درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا برای یادگیری حتما باید از بازی سازی دوبعدی کار رو شروع کنم؟
سلام اگر منظور شما صرفا موتور سه بعدی هست ، خیر ایرادی نداره منتها از ساخت بازی های دو بعدی شروع کنید شروع راحت تر و سریعتری خواهید داشت. برای مثال شما میتونید با یونیتی که انجینی سه بعدی / دو بعدی هست ، بازی دو بعدی بسازید. این باعث زمینه سازی برای شروع ساخت بازی های سه بعدی هم برای شما میشه... موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrdad

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آیا برای یادگیری حتما باید از بازی سازی دوبعدی کار رو شروع کنم؟ - توسط aminblog76 - 20/2/1397، 10:58 عصر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک در مورد بازی سازی u r s a 21 621 23/1/1397، 08:45 صبح
آخرین ارسال: Danger
  تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید u r s a 19 860 26/10/1396، 10:42 صبح
آخرین ارسال: u r s a
  چی جوری لوگو طراحی کنم؟ fdan9865 3 303 29/8/1396، 09:52 صبح
آخرین ارسال: fns4565
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 445 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  موتور بازی سازی YASIN GIME 4 249 15/7/1396، 08:07 صبح
آخرین ارسال: fabio1375

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس