me نوشته است: تست کردم کار میکرد.
صفحه سیاه هم نمیشد.
بلو استکس شاید اینجوره.

خیلی ممنونم mamali me
لطف بزرگی کردی حالا دیگه خیالم راحت شد
پس مشکل از سیستم خودمه گوشیمم قدیمیه میشه بگی با چه گوشی تست کردی

Android Huawei ALE-L21
نسخه اندروید: 5.0.1
straight

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبلیغات درون برنامه پارس هاب برای گیم میکر استودیو a3eman 0 376 6/2/1395، 09:50 عصر
آخرین ارسال: a3eman
Star اکستنشن پوش نوتیفیکیشن پارسه برای گیم میکر استودیو a3eman 3 837 22/10/1394، 12:04 صبح
آخرین ارسال: shakala
Information آموزش پرداخت درون برنامه بازار در گیم میکر استدیو a3eman 28 5,018 27/9/1394، 08:09 عصر
آخرین ارسال: APKSKY
Information پرداخت درون برنامه بازار با اکستنشن a3eman 1 602 28/8/1394، 11:10 صبح
آخرین ارسال: aminj73
Question آموزش کار با فایل های ini - سیو و لود گیم میکر استودیو yasa 4 1,241 11/5/1394، 02:39 عصر
آخرین ارسال: yasa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان